Kafana Kafana "Žalosna sova"

Pošto je ovaj pdf gotovo mrtav kao što možemo da vidimo, jeste li vi prešli na neke druge sajtove gde diskutujete anime ili ste skroz batalili anime diskusiju na netu? :think:

MAL. Mada ni tamo nisam aktivan više toliko, mada realno nisam ni previše aktivan što se gledanja animea tiče. Jednostavno, procenat onih koji mi se zaista dopadnu je zanemarljivo mali.
 
MAL. Mada ni tamo nisam aktivan više toliko, mada realno nisam ni previše aktivan što se gledanja animea tiče. Jednostavno, procenat onih koji mi se zaista dopadnu je zanemarljivo mali.

Isto. Ako uopte znam sta je bilo aktuelno protekle godine to je zato sto pratim neke anime review-ere/analiticare na YT, ali ne gledam ni jednu od 20+ anima koje imam u "watch" listi xD
 
Pošto je ovaj pdf gotovo mrtav kao što možemo da vidimo, jeste li vi prešli na neke druge sajtove gde diskutujete anime ili ste skroz batalili anime diskusiju na netu? :think:

Postoji li nacin da se ozivi ovaj deo foruma? Volela bih.

Ovde sam,citam mozda jos po negde nesto ali treba skupiti petlju i odgledati Naruto Sipuden do kraja.Zao mi je sto se zavrsio.Najkompletniji i najbolji anime za mene.

Ima drugih ali ne traju i nema privlacne mi,kompleksne a opet jednostavne price.
 
Poslednja izmena:
Гледа ли неко Dragon Ball Super ? Као дугогодишњи фан змајеве кугле стварно сам разочаран анимацијом. Изгледа као да је моја рођака од 10 година цртала у пејнту. Стварно ужас. Прича и може некако да се свари ( иако је нигде билизу З и генерално осредња), али анимација је стварно ужасна.
 
Гледа ли неко Dragon Ball Super ? Као дугогодишњи фан змајеве кугле стварно сам разочаран анимацијом. Изгледа као да је моја рођака од 10 година цртала у пејнту. Стварно ужас. Прича и може некако да се свари ( иако је нигде билизу З и генерално осредња), али анимација је стварно ужасна.



Ja želim da prvo završim rewatch DBZ-a koji sam počeo još pre god dana ali nikako da se nakanim
 
.........................
 

Prilozi

  • 02.05.2012..jpg
    02.05.2012..jpg
    149,9 KB · Pregleda: 4
Гледа ли неко Dragon Ball Super ? Као дугогодишњи фан змајеве кугле стварно сам разочаран анимацијом. Изгледа као да је моја рођака од 10 година цртала у пејнту. Стварно ужас. Прича и може некако да се свари ( иако је нигде билизу З и генерално осредња), али анимација је стварно ужасна.

Samo glavne fajtove rade kvalitetno a sparaju gde god je moguce.


Nije mi jasno zasto, ko da je DB neka nepoznata manga a ne jedna od najprodavanijih.

Da ne pominjem sav merchandise i igre sto su napravljene.

Umesto da imaju lepo velik budzet i rade kvalitetno.
 
evo male informacije :D

- - - - - - - - - -

Najveći festival epske i naučne fantastike u Vojvodini. Zaplovite u svet fantazijskih društvenih i video igara, stripova, knjiga i filmova i saznajte o najnovijim dešavanjima. Osvojite vredne nagrade na turnirima u stonim igrama. Pogledajte reviju kostima omiljenih fiktivnih likova ili joj se pridružite u sopstvenom kostimu. Kongresni centar Novosadskog sajma, 20. i 21. maj 2017. Cena ulaznice: 250 RSD.
--------------------------------------------
 
evo male informacije :D

- - - - - - - - - -

Najveći festival epske i naučne fantastike u Vojvodini. Zaplovite u svet fantazijskih društvenih i video igara, stripova, knjiga i filmova i saznajte o najnovijim dešavanjima. Osvojite vredne nagrade na turnirima u stonim igrama. Pogledajte reviju kostima omiljenih fiktivnih likova ili joj se pridružite u sopstvenom kostimu. Kongresni centar Novosadskog sajma, 20. i 21. maj 2017. Cena ulaznice: 250 RSD.
--------------------------------------------

E Proko hvala na info i pozivu:cmok2:
 
nije mi bio teško :cool:

- - - - - - - - - -

bicu i ja tamo :D
Gledaću da dođem sa najboljim drugom-strasnim stripadžijom kao i ja
A i uželeh se lepog Novog Sada

- - - - - - - - - -

Kad se dočepam compa preneću tvoj post i u drugu moju kaHvanu jer verujem da ima i zvezdočataca koje bi takav događaj zanimao

- - - - - - - - - -

Maskiraću se u Red Sonju
Samo neki topuz da nabavim
 

Back
Top