Dracula origin

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

De Mirko

Početnik
Poruka
3
Imam problem zaglavio sam na nivou kad na groblju posle resavanja onih zagonetki na kipovima andjela udjem u onu grobnicu, i prodjem kroz podzemni prolaz tamo udjem na vrata u neku kuhinju gde onaj cuvar groblja jede bube sa poda, pa mi neda dda otvorim vrata levo od stola e tu sam zapeo.Citao sam na walktrough resenje ali nerazumem dovoljno engleski da bi svatio, sta je resenje pa ako neko moze da mi resi nivo neka odgovori.
 
Imam problem zaglavio sam na nivou kad na groblju posle resavanja onih zagonetki na kipovima andjela udjem u onu grobnicu, i prodjem kroz podzemni prolaz tamo udjem na vrata u neku kuhinju gde onaj cuvar groblja jede bube sa poda, pa mi neda dda otvorim vrata levo od stola e tu sam zapeo.Citao sam na walktrough resenje ali nerazumem dovoljno engleski da bi svatio, sta je resenje pa ako neko moze da mi resi nivo neka odgovori.
Postuj ovde deo walktrough-a u kome pise,ja cu ti prevesti...
 
Da zabavis Hendrika, kombinuj bube uhvacene na groblju i stakleni bokal da dobijes bokal sa bubama (Ako je bokal, kaze bowl). Klikni sa dobijenim predmetom na Hendrika. Idi kroz vrata.

EDIT: Preveden je tekst koji je bio na engleskom.
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top