Bambus

A bitch and a half

Zainteresovan član
Poruka
470
da li lako raskidate veze?

da li je devojka/dechko ku.rva/ku.rvar, ako dobije sms od devojke/decchka sa kojima nema nishta, da li je on/ona kriv/a, da li je to prevara??

da li su, u ovom sluchaju gore navedeni ku.rva, ku.rvar josh veci to shto jesu ako razmenjuju privatne poruke na forumu, a da vi za to ne znate? ili vam precute ili vas slazu da to rade? kako biste se osecali? nije li to neshto najpodlije shto moze da vas snadje? skoro kao da je ta osoba bila u bliskom kontaktu sa tom osobom s kojom je razmenjivala poruke? neshto kao sex?
da li primenjujete ovo iznad?
da li s gubitkom poverenja primenjujete neke mere i koje?

****** stop
 
da li lako raskidate veze?

da li je devojka/dechko ku.rva/ku.rvar, ako dobije sms od devojke/decchka sa kojima nema nishta, da li je on/ona kriv/a, da li je to prevara??

da li su, u ovom sluchaju gore navedeni ku.rva, ku.rvar josh veci to shto jesu ako razmenjuju privatne poruke na forumu, a da vi za to ne znate? ili vam precute ili vas slazu da to rade? kako biste se osecali? nije li to neshto najpodlije shto moze da vas snadje? skoro kao da je ta osoba bila u bliskom kontaktu sa tom osobom s kojom je razmenjivala poruke? neshto kao sex?
da li primenjujete ovo iznad?
da li s gubitkom poverenja primenjujete neke mere i koje?

****** stop

:(:(:(
 
Pijem bambus i bas mi je fino
malo kole,dve trecine crno vino
ima Boga,znala sam da postoji
nikog vise nema pice da mi broji.

Pijem bambus ,ispod oka smekam
ko je hrabar,ko ce prvi prici cekam
sto da imam zivce napete k'o strune
kad i ova mala da uziva ume.


Necu da sam vecno kriva
zato sto sam ziva
al' to smeta nekom.

Zato, sijacu k'o zlato
i za svoju dusu
putovacu svetom.


Necu da mi zivot kvari
neko ko je vredan
k'o polovne stvar.


Zato sta je bilo brisem
vreme je da krenem
slobodno da disem.
 
Znaci, on/ona je u vezi, ali ovo drugo (koje god da je) dobija sexy sms ili pp poruke od osobe s kojom nije imao/la nista? Djah, jesam ubola? :lol:
Da sam na mestu prve osobe, da ne znam i da saznam, rascopala bih drugoj osobi glavu. :mrgreen:
 
da li lako raskidate veze?

da li je devojka/dechko ku.rva/ku.rvar, ako dobije sms od devojke/decchka sa kojima nema nishta, da li je on/ona kriv/a, da li je to prevara??

da li su, u ovom sluchaju gore navedeni ku.rva, ku.rvar josh veci to shto jesu ako razmenjuju privatne poruke na forumu, a da vi za to ne znate? ili vam precute ili vas slazu da to rade? kako biste se osecali? nije li to neshto najpodlije shto moze da vas snadje? skoro kao da je ta osoba bila u bliskom kontaktu sa tom osobom s kojom je razmenjivala poruke? neshto kao sex?
da li primenjujete ovo iznad?
da li s gubitkom poverenja primenjujete neke mere i koje?

****** stop

Nije bas najjasnije napisano, ali ako i pored mene ima potrebe da flertuje sa drugima i to duzi period, stvarno bih se zapitala o daljim koracima, razgovarala bih sa njim, pretpostavljam da bi rezultat bio prekid veze, naravno, ako to sve dugo traje i nema tendencije da se promeni
 
rech je o osobi sumnjivog morala koja je razmenila par poruka s osobom s kojom nije bila u kontaktu a ta osoba joj je bivshi/bivsha i nisu se videli i chuli nekoliko godina..
i o sms poruci od osobe iz pm kojoj je doticni/a dao/la svoj broj mobilnog, iako ga niko ne zna niti treba da zna..izvinjavam se shto nema zareza zurim..
poenta je da je samim timta osoba dobila epitet koji je dobila..zashto ta osoba nije obrisala pp i sms?
pitajte shta vas interesuje..ta osoba mi je isprichala sve detalje..
 
e ako sam dobro pohvatala on je nju sutnuo jer se ona dopisivala sa nekim drugim likom..mos misliti..bes ga ako je sad i sms ili pp prevara onda stvarno...od psihopata treba laganim okretom i brzim korakom sto dalje
e ako nisam u pravu ispravi me sto se tice tumacenja :lol:
 
e ako sam dobro pohvatala on je nju sutnuo jer se ona dopisivala sa nekim drugim likom..mos misliti..bes ga ako je sad i sms ili pp prevara onda stvarno...od psihopata treba laganim okretom i brzim korakom sto dalje
e ako nisam u pravu ispravi me sto se tice tumacenja :lol:

Meni kasno proradio kliker, bice da je ovo pravi odgovor. :mrgreen:
Medjutim, postoji problem kad se partneri traze iskljucivo u virtualnom svetu. To mu daje trecu dimenziju. Otud nepoverenje, u fazonu "znam sta ste radili proslog leta".
 
Stvar je prosta: Zzive Zzivko i Zzivana zajedno u ljubavi. A onda jednog dana Zzivana nadje sms poruku u Zzivkovom telefonu dok je onako rutine radi brchkala po istom. A poruka je od Zzakline, sa kojom se Zzivko nekad davno zabavljao. I ne samo da mu je sms poslala, nego su se i dopisivali preko pp-a a sve to Zzivani iza ledja.

E pa tu je samo jedan korak od prevare...jer Zzivko uzziva u tome da dobija te poruke...hrane mu ego i tako...a ne misli da che to povrediti i Zzivanu i Zzaklinu koja se ponadala da che tu opet neshto biti.
Ja predlazzem da Zzivana poshalje Zzaklini pp i zamoli je da prestane s tim, jer joj rushi vezu.
A onda da obe prebiju Zzivka. Ili da ih Zzivana prebije oboje ako ih zabole pa nastave s tim.
I kada ih prebije da ode sa Zzivoradom koji joj shalje sms poruke pun nade da che mu se jednog dana Zzivana smilovati.
 

Back
Top