SANDOKAN, SANDOKAN, JARO SALLE LA FUERZA MI DAI.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
"Saga o Radovanu " , polako prelazi iz par ekselans , politickog dogadjaja , u najgoru , slinavu latinoamericku sapunicu......sa svim elementima bolesne kombinacije Kasandre i Sandokana ( ovo drugo , zbog izgleda glavnog glumca ).......

Elem, od dana hapsenja, zatrpani smo ekskluzivnim informacijama o mistiku u crnom, koji je lecio suljeve beogradjanima, savijao kasike mentalnom silom, drzao predavanja o prolaznosti zivota i beskonacnosti univerzuma.......slusamo sta je jeo, koliko tanko je kakio ,koliko cesto je pikio......javljaju se pacijenti, poslovni partneri, komsije koje su ga vidjale u lokalnoj kasapnici kako kupuje duvan cvarke..........ceo grad je izgleda, bio , barem jednom u kontaktu sa Davidom, makar ga ocesao u lokalnom GSB u , ako vec nije imao zadovoljstvo da se leci kod doticnog gurua.........

Nova epizoda , outlaw Davida je isplivala danas, a tice se njegovog ljubavnog zivota, misteriozne ljubavnice koja ga je pratila , mazila i pazila ( i zvala ga Djordje ) , a da nije znala da joj 5 mil. $ , leze na dohvat ruke,,,,,hrcu , prde i mrmljaju u snu....Nije znala, nije htela, ili nije smela.......djavo ce ga znati........

Elem, dobili smo vanserijskog superheroja.......mentalnog gurua, balkanskog pastuva, bosanskog koljaca, dobrocudnog prodavca masti za suljeve " a la Rasha" .....sve u jednom , neverovatnom liku , koji ce , bez sumnje vaskrsnuti u nekoj jeftinoj koprodukciji srBsko - azerbejdzanske skole filma....suska se, da ce mozda i sam Emir - Jelenko - Kusturica , umesati prste u reziju ovog istorijsko - ljubavnog horora.............

I kao sto nakon nekoliko epizoda spanskih , kolumbijskih ili meksickih bljuzgi ....covek nakon pocetne radoznalosti , pocinjeda dobija probavne iritacije , i blagi proliv cim pocne spica za iste.......tako i ja, vec umoran od ovog Rasha mona, jedva cekam da ga istovare u Hag, zatvore pored Seselja, i bace kljuc ......Neka se holandjani yebavaju sa Rashavishnom , a mi malo da odmorimo, bar te dve nedelje dok traje pauza skupstine .....ako u medjuvremenu ne nadju Ratka, kako radi na neurohirurgiji na VMA, operisuci na otvorenom mogu, prerusen u precvalu doktorku .......Srbija je to, brate.......zemlja cudesa

Elem, jeste da traje tek par dana, ali .........smorilo , brate......kad ce olimpijada, yebote????:sad2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top