Ovako se to radi sa fanaticima i besposlicarima

Glupa su poredjenja i pausalne procene. Kako mozes da poredis dokoni piz.du koja se predstavlja kao musliman, siri versku nerpeljivost, size tenziju, zajebava ceo sud sa stotinama ljudi koji rade jako vazne stvari i nekoga ko samo pripada drugoj stranci?

Niko ne prizeljkuje 'Sablju 2', posten i normalan svet prizeljkuje SAV OLOS IZA RESETAKA. Ali to je samo ocekivanje ljudi, niko nije nikoga ugrozio zbog toga.

Sto niko ne hapsi? Pa to je drugo pitanje. Mozda zato sto je policija i dalje povezana sa kriminalcima? Ko zna, ali dok ne padne cistka u MUP-u i sudstvu, to ce biti tako. Ali hapsenje ponekog kriminalca, je ipak napredak.

Jeste, biće čistka u MUP-u. Očistiće novi ministar sve do jednog preostalog savesnog i poštenog policajca.
 
Jeste, biće čistka u MUP-u. Očistiće novi ministar sve do jednog preostalog savesnog i poštenog policajca.

Znam. Casna policija u Srbiji je utopija. Recimo da je moj stav retoricki. Nazalost.

Evo pogledajte po ulicama koliko policije. Saobracajne. Kraj svakog meseca i pocetak sledeceg je vrame kad su panduri na ulicama. Valjda im plata stize oko 10.og, a misle da narod dobija platu 1-og. Ili jednostavno, ponestane para na kraju meseca, pa onda izadju na ulice da se malo dopune. Stoka!
 
radovan10-Pedja-Milosavljev.jpg


_S9Q8218.jpg


radovan08-Pedja-Milosavljev.jpg


radovan11-Pedja-Milosavljev.jpg


Fini neki demonstranti...
 
Znam. Casna policija u Srbiji je utopija. Recimo da je moj stav retoricki. Nazalost.

Evo pogledajte po ulicama koliko policije. Saobracajne. Kraj svakog meseca i pocetak sledeceg je vrame kad su panduri na ulicama. Valjda im plata stize oko 10.og, a misle da narod dobija platu 1-og. Ili jednostavno, ponestane para na kraju meseca, pa onda izadju na ulice da se malo dopune. Stoka!

E, tu se u potpunosti slažemo. Yebo te, k'o drumski razbojnici.

Krene saobraćajac na posao, a žena mu u ruke tutne spisak šta sve treba da se kupi, i onda on računa koliko jadnika u raspadnutim stojadinima taj dan treba da odere.
 
Ау која циганија - а док сте(смо) лупали у шерпе и док су демонстранти добијали батине ОНДА ЈЕ ТО БИО ДИКТАТОРСКИ РЕЖИМ... које љиге мајко моја...
шта је вама, заборавили сте погинулог младића и полицајца....... какви крембили...
 
Ау која циганија - а док сте(смо) лупали у шерпе и док су демонстранти добијали батине ОНДА ЈЕ ТО БИО ДИКТАТОРСКИ РЕЖИМ... које љиге мајко моја...
шта је вама, заборавили сте погинулог младића и полицајца....... какви крембили...

A kako se zove grupa gradjana koja u trenerkama lomi po ulici jer će radikali za koji dan da organizuju miting iako su činili vlast koja je potpisala punu saradnju sa Hagom?


Slike nisu najbolje poredjane.
Vidi se da lik baca navijačku baklju a onda svi otrčaše na Kosovo

Ovaj se ženi nije javio a ovi ga oplakuju.
Još zaključio da mu bolje da dodje iz Bosne u Srbiju i da ga boli tuki junački za ceo narod umesto da se vrati za Crnu Goru gde je rodjen pa da 'apse Mila Djukanovića?
 

Back
Top