Sevojno vs. Uzice

Master_Chief

Veoma poznat
Poruka
11.749
Poshto je Uzice postalo grad da li mislite da Sevojno treba da postane opshtina?Poshto sam ja lichno sevojnichanin mislim da bi Sevojno trebalo da postane opshtina i da kolko tolko bude samostalno a ne da uvek bude u senci Uzica.
Primetio sam u zadnje vreme da je sve veca netrepeljivost izmedju uzichana i sevojnichana, na chijoj ste vi strani?
eto mala tema za diskusiju jer nam je podforum poprilichno mrtav
 
:lol:

Nisi trebao da otvaraš temu, mislim da će ovde biti samo prepucavanja.

I, da, sve više dolazimo u sukobe. Ovi iz Sevojna mrze nas iz Užica, i obrnuto...Neću da generalizujem, ali sve je više slučajeva.
shta fali prepucavanju?Vidish da je ovaj podforum ionako polu mrtav tako da malo prepucavanja nije na odmet sve dok se ne pochnu koristiti teshke rechi.
 
Ваљда имају нека правила, вероватно се зна шта све морају од институција да имају да би постали општина...
 
Što da ne bude opština?
Ionako ne znam koji status nosi.Predgradje ili varoš.
I ne bih dalje da se upustam što savetujem i drugima jer osećam da će ovde biti verbalnih sukoba.

jos kod uciteljice dok sam bila,insistirala je da znamo sta je sevojno i od tada svima ponavljam da je to prigradsko naselje.eto,mala informacija... :)

btw, jako me nervira kad pocnu da me prozivaju zbog toga sto zivim u sevojnu.priznajem,ima sevojnicana koji su jako bezobrzni i odbojni, ali ne treba suditi o drugima po mestu u kom zivimo.
 
jos kod uciteljice dok sam bila,insistirala je da znamo sta je sevojno i od tada svima ponavljam da je to prigradsko naselje.eto,mala informacija... :)

btw, jako me nervira kad pocnu da me prozivaju zbog toga sto zivim u sevojnu.priznajem,ima sevojnicana koji su jako bezobrzni i odbojni, ali ne treba suditi o drugima po mestu u kom zivimo.

Primetio sam da se dosta vredjate što ste Sevpojničani iako u tome ne vidim poentu.
Zamisli da si iz Karana.:mrgreen:
Razumeš?
ISKARANA!:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top