Letnja ljubav

imao sam par letnjih ljubavi kad sam isao u Bosnu...ostajali smo u kontaktu zato sto bih jos ponekad isao tamo i imao sam njihov broj za dop, ali su promenili broj i ja sam prestao dole da dolazim, tako da...
 
Xm
Dolazi a lot of faggots ovde...
I uglavnom... pa ono... boolje...
Upoznam se s nekim, nekima se svidjam [ti nemaju ukus] ali xm, ne ostanemo u kontaktu.
Oni nazalost ionako ponovo dodju ovde -.-
 
Isto mi se hvata. Kontakt, jaka stvar. Imam dva "muza" :) Kontaktiracu neku letnju ljubav ako budem nekad htela da ga vodim na zurku, opusteno. S tim sto letnja ljubav pri tome mora biti opustena, jer ako pocne da se trese i uzbudjue, spustice ga jedan od moja dva "muza" biseksualca na zemlju.
 
Ne.Ja sam leti uglavnom opsednuta nekom mojom 'standardnom' ljubavlju.Leto je moje omiljeno godisnje doba,inspirise me i onda uzivam prepustajuci se mislima o nekome ko mi se mnogo svidja,itd...
Salim se,ali do sada je zaista bilo tako....
Mozda ovog leta nadjem nekog zanimljivog ko ce mi malo skrenuti mislli i ostaviti mi (nadam se)lepu uspomenu u zivotu.
Sto se tice letnjih veza....verujem da se mogu nastaviti ali samo ako su ljudi iz istog grada....Inace,u suprotnom,bez obzira na daljinu ta veza mnogo brze izgubi onu svoju letnju draz....Daljina,leto koje prolazi,i sve nestane.
 
Isto mi se hvata. Kontakt, jaka stvar. Imam dva "muza" :) Kontaktiracu neku letnju ljubav ako budem nekad htela da ga vodim na zurku, opusteno. S tim sto letnja ljubav pri tome mora biti opustena, jer ako pocne da se trese i uzbudjue, spustice ga jedan od moja dva "muza" biseksualca na zemlju.

Ja tvoje postove nikada nisam i nikada i necju u svom zhivotu uspeti da skontam... :think:
 
ranije sam mislila,zuuu letnja ljubav sta svi dizu frku pa nije bitno da li je lepo ili zima ,,,isto je brate,,ali primetila sam razliku zato sto mi e desila sad na moru i tatko,,,obicno to nije nista ozbiljno ali naravno ima izuzetaka jel nema veze koje je godisnje doba!
 

Back
Top