Nacionalizam na Pravnom fakultetu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ova tema je replika na temu sa foruma B92 po imenu ,,Nazionalizam na Pravnom". Takva tema na onakvom forumu nema nikakvog smisla kad svi isto misle... Da li toga ima, da li je to dobro...?


ps: licno mislim da jeste

Može li malo konkretnije, nema potrebe da posećujemo druge forume da bismo shvatili o čemu govoriš. Daj neki link, uz obrazloženje, naravno.

p.s. Šta misliš da jeste?
 
Neki ,,Bosnjak" je hteo da dodje da studira Pravni u Beogradu pa je pitao da li je siguran jel je cuo da na Pravnom vlada ogroman nacionalizam (brinuo se za svoje zdravlje :-) ) forumasi sa B92 su ga savetovali da ide u NS posto je u BG ubilacka atmosfera, a ,,nacionalisticka mrznja" kipi iz 90% profesora.

Smatram da je dobro da postoji jedan fakultet u Beogradu koji je nacionalno svestan, a posebno mi je drago sto je to Pravni.
 
Neki ,,Bosnjak" je hteo da dodje da studira Pravni u Beogradu pa je pitao da li je siguran jel je cuo da na Pravnom vlada ogroman nacionalizam (brinuo se za svoje zdravlje :-) ) forumasi sa B92 su ga savetovali da ide u NS posto je u BG ubilacka atmosfera, a ,,nacionalisticka mrznja" kipi iz 90% profesora.

Smatram da je dobro da postoji jedan fakultet u Beogradu koji je nacionalno svestan, a posebno mi je drago sto je to Pravni.

Svi smo ushićeni zbog toga što postoji "nacionalno svestan" fakultet, šta god to značilo.

Tema je prilično besmislena.
 
svojevremeno su najvece psihopate i kvazipoliticari iz mog odeljenja a ujedno pripadnici svih mogucih politickih omladinaca otisli na pravni fakultet,a isti takvi cesto i izlaze sa njega....naravno ima tu normalnih ljudi,da ne kazem casnih pravnika,ali sta sve tamo ima to je tuga i jad,tako da bih rekla da postoji neka pogodna klima za uzgoj odredjene sorte ljudi,ali ne samo nacionalista vec raznih grabljivaca.ni stapom da ne pipnes.i to su buduci politicari ove zemlje :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top