Sve više Baba I Deda upražnjavaju sex! pokazuju najnovija istraživanja!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: Sve više Baba I Deda upražnjavaju sex! pokazuju najnovija istraživanja!

Početnik
    Učlanjen
    19.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Sve više Baba I Deda upražnjavaju sex! pokazuju najnovija istraživanja!

Sve više 70-godišnjaka je seksualno aktivno

Pariz - Sve više 70-godišnjaka je seksualno aktivno, a žene u tim godinama su zadovoljne svojim seksualnim životom, rezultati su najnovije ankete sprovede u Švedskoj, a objavljene u medicinskom časopisu "Britiš medikal džornal".
    Naučnici sa Univerziteta u Geteborgu su ispitali 1.500 70-godišnjaka, heteroseksualaca u nekoliko perioda - od 1971-1972, 1976-1977, 1992-1993 i 2000-2001. Od 1971. do 2001. broj 70-godišnjaka seksualno aktivnih povećao se od 52 na 68 odsto za oženjene muškarce, a od 38 na 56 odsto za udate žene, kao od 30 na 54 odsto za neoženjene muškarce i od 0,8 na 12 odsto za neudate žene.
    U studiji se navodi da je više od deset odsto muškaraca imalo seksualne odnose jednom nedeljno 1971, a 31 odsto 2001. godine. Taj postotak je kod žena porastao od devet na 26 odsto. Više od 50 odsto muškaraca i žena je reklo da je srećno sa svojim partnerima. Beta-AFP

Domaćin
    Učlanjen
    01.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Sve više Baba I Deda upražnjavaju sex! pokazuju najnovija istraživanja!

bas lepo

Iskusan ....OLJA..... (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Podrazumevano Re: Sve više Baba I Deda upražnjavaju sex! pokazuju najnovija istraživanja!

blago njima....ja u tim godinam necu biti ni ziva

Primećen član
    Učlanjen
    10.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ....OLJA..... Pogledaj poruku
    blago njima....ja u tim godinam necu biti ni ziva
    To ne znaci da neces voditi ljubav...LjUBAV JE VECNA, pogledaj sliku:

Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio Celicni mis Pogledaj poruku
    To ne znaci da neces voditi ljubav...LjUBAV JE VECNA, pogledaj sliku:

e nazalost ne mogu da vidim sliku...ne znam zasto...

Primećen član
    Učlanjen
    10.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ....OLJA..... Pogledaj poruku
    e nazalost ne mogu da vidim sliku...ne znam zasto...
    Nikad se ne zna zasto je sta bolje...

Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio Celicni mis Pogledaj poruku
    Nikad se ne zna zasto je sta bolje...
    ha ha....posalji mi na PP mozda moze tamo

Domaćin
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio 12345 Pogledaj poruku

Pariz - Sve više 70-godišnjaka je seksualno aktivno, a žene u tim godinama su zadovoljne svojim seksualnim životom, rezultati su najnovije ankete sprovede u Švedskoj, a objavljene u medicinskom časopisu "Britiš medikal džornal".
    Naučnici sa Univerziteta u Geteborgu su ispitali 1.500 70-godišnjaka, heteroseksualaca u nekoliko perioda - od 1971-1972, 1976-1977, 1992-1993 i 2000-2001. Od 1971. do 2001. broj 70-godišnjaka seksualno aktivnih povećao se od 52 na 68 odsto za oženjene muškarce, a od 38 na 56 odsto za udate žene, kao od 30 na 54 odsto za neoženjene muškarce i od 0,8 na 12 odsto za neudate žene.
    U studiji se navodi da je više od deset odsto muškaraca imalo seksualne odnose jednom nedeljno 1971, a 31 odsto 2001. godine. Taj postotak je kod žena porastao od devet na 26 odsto. Više od 50 odsto muškaraca i žena je reklo da je srećno sa svojim partnerima. Beta-AFP
    Ne bih da budem zakeralo ali zar nije nešto čudno u ovim brojkama? Mislim, i pod pretpostavkom da su ovi neoženjeni počeli da se švalerišu sa onim udatim ženama, opet se nekako procenat pogubio :shock:

Mislim da je tajna u onom "heteroseksualaca".....

Domaćin
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Osim ako pod "seksualno aktivno" ne podrazumevaju aktivnu masturbaciju.....

Buduća legenda neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    569

statistike govore da duplo vise muskaraca vara svoje zene...sto znaci da na svaku zenu koja vara svoga muza dodje po dva muskarca .....u jeeeeeeeeeeeee

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Citat Original postavio Nešto Pogledaj poruku
    Osim ako pod "seksualno aktivno" ne podrazumevaju aktivnu masturbaciju.....
    hmmmm ... probaj ti tu svoju misao samo i da nagovestiš ZORO - u, pa kad' ospe drvlje i kamenje ...
    član javne grupe

Domaćin
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Toliko se vezao za Desanku da zbog nje neće ni da me ženi

Iskusan Millie80 (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    105

Citat Original postavio 12345 Pogledaj poruku

wow! zavrtilo mi se u glavi od brojeva...
    ja im od srca želim da uživaju dok mogu!

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Imam plan. Kad odem u penziju da kupim kucu na selu sa vinogradom i onda cemo moj deda i ja da pravimo vino i da se tucamo.
    E da, hocu da umrem na suncu, to sam nesto razmisljala, da bude suncan dan i da crkucu pticice!

Buduća legenda Pipi Langstrumpf (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    1125

Ja ne planiram da u 70-toj umrem ili odustanem od lepota zzivota.
    Mozzda tamo u 90-toj nechu mochi mnogo toga, ali uvek mogu da se smejem...
    Sa napretkom medicine ljudi su u 70-toj vitalni kao nekad sa 50.

A vi sad izrachunajte...70 godina...a treba da umrem oko 90-te...to je bre 20 godina zzivota, nekima od vas ceo njihov vek do sad...shto bi to neko proveo sedechi i chekajuchi da ga stigne smrt?

Iskusan ZORO- (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Reputaciona moć
    87

Citat Original postavio Nešto Pogledaj poruku
    Toliko se vezao za Desanku da zbog nje neće ni da me ženi
    Nda dobio sam nerni slom zato sto u zivotu nisam imao ni jednu curu.

Domaćin
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Pero ti čak ne umeš čestito ni da uvrediš čoveka

Ističe se
    Učlanjen
    24.05.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    35
    Reputaciona moć
    62

Bas mi je drago zbog deda i baba.

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

........tako ti je to ,u mom selu kazu da babe samo pletu i vezu,a ove nove iz 21 veka to ne znaju pa prekracuju vreme do velikog odmora sexajuci se .......

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ja ću u tim godinama, pod uslovom da ih dočekam, biti kao kolega Pablo Pikaso, koji se u 67-oj godini oženio 17-godišnjom devojčicom. Druge nema da jebbe oca očinjega.

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Eh, tamo u onim berberskim selima ide deda i seta malog. A nije mu unuk ili praunuk i uvredi se ako to pomislis.

Buduća legenda ludopileglodjekosku (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2394

Baš juče vodih razgovor sa drugaricom, na sličnu temu. Njeno mišljenje je da kad žena/čovek pređe 50 treba da momentalno ode u starački dom. Ili da gaji baštu, čuva unučiće, igra šah sa drugovima-penzionerima. Od sexa naravno ništa. I slične nebuloze....
    Čovek je star onoliko koliko sam to želi da bude. Sex se može upražnjavati i u 90 godina. Sve je stvar izbora.

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

.........a da josh mi neko reche da se bakice sexaju preterano zato shto se nisu davale u mladosti ,mnogo se cifrale kad su bile za to pa sad nadoknadjuju ,...............chini mi se da ce i ove nashe urmashice kad dodju u te godine ko grlom u jagode ,da spopadaju nas oronule penzose po kalishu i da nam ne daju igrati shaha ,necemo samo golube hraniti vec ce i baba golubice da dodju da kljucnu neshto ................tako jedna moja starija poznanica nikom ili skoro nikom nije davala ,bila opasna riba i cenila svoju zlatnu ribicu ,udala se sad se razvela i prolupala ,skache na nju od poshtara do meracha struje ceo beogradski JKP ...

Buduća legenda ludopileglodjekosku (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2394

Citat Original postavio kambodza Pogledaj poruku
    .........a da josh mi neko reche da se bakice sexaju preterano zato shto se nisu davale u mladosti ,mnogo se cifrale kad su bile za to pa sad nadoknadjuju ,...............chini mi se da ce i ove nashe urmashice kad dodju u te godine ko grlom u jagode ,da spopadaju nas oronule penzose po kalishu i da nam ne daju igrati shaha ,necemo samo golube hraniti vec ce i baba golubice da dodju da kljucnu neshto ................tako jedna moja starija poznanica nikom ili skoro nikom nije davala ,bila opasna riba i cenila svoju zlatnu ribicu ,udala se sad se razvela i prolupala ,skache na nju od poshtara do meracha struje ceo beogradski JKP ...
    Molim te stavi taj kaubojski šešir kad budeš igrao šah na Kališu, kroz koju deceniju. Ako krenem da spopadam ostarele forumaše......da te prepoznam u gomili

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

Citat Original postavio ludopileglodjekosku Pogledaj poruku
    Molim te stavi taj kaubojski šešir kad budeš igrao šah na Kališu, kroz koju deceniju. Ako krenem da spopadam ostarele forumaše......da te prepoznam u gomili
    ...........ma ja vec krenuo da uplacujem starininu u soko banji ,gde da me spopadnete vi forumashice pa da me terate na striptiz a ja se malo opustio i dobio ono starinsko dupe (kao tiganjom udareno ) ............razvratnice .............

Slične teme

1. Najnovija istraživanja strateškog marketinga
    Autor systemofadown u forumu Politika
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 09.10.2008., 09:26
  2. Zasto zenske osobe vole da upraznjavaju oralni sex?
    Autor sssm u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14.07.2004., 01:56
  3. Najnovija istrazivanja u Srbiji...
    Autor Mako u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 30.09.2003., 09:02

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku