Iluminati

Da i ja prosirim iluminati konspiraciju :D sa

Illuminati: New World Order (INWO)
Igra sa kartama koju je izmislio Steve Jackson koji je izdao 1995 godine i gde je "predvideo" 11septembar2001 sest godina pre zbivanja te radnje

Illuminati: New World Order (INWO for short) is a set of collectible cards. Designed by Steve Jackson and published by Steve Jackson Games in 1995, it is based on his previous board game, Illuminati.

The game cards are quite explicit, I would just like to emphasize the "terrorist attack" of September 11, 2001 predicted six years in advance, and the Pentagon or the reduction of the population (one of their project) and the epidemic & more


picture.php


http://todayperhaps.com/2009/04/16/illuminati-new-world-order-card-game/


Nije valjda imao ludu srecu dok je trazio inspiraciju

7. i 9. su zanimljive:mrgreen:
 
Ljubav i Svetlo nikada ne moze da bude baceno u Tamu. Ovde smo da napravimo Izbor. Oni su vec odavno taj Izbor napravili i sad samo rade na tome da ostvare cilj (nizi delovi Illuminata). Pomazu i nama da napravimo Izbor (ovoga je svestan vrh piramide).

Evo sta kaze Fritz Springmeier u uvodu svoje knjige 'The 13 Illuminati Bloodlines':
An Illuminati Grand Master once said that the world is a stage and we are all actors. Of course this was not an original thought, but it certainly is a way of describing the Illuminati view of how the world works.

Mozda to ipak jeste 'an original thought' i cika Illuminat jeste mislio doslovno.:think:

Ima tu tacno ponesto. Ali... Pomazu? Mislis da te pitaju, kao psiholog, sta se to u tebi nalazi? Nadji sebe... BLAH BLAH BLAH...

NE!
Ne pitaju oni nista... Oni te natjeraju da budes takav. Nemas tu izbora ako ces po njihovom. Jedini izbor je da sve to odbacis i pronadjes svoj nacin da zivis. Ali ipak ne radi se o pojedincima... Problem je globalizacija.
 
Mislim da ovdje imas nesto... Treabalo bi da cete biti ovo bar malo jasnije.

The Arrivals part 5 (Architecture & Energy)

Ne donosi prerano zakljucke, odgledaj oba dijela... Ako ti i onda ne bude nesto nejasno onda zaredi od prvog do 50 dijela. Pozz

Inace, dobar serijal

Ostavicu komentar jednog lika sa youtube-a:

I love how they can blame such architecture are designed for channeling energy yet there is no explanation for "positive or negative" energy or why pyramid, octagons, and domes are "most powerful for channeling" it. Hate to be the one to tell you, but although it makes LITTLE sense, in essence it's bullshit.

Apsolutno se slazem sa komentarom sto se tice objasnjenja.
Svaki zasvodjeni oblik akumulira energiju. SVaka pecina bez frke...

Uzasna muzika.
Slabo prouceno stivo od strane autora filma.
Drugim recima: bedan dokumentarac (kazem zato sto sam i ranije odgledao dobar deo istog)
 
Poslednja izmena:
Ostavicu komentar jednog lika sa youtube-a:

I love how they can blame such architecture are designed for channeling energy yet there is no explanation for "positive or negative" energy or why pyramid, octagons, and domes are "most powerful for channeling" it. Hate to be the one to tell you, but although it makes LITTLE sense, in essence it's bullshit.

Apsolutno se slazem sa komentarom sto se tice objasnjenja.
Svaki zasvodjeni oblik akumulira energiju. SVaka pecina bez frke...

Uzasna muzika.
Slabo prouceno stivo od strane autora filma.
Drugim recima: bedan dokumentarac (kazem zato sto sam i ranije odgledao dobar deo istog)

Znam da nije savrsen dokumentarac. Koga briga prije svega za muziku. Neka je i crno bijeli film. Vazno je sta prenose. A neke osnovne stvari i pokusavaju da objasne. Inace su oni ovo preuzimali od nekog "Hashemsfilm"-a i svojim licnim istrazivanjem. Za toliko, odlicni su. I preporucujem ti da odgledas citav dokumentarac. Ako te mrzi ovaj isti, pogledaj The Arivals RELOADED (english) - TV verzija. A sto se tice arhitekture i energije moram se sloziti da nema mnogo veze, vise je nagadjanje i tu nema nista lose s obzirom da su se vodili nekom logikom koju podrzavam donekle.
 
Hej drugari konspiratori jel neko ima info za ovog

Leo Zagami

picture.php


Cuo sam da sve njegove price,borba i sve to sto godinama radi je fejk i da i dalje radi za iluminate tj i dalje je veliki mason itd
Ima li ko neki video na tu temu ili neki text ili neki forum gde se prica o tome
 
Mozda ce ti ovo zvucati malo sebicno ali: TI SI TAJ KOJI JE BITAN!
Radi na sebi, Illuminati ne treba da te brinu..

Nije tacno. To je upravo misljenje koju su Vam oni "usadili". Negdje procitah, they say: "You're the god! You're the only one who's important!" Zapravo nije tako. To nije smisao zivota o kom govoris.

Zasto jedno oko kad smo vec kod illuminata?
Nadam se da znate engleski jer mi ovo mnogo lepse zvuci na engleskom :super:
(izvinite ako ima gresaka)

"Every prophet warned his poeple about the Antichrist, about Dajjal, the false mesiah, and the prophet Noah warned his poeple... But I'll say to you something that none of them said before me. The Antichrist sees with one eye, his left eye. His blind in the right eye, it looks like a bulging grape, but your Lord is not one-eyed. Between his eyes on his forehead is written the word KFIR (disbelived in arabic), and every mu'min (the one who accepted THE religion with his heart, the one who has faith) will be able to read it. He'll be on earth for 40 days! 1 day like a year, 1 day like a month, 1 day like a week and the rest of his days will be like your days." Mohammed s.a.w.s.

Morao sam malo da ubacim religiju.

http://www.virtualbucharest.com/images/church_eye_w.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/ff/Israel_Aircraft_Industries_Kfir.JPG
http://en.wikipedia.org/wiki/IAI_Kfir
http://indianinthemachine.files.wordpress.com/2010/02/popstars_oneeyeilluminatisatan.jpg

no offence
pozdrav

P.S.
Ako koga interesuje sta ustvari 40 dana znaci, jer je objasnjeno i u Kur'anu mogu napisati stav Islama o tome. Ako je ista situacija kao i kod prethodno zatvorenih tema, u redu je.
 
Poslednja izmena:
Antihrist ne postoji. Svako od nas je antihrist kad ima negativnu misao u glavi i ni ne trudi se da je izbalansira pozitivnom. Tako da u svetu u ovom trenutku postoje milioni antihrista.
I ti jesi bog (Kreator tacnije). Tvoje misli i dela kreiraju. Jedan Beskonacni Kreator se izdelio i svojim delovima (nama) dao Slobodnu volju da kreiraju te je svaka nasa misao, emocija i sve sto iskusimo Njegovo. Ono kroz nas uci o sebi. U svakome od nas je Bozanska iskra, delic Njega. Na tebi je da ga potrazis u sebi. I da shvatis da je sve Jedno. Sve je Ljubav.
To se zove inicijacija. Pocetak potrage.
 
Antihrist ne postoji. Svako od nas je antihrist kad ima negativnu misao u glavi i ni ne trudi se da je izbalansira pozitivnom. Tako da u svetu u ovom trenutku postoje milioni antihrista.
I ti jesi bog (Kreator tacnije). Tvoje misli i dela kreiraju. Jedan Beskonacni Kreator se izdelio i svojim delovima (nama) dao Slobodnu volju da kreiraju te je svaka nasa misao, emocija i sve sto iskusimo Njegovo. Ono kroz nas uci o sebi. U svakome od nas je Bozanska iskra, delic Njega. Na tebi je da ga potrazis u sebi. I da shvatis da je sve Jedno. Sve je Ljubav.
To se zove inicijacija. Pocetak potrage.

jeres :rtfm:
 
Hiljadu puta vec prezvakana tema. Ne bih da se ponavljam iznosio sam dosta stvari i kome nije jasno nece mu biti, a kome je jasno ne treba vise pricati.

Iluminati se plase vas, zato i rade sve to po svetu da bi vas drzali na toj frekvenciji niskih vibracija koja odgovara toj reptilskoj rasi i samo tako i mogu da vladaju dok vas drze na njihovom nivou. Kada probijete led igra je gotova.
 
Da i ja prosirim iluminati konspiraciju :D sa

Illuminati: New World Order (INWO)
Igra sa kartama koju je izmislio Steve Jackson koji je izdao 1995 godine i gde je "predvideo" 11septembar2001 sest godina pre zbivanja te radnje

Illuminati: New World Order (INWO for short) is a set of collectible cards. Designed by Steve Jackson and published by Steve Jackson Games in 1995, it is based on his previous board game, Illuminati.

The game cards are quite explicit, I would just like to emphasize the "terrorist attack" of September 11, 2001 predicted six years in advance, and the Pentagon or the reduction of the population (one of their project) and the epidemic & more


picture.php


http://todayperhaps.com/2009/04/16/illuminati-new-world-order-card-game/


Nije valjda imao ludu srecu dok je trazio inspiraciju

Ispravka, karte su iz 1994 godine, a evo i njegovog sajta :eek:

http://www.sjgames.com/ourgames/
 
Hiljadu puta vec prezvakana tema. Ne bih da se ponavljam iznosio sam dosta stvari i kome nije jasno nece mu biti, a kome je jasno ne treba vise pricati.

Iluminati se plase vas, zato i rade sve to po svetu da bi vas drzali na toj frekvenciji niskih vibracija koja odgovara toj reptilskoj rasi i samo tako i mogu da vladaju dok vas drze na njihovom nivou. Kada probijete led igra je gotova.

Gde si care Royal :D malo je falilo da te spomenem
Ti si ranije bas pisao i pisao na ovu tematiku :super:
Mi cemo povrsno samo :)

Ej care imas li ti neki info za Leona Zagamija,serator ili humanista
Zalepi ako imas
 
Poslednja izmena:
Antihrist ne postoji. Svako od nas je antihrist kad ima negativnu misao u glavi i ni ne trudi se da je izbalansira pozitivnom. Tako da u svetu u ovom trenutku postoje milioni antihrista.
I ti jesi bog (Kreator tacnije). Tvoje misli i dela kreiraju. Jedan Beskonacni Kreator se izdelio i svojim delovima (nama) dao Slobodnu volju da kreiraju te je svaka nasa misao, emocija i sve sto iskusimo Njegovo. Ono kroz nas uci o sebi. U svakome od nas je Bozanska iskra, delic Njega. Na tebi je da ga potrazis u sebi. I da shvatis da je sve Jedno. Sve je Ljubav.
To se zove inicijacija. Pocetak potrage.

Pa tu si negdje... Izmedju lupanja i filozofije... Zalosno! :sad2:
 
Iluminati se plase vas, zato i rade sve to po svetu da bi vas drzali na toj frekvenciji niskih vibracija koja odgovara toj reptilskoj rasi i samo tako i mogu da vladaju dok vas drze na njihovom nivou. Kada probijete led igra je gotova.
Заиста бих ти био захвалан да издвојиш мало слободног времена и да напишеш нешто више о томе. Јако ме интересује. Хвала.
 

Back
Top