Ko koga .... u Srbiji???

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Sednica Parlamenta odložena za 15 dana,a pošto je postignut dogovor da se ne radi u avgustu,naredna će biti tek u septembru.
Pozicija čeka da se reši pitanje Beograda.
Sve stoji,ništa se ne radi.
Zato je pitanje:ko koga ....u Srbiji?
Možda vi znate odgovor.
 
Sednica Parlamenta odložena za 15 dana,a pošto je postignut dogovor da se ne radi u avgustu,naredna će biti tek u septembru.
Pozicija čeka da se reši pitanje Beograda.
Sve stoji,ništa se ne radi.
Zato je pitanje:ko koga ....u Srbiji?
Možda vi znate odgovor.

A kad je Mlohavi 2 puta za 4 godine svojom voljom obarao vladu i kada su pregovori za formiranje tih dveju vlada ukupno trajali skoro godinu dana i kada je građane sve to koštalo da bi se održali izbori i kada je zbog toga Srbija gubila vreme i zakoni čekali onda ništa a sada vam je problem što će se čekati još mesec dana zbog Beograda?!?!?!?

Ajde bre...................
 
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Ovakvo ******* skoro nisam video!!!!!
Ova vlada ce usvojiti jedan zakon i odrzati jednu sednicu skupstine kad na qrcu izraste nokat!!!!
E sad cete da vidite "demokratsku odbranu"!!!!!
Tako vam i treba zuti kad se vatate sa sps-om, i kad pokusavate da nas vratite u 90-e!!!
Cenim da ce ubrzo BoTa da moli Kostunicu da se prekine sa ovim! :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Sednica Parlamenta odložena za 15 dana,a pošto je postignut dogovor da se ne radi u avgustu,naredna će biti tek u septembru.
Pozicija čeka da se reši pitanje Beograda.
Sve stoji,ništa se ne radi.
Zato je pitanje:ko koga ....u Srbiji?
Možda vi znate odgovor.

Jaka stvar,sta ne radi srbijanski parlament.Fora je kao da radi nesto bi se promenilo,svasta.
Vidis da je vruce,toplo,ljudi se znoje,klime rade preterano....
Nastavice posle Gospojine a mozda ni tada.
 

Па то је јавна и крајња опција ако се сећаш оних текстова што су проваљени са састанака ДОС-а у Вашингтону... како би другачије НАТО пешадије улетела у Србију - него изазивањем озбиљних сукоба и немира...

Уосталом, сетите се да је ВУк као Министар спољних послова потписао ЛЕГАЛАН "ПРОЛАЗАК" НАТО ТРУПА КРОЗ СРБИЈУ - али у исто време је обелодањено да се на Н Бгд они станови у вези Олимпијаде у ствари ПРИПРЕМАЈУ ЗА НАТО ОФИЦИРЕ... тако да... уопште не треба гледати у пасуљ да би прорекли будуће догађаје...
 
Poslednja izmena:
Па то је јавна и крајња опција ако се сећаш оних текстова што су проваљени са састанака ДОС-а у Вашингтону... како би другачије НАТО пешадије улетела у Србију - него изазивањем озбиљних сукоба и немира...

Ko ih provalio, Kurir?:hahaha::hahaha:
Sta ima nato da ulece ovde kad cemo mi da uletimo u nato?
 
Beograd -- Savetnik ministra finansija Milojko Arsić kaže da će prekid zasedanja Skupštine imati višestruke posledice po ekonomiju zemlje.

"Pre svega, nisu ratifikovani sporazumi o dobijanju kredita od međunarodnih finansijskih institucija i raznih evropskih banaka. To znači i odlaganje radova koji bi se finansirali iz tih kredita", izjavio je Arsić Tanjugu i podsetio da je taj novac bio potreban za obnovu mostova, infrastrukture, modernizacije kliničkih centara...
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=07&dd=21&nav_category=11&nav_id=309488
Trebalo bi zabraniti ove stetocinske partije koje znaju samo stetu drzavi da nanose, kivni sto su prsli na izborima i sto ih je odhebao SPS.....
 
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=07&dd=21&nav_category=11&nav_id=309488
Trebalo bi zabraniti ove stetocinske partije koje znaju samo stetu drzavi da nanose, kivni sto su prsli na izborima i sto ih je odhebao SPS.....

kivni su sto su pobedili,a tadic krade sps glasove jer smo mi koji smo glasali za sps pravo da ti kazem glasali i za dss i srs,tako da mani se tih manipunacija prsli ste sa ldp-om imate 40%,zato i treba da opstruisu sve zivo,neka se drzava raspadne bas bi mi bilo milo......
 
kivni su sto su pobedili,a tadic krade sps glasove jer smo mi koji smo glasali za sps pravo da ti kazem glasali i za dss i srs,tako da mani se tih manipunacija prsli ste sa ldp-om imate 40%,zato i treba da opstruisu sve zivo,neka se drzava raspadne bas bi mi bilo milo......
i meni je milo sto si ti glasao za Dinkica,Cvetkovica,Canka,Ugljanina a mozda i Cedu na vlasti :super::super:bravo Vojo demokrato zahvaljujuci tebi i vama slicnima glasacima SPSa sada Tadic ima skoro apsolutnu vlast u zemlji :ok::ok:sve u svemu izyebo vas Ivica ko sanske koze :lol:
 
cetiri dana najprimitivnije opstrukcije rada parlamenta od strane nedoyebane Natashe, i njenih srednjoskolaca............16 000 000 dinara direktne stete, koliko kostaju samo dnevnice za ta cetiri dana ( naravno, radikali nisu vrsili opstrukciju skupstinske blagajne ).........indirektna steta, zbog kasnjenja ratifikacije ssp , i nedonosenja sistemskih zakona je hiljadu puta veca............

Zbog opstrukcije pricamao o kosovskom boju , sandalama poslanika, i tominoj rakiji.....radikali blokirali rad na 14 dana, koliko je predsednica skupstine dala bespotrebnu pauzu........a onda nastupa grobar.......:dash:

" ......svi smo mi sa porodicama vec napravili aranzmane za letovanje, stoga skupstina nece raditi do septembra......"

elem, toma grobar ode da se brcka sa perajama i slauhom , a vi , pushite i dalje.......:bye:

Predlazem parlamentu vojvodine, da najozbiljnije razmotri odvajanje vojvodine od ovakve shaban - vukoyebine kakva je srbija postala , a isto od srca preporucujem i ostalim regionima i pojedincima..
......kud koji mili moji.....putem slovenaca, crnogoraca i svih pametnijih od grobara i nedoyebanog turistickog vodica........:think:
 
Narod na kraju uvek ispašta,ali u suštini ispašta zbog svojih gluposti.
Jedini je uzlaz da se podigne cenzus na 10% pa ko prođe prošao je a ko ne nestaje sa političke scene.
Al to je izgleda nemoguće jer svi hoće da budu glavni,svi su najpametniji,najbolji,a suštini su svi moj do .......
 
Narod na kraju uvek ispašta,ali u suštini ispašta zbog svojih gluposti.
Jedini je uzlaz da se podigne cenzus na 10% pa ko prođe prošao je a ko ne nestaje sa političke scene.
Al to je izgleda nemoguće jer svi hoće da budu glavni,svi su najpametniji,najbolji,a suštini su svi moj do .......

ne mora cenzus 10%. dosta je samo da nema predizbornih koalicija.
 

Back
Top