Kraljevski apartman - novi album

zeksiv

Ističe se
Poruka
2.186
[QUOTEČuvari tajni

U četvrtak je pušten u prodaju "Čuvar tajni", šesti album grupe Kraljevski apartman, u izdanju PGP RTS. Kompletan autor muzike, teksta i aranžmana devet novih pesama je gitarista Zoran Zdravković, jedan od osnivača benda. On je na nagovor i uz podršku drugova iz Riblje čorbe krajem 1996. osnovao bend koji će pokazati klincima šta je pravi rok, a dobija naziv Kraljevski apartman. Kao gosti na turneji Riblje čorbe drže veliki broj koncerata i shvataju da i te kako ima publike željne pravog, poštenog i čvrstog zvuka. Posredstvom brojnih internacionalnih kontakata album je distribuiran u dvadesetak zemalja, od Japana do Rusije i Meksika.
http://www.kurir-info.rs/clanak/stars/kurir-11-07-2008/cuvari-tajni][/QUOTE]
Vasi komentari na novi album Kraljevskog apartmana?
 
Meni nije frka da kupim orginal,
ali samo na koncertu,
jer su cdeovi povoljniji i novci idu u dzep benda...


...grohotom se nasmejah...
...odes na koncert...platis kartu izmedju 35-100$...a onda i platis CD oko 20$...
...doduse isti mozes da kupis za 22$ u prodavnici...
...ili da narucis preko Amazona za 10$...
...zanimljiva logika...
 
Poslednja izmena:
kraljevski apartman ima novog pevača, Lotke je napustio apartman, a od relativno skoro imaju i novog gitaristu...
Tu pesmu "čuvar tajni" je otpevao Lotke, i to se vrtelo pre po 202jci i bio je prvi singl za novi album u medjuvremenu Lotke je napustio bend , našli su novog pevača i snimili drugi singl "Čarobni Štap" i evo sad i album... Ja sam ih gledao uživo pre mesečak dana i tu su svirali dve nove stvari, "Čarobni štap" koja se vrtela po radiju pa mi je i ušla u glavu a ova druga i nije nešto, nekako je monotono... Još ne mogu da se naviknem na novog pevača, za mene je Lotke bio apartman... a najavili su novi i malo drugačiji "moderniji" zvuk na novom albumu tako da ne znam šta da očekujem...
 
a sta ste se svi sje*ali? :) mislim ok,nije isto kao sa Lotketom,ali meni je ovo ok,i dalje osetim da je to Apartman.....ok, malo ovaj noci pevac zvuci kao da pokusava da imitira Lotketa,ali tamo gde to ne radi,zvuci sasvim ok.......pesme su mi neke monotone,ali ima mozda 5 pesama koje mi se dopadaju.......i mozda i kupim album,jer ljudi to zasluzuju...trude se.....:)
 
Zoran je kraljevski apartman, a Lotke je bio najprepoznatljivija karika u bendu..
Novi pevač nije loš, mada nisam preslušao album plašim se tog novog zvuka...
inače, bila je polemika da li da ubace klavijaturu u bend ili još jednu gitaru, Lotke je bio zagovornik klavijatura vs Zoran koji je hteo tvrđi zvuk i zbog toga su se razišli ,sporazumno po njihovim rečima, i naravno pobedila je opcija sa gitarama, što u principu ne bi trebalo da je loše... međutim malo sam skeptičan..
 
ovo je apartman u novoj postavi prvi put live u bg:

KraljevskiApartman01.jpg


KraljevskiApartman02.jpg


slikao pre mesečak dana na svirci u KST-u
 
Poslednja izmena:

Back
Top