Završene „Igre bez granica“ ....

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
vest kao vest i nije toliko znacajna, ali interesuje me nesto, da li ikada u vasim novinama citate vesti koje govore o nekom zajednickom poduhvatu srba i albanaca, ili o bilo kakvom dogadjaju gde su obe strane predstavljene u "dobrom" svetlu. ili o nekoj posete jednih kod drugih, ali u pozitivnom svetlu.
mislim da svaka vest koja govori o kakvoj-takvoj saradnjih vredi zaista mnogo.,a razlozi su...

Završene „Igre bez granica“ multietničkog kampa u Gnjilane

Gnjilane, 19 Juli 2008 (Kosovapress) Vreme 15:28

Multietnički kamp u odbojci i futbalu koji se odvijao tokom dve nedelje u sporstkom centru „Baškim Seljišta“ i osnovnih škola „Abaz Ajet“ i „Thimi Mitko“, završen je u subotu gde su stotine albanaca i srba bili zadovoljavani performansama ekipa ...
 
vest kao vest i nije toliko znacajna, ali interesuje me nesto, da li ikada u vasim novinama citate vesti koje govore o nekom zajednickom poduhvatu srba i albanaca, ili o bilo kakvom dogadjaju gde su obe strane predstavljene u "dobrom" svetlu. ili o nekoj posete jednih kod drugih, ali u pozitivnom svetlu.
mislim da svaka vest koja govori o kakvoj-takvoj saradnjih vredi zaista mnogo.,a razlozi su..



Цитат:
Završene „Igre bez granica“ multietničkog kampa u Gnjilane

Gnjilane, 19 Juli 2008 (Kosovapress) Vreme 15:28

Multietnički kamp u odbojci i futbalu koji se odvijao tokom dve nedelje u sporstkom centru „Baškim Seljišta“ i osnovnih škola „Abaz Ajet“ i „Thimi Mitko“, završen je u subotu gde su stotine albanaca i srba bili zadovoljavani performansama ekipa ...



.

Пајз, и мене ставили у "перформанс"... иначе...



g022.gif


п.с. "ИГРЕ" ЈОШ НИСУ ЗАВРШЕНЕ...:evil:
 
vest kao vest i nije toliko znacajna, ali interesuje me nesto, da li ikada u vasim novinama citate vesti koje govore o nekom zajednickom poduhvatu srba i albanaca, ili o bilo kakvom dogadjaju gde su obe strane predstavljene u "dobrom" svetlu. ili o nekoj posete jednih kod drugih, ali u pozitivnom svetlu.
mislim da svaka vest koja govori o kakvoj-takvoj saradnjih vredi zaista mnogo.,a razlozi su...
Meni se ovo veoma sviđa. Dopadalo se nekom ili ne, Srbi i Albanci su tamo osuđeni da žive jedni s drugima i svaka inicijativa za približavanje je dobrodošla.
 
ja bih bio zadovoljan da se pojavi jednom mesecno slican tekst u srpskim novinama....
to bi dokazivalo da ipak postoji sansa da se ovde normalno zivi a ne stalno "ratuje"
Pa lako je vama da pozivate na mir kad ste se ogrebali za de fakto veliku Albaniju.

Evo, kad mi za 5,10,50,100 godina utrcimo na Kosovo i proteramo 50% Albanaca onda cemo mi da pricamo o pomirenju i suzivotu a vi cete da budete nadrkane patriJote.

I tako u krug...

U svakom slucaju, ima loodo da se zezamo narednih par vekova.
 

Back
Top