Hitna pomoc
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Hitna pomoc

neznalica
    Guest

Podrazumevano Hitna pomoc

Ok,ljudi da vas pitam nesto!Da li postoji spijunski program koji sve sto radim na svom racunaru prosledjuje na neki drugi.Ako je odgovor "da",kako da ga otkrijem i uklonim? :wink: [/u][/i][/b]

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Takvih programa ima mali milioncic. Sa njima se moze nekako boriti a sve zavisi od tebe. Vrlo je vazno koje stranice na netu posjecujes tako mozes da nekako iskontrolises te stvari. Ukoliko nisi siguran u sve to onda moras da koristis neke zastite i prevencije. Potrebne su po meni tri stvari: 1. Antivirusna, 2. Fireval zastita i zastita od tih spijunskih gamadi. Za pocetak uzmi Neki poznati AV program, pa ZoneAlarm i na kraju AD-Aware 6. Kasnije nakon koristenja istih ces najbolje znati sta ti je dobro a sta ne. Naravno u medjuvremenu ces se mnogo vise nauciti o svemu ovom jer to je sada tako. Mnogo ljudi voli da zaviri u tudji racunar i da trazi ono sto neko drugi ima te polako... Vjerujem da ces nakon instalacije Ad-aware 6 reci da li ima spijuna kod tebe ili ne i sta mislis o tome.. Za pocetak dovoljno.. Poz..

neznalica
    Guest

Podrazumevano Hitna pomoc

GZ,hvala za odgovor.Imam PC-cillin i Ad-aware 6.0,ALI ja sam amater!Ok,Ad-aware detektuje i cookies,i "gatora",sve i svasta,i posto ja ne znam sta je sta (za kolacice znam),sve to lepo smestim u karantin.Na sta treba obratiti paznju?.exe?Pozdrav! :?

Aktivan član Leka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Sve sto Ad aware detektuje mozes slobodno da obrises.

http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=25550

neznalica
    Guest

Podrazumevano

Leka,hvala za informaciju.Procitan je i sadrzaj na datoj adresi.Sada su neke stvari jasnije.Pozdrav!

mogla bi pomoc
    Guest

Podrazumevano

e a gde tacno da se skine taj program mene stalno nesto voza po stranicama kad ga trazim

neznalica
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio mogla bi pomoc
    e a gde tacno da se skine taj program mene stalno nesto voza po stranicama kad ga trazim
    Pogledaj Lekin odgovor u okviru ove teme.Cini mi se da je tamo data adresa sa koje moze da se skine Ad-aware,ako je to program koji trazis.Ja ga imam po principu "iz ruke u ruku",pa o skidanju istog sa neta ne mogu nista preciznije da kazem.

Slične teme

1. HITNA POMOĆ !!!
    Autor hejti u forumu Muzika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 29.01.2008., 18:32
  2. Hitna hitna pomoc
    Autor luk skaywaker u forumu Hardver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 31.08.2006., 21:13
  3. HITNA POMOC
    Autor Friend u forumu Video igre
    Odgovora: 7