Kako da ocistim CD room ?

Кулиража:
Leka:
Gost 357:
Кулиража:
A mozda i moze, uzmi one sto se prave od kukuruza, ako dobijes kokice javi se da i ja probam
To sto je covek malo nepismen ne znaci da treba da ga zezate.

Ako postavis glupo pitanje dobijes isti takav odgovor.

Tacno tako

A vi ste se nauceni rodili. Sve vas majka preko mleka naucila o racunarima.Nijedno pitanje nije glupo. postoje samo gluperde koje sve znaju. A i ja sam neka gluperda kad se dam isprovocirati od boranije.
 
Tuzni_patak:
Кулиража:
Leka:
Gost 357:
Кулиража:
A mozda i moze, uzmi one sto se prave od kukuruza, ako dobijes kokice javi se da i ja probam
To sto je covek malo nepismen ne znaci da treba da ga zezate.

Ako postavis glupo pitanje dobijes isti takav odgovor.

Tacno tako

A vi ste se nauceni rodili. Sve vas majka preko mleka naucila o racunarima.Nijedno pitanje nije glupo. postoje samo gluperde koje sve znaju. A i ja sam neka gluperda kad se dam isprovocirati od boranije.

Ti mu ovde dodjes kao najveca Boranija
 
ma što zajebavate čoveka umesto da mu pomažete???

a ti mi reci u kakvom smislu očistito, možda si mislio kako da očitiš leču [makar mislim da se tako kaže :> :> ] ja sam zato kupio CD lenc cleaner i kažem ti da mi je jako pomogo.Samo što sam dao zanjega 15€ :>
 
Pirat:
ma što * čoveka umesto da mu pomažete???

a ti mi reci u kakvom smislu očistito, možda si mislio kako da očitiš leču [makar mislim da se tako kaže :> :> ] ja sam zato kupio CD lenc cleaner i kažem ti da mi je jako pomogo.Samo što sam dao zanjega 15€ :>

Ili to ili šrafciger u ruke pa ga izvadiš, rasturiš i očistiš sočivo (leće), a usput i kolica i prenosne zupčanike ...
 
kvazimodo:
Pirat:
ma što * čoveka umesto da mu pomažete???

a ti mi reci u kakvom smislu očistito, možda si mislio kako da očitiš leču [makar mislim da se tako kaže :> :> ] ja sam zato kupio CD lenc cleaner i kažem ti da mi je jako pomogo.Samo što sam dao zanjega 15€ :>

Ili to ili šrafciger u ruke pa ga izvadiš, rasturiš i očistiš sočivo (leće), a usput i kolica i prenosne zupčanike ...

momci zaboravili ste na garanciju!!!
 

Back
Top