Pričamo, dakle postojimo - Arhiva

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovde ćete moći neobavezno i opušteno da ćaskate do mile volje (kako ne biste lutali po kafanama na drugim podforumima). :)
Dakle: chat, ali - podrazumevano - bez vređanja i upotrebe vulgarnih reči.

Gle, novo kafanče! :D
Borac, čestitam na preduzetničkom duhu. :mrgreen:
Nisam stigao da zavirim, al ajde da proverim intuiciju. Mnogo stakla i uglačanog mahagonija. Sa pogledom na ušće. da se vidi kako sunce zalazi u vodu. Unutra se ne puši, al ima pokrivena terasa obrubljena zelenilom u saksijama. Jedostavni čisti zidovi sa ponekom afričkom maskom i grafikom. Na plafonu stilizovane drvene grede.
Ko oće da loče rakijštinu, donosi sa sobom. U ćošku polica sa knjigama koje će gosti polako razvlačiti, ali gazdarica će uvek donositi nove jer smatra da krađa knjiga i voća i nije krađa.
Kolko sam pogodio? :mrgreen:
 
Gle, novo kafanče! :D
Borac, čestitam na preduzetničkom duhu. :mrgreen:
Nisam stigao da zavirim, al ajde da proverim intuiciju. Mnogo stakla i uglačanog mahagonija. Sa pogledom na ušće. da se vidi kako sunce zalazi u vodu. Unutra se ne puši, al ima pokrivena terasa obrubljena zelenilom u saksijama. Jedostavni čisti zidovi sa ponekom afričkom maskom i grafikom. Na plafonu stilizovane drvene grede.
Ko oće da loče rakijštinu, donosi sa sobom. U ćošku polica sa knjigama koje će gosti polako razvlačiti, ali gazdarica će uvek donositi nove jer smatra da krađa knjiga i voća i nije krađa.
Kolko sam pogodio? :mrgreen:

Ponešto. :lol:
Nema stakla, ali možda ima mahagonija, drvenih greda i afričkih maski.
Piano bar, u kome se svira blues, džez, klasika (Barbi, hvala, lepo je :)) Diskretno osvetljenje.
Unutra se puši. :mrgreen: Štaviše, miriše na kubanske cigare (i ženske parfeme). :)
Bašta, a ne terasa.
Tačno: krađa knjiga i voća i nije krađa.
Pije ko šta voli.
Muzički predlog za večeras (poklon od mog dragog prijatelja):
:)
 
Ponešto. :lol:
Nema stakla, ali možda ima mahagonija, drvenih greda i afričkih maski.
Piano bar, u kome se svira blues, džez, klasika (Barbi, hvala, lepo je :)) Diskretno osvetljenje.
Unutra se puši. :mrgreen: Štaviše, miriše na kubanske cigare (i ženske parfeme). :)
Bašta, a ne terasa.
Tačno: krađa knjiga i voća i nije krađa.
Pije ko šta voli.
Muzički predlog za večeras (poklon od mog dragog prijatelja):
:D:D:D (нема љутиш):)
 
Ponešto. :lol:
Nema stakla, ali možda ima mahagonija, drvenih greda i afričkih maski.
Piano bar, u kome se svira blues, džez, klasika (Barbi, hvala, lepo je :)) Diskretno osvetljenje.
Unutra se puši. :mrgreen: Štaviše, miriše na kubanske cigare (i ženske parfeme). :)
Bašta, a ne terasa.
Tačno: krađa knjiga i voća i nije krađa.
Pije ko šta voli.
Muzički predlog za večeras (poklon od mog dragog prijatelja):
:)

Postovana Damo,ne preostaje mi nista drugo ,nego da Vam cestitam na izuzetnoj inventivnosti u otvaranju ovog kultnog mesta:!:Ziveli:!:

892_slavska_poklon_korpa.jpg
 
Poslednja izmena:
Have a seat and I'll tell you a tale
It wasn't that long ago..
About a guy who turned out to be a cheater got the heater
so the story goes:

He tried the playboy-thing on two friends
thinking that they'd never know.
They say he got caught in a trap and it snapped
He's not around anymore...


Poor johnny,
He came home looking cool one day,
just wasn't lucky to come out that way
once from the left... then from the right
they took him down, late that night.



Everyone in town knew he always made the rounds
not a word was said.
All the money and the clothes,
and the cars that he drove just kept his ego fed.

To his friends he was king,
cause he thought of everything
except his number one.

She had the kids and the house,
while he was always out
leaving his homework undone.



Than one day his luck ran out.
when number two found a number and called his house.
WOrd on the street is that they talked all night
They had to teach him a lesson,
they had to make things right.
 
A,ne ne... ima u cosku jedno mesto za pusace...tu bi trebalo da ponekad sedne dama obucena u crnu dugu haljinu,pripali svoju mustiklu,odslusa ponudjeno i onda se nemo,neprimetno povuce u svoj svet.
Ja nisam dobar opisivač osećanja, zato ostavljam to po strani, ali znam da su kojekakvi likovi odmah uzeli devojku u podsmeh. : )

Duga crna haljina sa golim leđima, puši na muštiklu, a sluša (samo) ponuđeno? Ah, kakvo pomankanje otmenosti!

Šta sluša?
 
Ja nisam dobar opisivač osećanja, zato ostavljam to po strani, ali znam da su kojekakvi likovi odmah uzeli devojku u podsmeh. : )

Duga crna haljina sa golim leđima, puši na muštiklu, a sluša (samo) ponuđeno? Ah, kakvo pomankanje otmenosti!

Šta sluša?

Tu zenu u crnom bas boli briga za podsmeh tamo nekih,kojekakvih likova.Ona uziva u trazenju svog smisla bas u ponudjenom...i ne,nije otmena samo je svoja.
Zar to nije lepa slika?:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top