SHMEKER
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: SHMEKER

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

Podrazumevano SHMEKER

.......posle duzeg vremena me neka politichka vest iznervirala sinoc kad sam chuo da je uhapshen Karadzic ,opet neki Milosh nosi glavu Karadjordja sultanu pred noge ,ali nebitni su mishevi da bi o njima pisao ,sedim danas i gledam vesti i slusham shta je sve Daba radio i kazem sebi ovaj chovek je takva shmekerchina da ni oni debili u holivudu tako ludu prichu ne bi mogli napisati ......dosad su prichali da se krije po rusiji po pecinama ,da ga chuvaju njih 50 nijedan nizi od 2 metra ,da ima 5-6 prstena obezbedjenja ,da ima godishnje milion evra za skrivanje ,........a on SHMEKER pustio bradu i krenuo da lechi nas marvu ,da se pojavljuje u javnosti da se slika,da pishe gostuje na tribinama .......da zaradjuje za sebe .............a ondak odem u kajak klub i neki tzv predsednik dodje sa 16 prstenova obezbedjenja i ja se pitam koga bre ovde love ,ko se ovde oseca krivim ..........ko je u ovoj ludnici lud a ko je lekar .........(p.s.dosad nisam bio ljubitelj preterani izvesnog Dabe ali od sad kapa dole i veliki naklon )

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano Re: SHMEKER

sad će da ga obriju i ošišaju, pa da vidimo na šta liči šmeker

Elita Šakal (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Citat Original postavio kambodza Pogledaj poruku
    .......posle duzeg vremena me neka politichka vest iznervirala sinoc kad sam chuo da je uhapshen Karadzic ,opet neki Milosh nosi glavu Karadjordja sultanu pred noge ,ali nebitni su mishevi da bi o njima pisao ,sedim danas i gledam vesti i slusham shta je sve Daba radio i kazem sebi ovaj chovek je takva shmekerchina da ni oni debili u holivudu tako ludu prichu ne bi mogli napisati ......dosad su prichali da se krije po rusiji po pecinama ,da ga chuvaju njih 50 nijedan nizi od 2 metra ,da ima 5-6 prstena obezbedjenja ,da ima godishnje milion evra za skrivanje ,........a on SHMEKER pustio bradu i krenuo da lechi nas marvu ,da se pojavljuje u javnosti da se slika,da pishe gostuje na tribinama .......da zaradjuje za sebe .............a ondak odem u kajak klub i neki tzv predsednik dodje sa 16 prstenova obezbedjenja i ja se pitam koga bre ovde love ,ko se ovde oseca krivim ..........ko je u ovoj ludnici lud a ko je lekar .........(p.s.dosad nisam bio ljubitelj preterani izvesnog Dabe ali od sad kapa dole i veliki naklon )
    Hm, delim tvoje mišljenje... Ni ja nisam bio ljubitelj lika i dela... ali, sve ovo... ma kapa dole... Radovanu!

Veoma poznat limunada (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    646

hehe...pa,nije rašo džaba psihijatar...
    ipak za tako nešto treba imati i inteligenciju i psihičku snagu,a i znanje...volio ga ko ili ne volio...
    Spremi se,idemo u kino,gledaćemo neku limunadu
    Obuci se da izgledaš fino, pahuljice u čađavom gradu

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Da li je potrebno objašnjenje za zatvaranje petnaeste teme o Karadžiću u poslednja 24 sata.

Slične teme

1. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.10.2006., 13:08
  2. J.B.TITO-SHMEKER, LEGENDA,DRZAVNIK
    Autor billy_THE_kid u forumu Politika
    Odgovora: 182
    Poslednja poruka: 05.12.2005., 22:00

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku