STA VOLITE NAJ VISE PRE SEX-A

acidliman

Početnik
Poruka
16
ja i jedna brutalna riba bili na gajbi neka zura i tu se ponapijali i brate naj jaci filing je kad ti riba izvodi striptiz to je nesto nemoguce ti sedis i samo je gledas znaci kako je ona mene nalozila to je strasno ali kad sam je dovatio ............. aja STRIPTIZ PRE SEXA
 
Kada je pogledam kao danas:Supermarket.Ona sva zanesena.Nesto smera.Znam sta smera!Hvata u njene lepe i male rucice samo duge ovalne predmete.Prvo krastavac.Pa Bananu.Pa onda neke tulipe.Smeska se i ispod oka me gleda.I tada pronadje neki odevni predmet koji mora obuci.Naravno nebira.Samo dohvati,sta joj pod ruku padne.Uvuce se u garderobu i proviri kao misic da kaze da nemoze sama.treba joj pomoc.A ja postojim samo njoj da udovoljim.Tada sledi njen stisak moje muskosti.Budno ceka kao vojnik na akciju.I tada.Najnapaljeniji kao dve zivotiunje se podohvatamo.Izgubimo razum.Neshvatamo granice.I predajemo se jedno drugom kao prvi i poslednji put.
 
Dugo obozavanje njenog tela... Strastvene poljupce koji pocinju od usana i polako setaju po njenome telu... Milovanje njenog tela i istrazivanje svakog centimetra... Trazenje skrivenih, samo njenih, erogenih zona...

Mada nemam ni nista protiv sexa bez predigre, obozavam predigru i da gledam kako se uzbudjuje...
 

Back
Top