Ekonomski fakultet Kg

Zdravo,
ja studiram na Ekonomskom u Kragujevcu (ako se ovo stanje uopšte može nazvati studiranjem), obzirom da stanujem i radim u Beogradu pokušavam da nađem neki "živ" forum koji okuplja studente ovog fakulteta ali mi baš ne polazi za rukom, koja si godina?
 
hm bilo je to baš davno kada sam upisala treću godinu nakon više škole....uvijek mi je šok kada vidim da mi je br indexa sa 2000 to znači da sam treću godinu upisala 2000te godine:)..mada tek sam se u poslednje vreme aktivirala. Izgleda da će nam trebati još ljudi ..ehejjjj ima li još nekoga da studira ekonomski u Kragujevcu..............
 
Da pitam i ovde...
Tema za seminarski rad mi je "Odnosi SFRJ i OECD". Bio sam na sajtu OECD-a, ali ne nađoh ništa pametno. Ni na googlu nisam baš imao sreće. Poslao sam par mailova na adrese OECD i našeg Ministarstva finansija. Ako neko ima neke materijale ili zna neki sajt koji bi mi bio od koristi, biću zahvalan.
Deadline za predaju seminarskog je kraj novembra.
Thanks in advance!
 
:)QUOTE=Jacob;9071961]Pa idem ja al ne kapiram sta te zanima?:dontunderstand:[/QUOTE]

Zanima me jel tesko upisati, kakvi su profesori, kakva su predavanja, jel tesko studirati, koliko je skolarina...Generalno, kako je tebi tamo, svaka informacija je korisna...
 
:)QUOTE=Jacob;9071961]Pa idem ja al ne kapiram sta te zanima?:dontunderstand:

Zanima me jel tesko upisati, kakvi su profesori, kakva su predavanja, jel tesko studirati, koliko je skolarina...Generalno, kako je tebi tamo, svaka informacija je korisna...[/QUOTE]

Tesko upisati kad sam ja upisavo nije bilo.Dovoljno je bilo da nabubas pitanja iz informatora i da imas dobar prosek iz srednje.

Profesori su dobri,ima izuzetaka naravno.

Predavanja su dobra ali vaznije su vezbe,veruj mi iz iskustva govorim.

Tezina zavisi od tebe,mora da e uci naravno,ali ako redovno ides na predavanja i sto je najvaznije dajes ispite preko kolokvijuma nije tesko.

skolarina za prvu koliko je ne znam.

Najbolje je da pozoves fax i pitas.

Evo ti sajt faxa

http://www.ekfak.kg.ac.yu
 
Zanima me jel tesko upisati, kakvi su profesori, kakva su predavanja, jel tesko studirati, koliko je skolarina...Generalno, kako je tebi tamo, svaka informacija je korisna...

Tesko upisati kad sam ja upisavo nije bilo.Dovoljno je bilo da nabubas pitanja iz informatora i da imas dobar prosek iz srednje.

Profesori su dobri,ima izuzetaka naravno.

Predavanja su dobra ali vaznije su vezbe,veruj mi iz iskustva govorim.

Tezina zavisi od tebe,mora da e uci naravno,ali ako redovno ides na predavanja i sto je najvaznije dajes ispite preko kolokvijuma nije tesko.

skolarina za prvu koliko je ne znam.

Najbolje je da pozoves fax i pitas.

Evo ti sajt faxa

http://www.ekfak.kg.ac.yu[/QUOTE]
 
mene interesuje je l moze neklo da mi da odgovore na dva pitanja iz racunovodstva za prijemni?
1.Na cemu je zasnovano finansijsko racunovodstvo?
2.gde se,u bilansu stanja,unosi finansijski dobitak?
unapred hvala:)))))
 
Da li neko moze da mi da potrebne informacije u vezi master studija na ekonomskom fakultetu u Kragujevcu za smer elektronsko poslovanje, nabavio sam literaturu za prijemni ispit ali me zanima da li postoje neka ispitna pitanja i gde mogu da ih nabavim... ?
 
Da li neko moze da mi da potrebne informacije u vezi master studija na ekonomskom fakultetu u Kragujevcu za smer elektronsko poslovanje, nabavio sam literaturu za prijemni ispit ali me zanima da li postoje neka ispitna pitanja i gde mogu da ih nabavim... ?
 

Back
Top