"Nemam sa kim da pricam"

Ako si temu otvorio samo da se zezas sa drugim korisnicima, onda si napravio veliku gresku...

Ili izlozi sta imas i prekini se glupirati ili da je zakljucam. Ako je ovo tvoj licni problem preseli se na Teen problemi, temi predvidjenoj za to. Ako si medjutim temu otvorio da bi pricao o globalnom problemu tinejdzera, a to je nedostatak komunikacije... onda pocni temu da usmeravas u tom pravcu.
 
Ne, nikad mi se to nije desilo... Nekad se vratjam se nekim iz shkole sa kim se ne druzhim bash puno, i ne znam o chemu da prichamo, al onda pochnem neshto bezveze shta mi prvo padne napamet, chisto da nije tishina...

isto...ne shvatam kako nema sa kim da prica:confused: ja svaki dan kad se vracam sa drustvom iz skole smisljam sale i najvise pricam i da nije mene svi bi samo cutali na putu do kuce...:mrgreen:
 
Ako si temu otvorio samo da se zezas sa drugim korisnicima, onda si napravio veliku gresku...

Ili izlozi sta imas i prekini se glupirati ili da je zakljucam. Ako je ovo tvoj licni problem preseli se na Teen problemi, temi predvidjenoj za to. Ako si medjutim temu otvorio da bi pricao o globalnom problemu tinejdzera, a to je nedostatak komunikacije... onda pocni temu da usmeravas u tom pravcu.

Ovo drugo........
 
Imam, bre, ja sa kim da pricam, ali nemam o cemu. To su sve neke teme meni potpuno nezanimljive..

aha...oni nemaju dobre teme a ti si pametan i hoces samo da pricas o pametnijim temama...zar ne?:think::think::think:
pa usmeri ti pricu na neku temu o kojoj ti hoces da pricas...ti si kao Ajnstajn koji nije mogao da prica sa ostalim ljudima zato sto ga nisu razumeli(bio je previse pametan za njih):lol::lol::lol:;)
 

Back
Top