Iluminati

ruffrave

Zainteresovan član
Poruka
309
da li neko moze da mi kaze sa naucne ili istorijske ili neke logicne tacke gledista sta su zapravo illuminati i masoni...posto sam se stvarno naslusao svacega...zasto su oni tolko misteriozni...koji je njihov osnovni cilj?

Takodje pogledajte ovo:


decko je u svakom simoblu video illuminate
 
Poslednja izmena:
da li su mozda i oni plod maste nekih ljubitelja teorije zavere i koji u svemu vide ono najgore i koji misle da nista nije kao sto se cini i taj pomisao ih cini da se osecaju pametnije od drugih jer po njihovom misljenju oni su prosvetljeni i vide nesto sto mi "obicni ljudi" ne vidimo?? Jer ovaj you tube snimak me jako iznervirao....pa to mogu i ja da snimim a da sve povezem sa illuminatima.... :thumbdown:
 
o ovome je mnogo toga rečeno na kultnim stvarima, a ako te baš zanimaju ova udruženja, moraš se žrtvovati i čitati knjige :P, jer su na internetu date samo informacije ;)
@BLANKED
maonerija uopšte nije tajno udruženje!!
 
Vidis ima mali milion razlicitih shvatanja masona, bavarskih illuminata, malteskih vitezova... Tako bi ti bilo majbolje da uzmes nekoliko knjiga procitas, pogledas stvar iz vise uglova, a onda doneses sam svoj zakljucak. :bye:
 
ok hvala vam....neka dobra knjiga za pocetak? Samo da vas pitam...ako je cilj illuminata da osvoji svet...da li je onda Hitler bio super illuminat?? Mozda su iza njega stajali vanzemaljci ili reptili?? A ne onda bi verovatno pobedio...??? :???:
 
vala bash... :hahaha:
odkad se "to"* tako zove? :think:


*kradja, plagijat, copy/paste... :mrgreen:

Postoji nekolicina ljudi na ovom forumu koja me je lično upoznala i pročitala neke od mojih pet do sada objavljenih knjiga i ti ljudi mogu potvrditi da je 90% tekstova koje sam postirao na ovom Forumu moja. E, sad, neki tekstovi su preuzeti sa stranica http://www.illuminati.org i http://www.illuminati-order.org zato što se tamo ne možete ulogovati. Thothove table, recimo, dok ih nisam ja doneo sa tih stranica, na pretraživačima se nisu mogle naći na srpskom jeziku ( http://www.google.com/search?hl=en&q=Thothove+table&btnG=Google+Search ). Dalje, ja bolujem od skribomanije, a skribomanija se ne ispoljava u prepisivanju tuđih tekstova (plagiranju).

BTW, bla bla truć, osobito mi je zadovoljstvo što se nerviraš.

pa rekli smo ti gde možeš da nađeš dosta o ovome.... pdf istorija, kultne stvari
iskoristi pretragu ;)

Vragana će WEISHAUPT-a da dovede do ludila xD

Ne mogu da verujem da stvarno tako misliš. Ovo što ti vidiš na temama, to što me ona napada, jer ne može bez mene, nije ni blizu pp korespondencije. Prati mene i nju i videćeš da se nikad ja nisam prvi obratio njoj (niti ću), već uvek ona meni. Vragana nikada ne komentariše temu, jer je nesposobna za to, ona komentariše jedino učesnike, i spamuje do besvesti, a moderatori joj iz nekog nama nepoznatog razloga ne šalju opomene za to. Ponekad se prosto pitam da li smeju?
 
dollar.jpg


i sta ovo ima veze sa njima?

1018963718_85c5050c8d.jpg
 
Ovi su mi omiljeni :)
Tajno drustvo svetskih razmera
Namera stvaranja novog svetskog poretka sa jednom drzavom jednim predsednikom i jednim bogom Luciferom
Znaci teski su satanisti
U ovo i ja verujem

Ali ima prica da su bukvalno potomci neflima/andjela ili nekih drugih vanzemaljaca
I da preko njih ti manijaci iz drugih dimenzija kontaktiraju prave zlodela na zemlji sve to radi negativne energije jer se time ti entiteti hrane itd itd
A u ovo ja nisam siguran
 
Imam jednu inetesantnu pricu

Ovde u francuskoj 90tih ispade velika afera sa iluminatima
Prilikom neke kontrole slucajno su panduri su uhapsili neke ljude sa nekom decom koja nisu njihova i tu odma afera na TV pedofili cuda svaki dan na tv sudjenja ispitivanja itd
Medjutim kada su psihijatri i psiholozi i hipnotizeri poceli da ispituju decu sta se desavalo ljudi su se zaprepastili jer stvar vise nije imala veze sa pedofilijom vec sa .............

Posto su ta ispitivanja dece bila snimljena, video zapisi postoje i bila je i emisija napravljena o toj aferi ja imam te snimke ali su na francuskom kome treba i ko razume nek se javi i ja lepim

...........deca su ispricala pricu kako su bili u nekom dvorcu i bilo je vise dece,da su ti ljudi bili obuceni u nekim mantilima maskirani(nalik kuklus klanu) sa nekim simbolima na mantilu u visini grudi da su se medjusobno nazivali, pojedini, nekim imenima cudnim i da su imali glavnog kao sefa kog su nazivali gospodar SVI SU BILI BELI SVI SU LEPO PRICALI pokazivali su deci decije isecene ruke u teglama prste i druge jos neke organe
I mislim cak da su ova deca prezivela gledala dok ubijaju drugu decu na nekom ritualnom stolu
Simboli na grudima su bili piramide sa okom i jos neke stvari nalik masoneriji itd
 
http://4.***************/_hCtXNDGAhxI/SHSBdqC3RMI/AAAAAAAAA98/OtDbcMGWJ_M/s400/tim%2Blahaye__dollar%2Bhexagram%2Banagram.gif

Omg... opet...

Kao kada bih ja sada oko krakova obrnutog krsta docrtao cetiri slova S i rekao da su svi Srbi satanisti i za to mi bila nekakav dokaz docrtana slova...

Piramida nije oblika Davidove zvezde! Cemu docrtavanje?

Sto se tice cekanja Lucifera... am? Odakle to? Ako ga ne zovu Bog, onda mora da je Lucifer?

Kakva bezvezna etiketiranja...
 
staj je to? gledo sam juce neku emisiju u kojoj se pominju,zna neko da mi objasni??
Vođa Iluminata na Zemlji se zove ˝Pindar˝. Pindar je član jedne od 13 vladajućih Iluminatskih porodica, i to su uvek muškarci. Titula Pindar je skraćeno od ˝Vrh Drakona˝. Simbolično ovo predstavlja vrh moći, kontrole, kreacije, penetracije, ekspanzije, invazije i straha. Onaj koji ima ovaj rang je podnosilac izveštaja čistokrvnim Reptilima u unutrašnjosti Zemlje. Postoje informacije da je Marquis de Libeaux Pindar, ali ovo je samo dezinformacija. Pravi Pindar je glava familije Rotšild, kao što je i bio već nekoliko stotina godina. On je smešten u Nemačkoj blizu Frankfurta. U kasnim 1970, on je nadgledao projekat Montauk, koji je nazvan M.A.L.D.A. a to je anagram za Montauk Alsace-Lorraine Dimenzionalne Aktivnosti. Ovaj projekat je bio smeštan blizu grada Strasburg, Francuska, istorijski nekadašnji deo Nemačke.

277974d1240597339-so-i-ate-brownie-too-strong-william_blake_002.jpg
 
Imam jednu inetesantnu pricu

Ovde u francuskoj 90tih ispade velika afera sa iluminatima
Prilikom neke kontrole slucajno su panduri su uhapsili neke ljude sa nekom decom koja nisu njihova i tu odma afera na TV pedofili cuda svaki dan na tv sudjenja ispitivanja itd
Medjutim kada su psihijatri i psiholozi i hipnotizeri poceli da ispituju decu sta se desavalo ljudi su se zaprepastili jer stvar vise nije imala veze sa pedofilijom vec sa .............

Posto su ta ispitivanja dece bila snimljena, video zapisi postoje i bila je i emisija napravljena o toj aferi ja imam te snimke ali su na francuskom kome treba i ko razume nek se javi i ja lepim

...........deca su ispricala pricu kako su bili u nekom dvorcu i bilo je vise dece,da su ti ljudi bili obuceni u nekim mantilima maskirani(nalik kuklus klanu) sa nekim simbolima na mantilu u visini grudi da su se medjusobno nazivali, pojedini, nekim imenima cudnim i da su imali glavnog kao sefa kog su nazivali gospodar SVI SU BILI BELI SVI SU LEPO PRICALI pokazivali su deci decije isecene ruke u teglama prste i druge jos neke organe
I mislim cak da su ova deca prezivela gledala dok ubijaju drugu decu na nekom ritualnom stolu
Simboli na grudima su bili piramide sa okom i jos neke stvari nalik masoneriji itd
ovo se uklapa u tezu da su clanovi Iluminata zapravo polu Reptoidi u ljudskom obliku, i da im trebaju ljudski organi i krv da bi ostali u ljudskom obliku.

bush%20a%20reptilian.jpg
 

Back
Top