"Šešelju će ubrizgati vazduh u venu"

da je demokratija pustili bi ga, pa nek prica sta god hoce, ali oces!
kakvu satisfakciju ovde moze neko da ima da nasi drzavljani `umiru` u dugugodisnjem pritvoru. ako je kriv osudite ga.
pa jel odlezao pet godina tajne-neobjavljene presudjene kazne za nepostovanje i psovanje `suda`.
nije prvi u istoriji koji ne priznaje sud, a sud i nema legalitet i legitimitet, cim dokazane zrtve suda ne mogu da tuze i naplate odstetu.
 
Nece mu ubrizgati nista, haski sud je iznad svake kritike.

Seselj se vraca za Srbiju gde ce jos dugo, dugo biti aktivan u politici i nervirati mlade skojevce.

Slazhem se, ovom cirkusu od politichke scene fali josh samo najveca zvezda da bi bio kompletan...ionako umesto kokica hasamo bensedine kada gledamo skupshtinska zasedanja..
 
Slazhem se, ovom cirkusu od politichke scene fali josh samo najveca zvezda da bi bio kompletan...ionako umesto kokica hasamo bensedine kada gledamo skupshtinska zasedanja..

Ha ha, sad ce da mase zutima Hagom i odbranom Srbije tamo kao Punisa Racic Radicu prvim ratom i srpskim junastvom...

Neke moguce sintagme:

- ovo je gore i od haskog suda...
- Srbinu je lakse na haskom sudu nego ovde sa vama ovakvima...
- ja sam na haskom sudu dokazao da...
- cak ni haski sud nije bio toliko drzak da...
- meni ni haski sud nije mogao nista, a kamoli vi, koji ste...
- kakav sam ja, dokazano je na haskom sudu, a kakvi ste vi, to...
 
Ha ha, sad ce da mase zutima Hagom i odbranom Srbije tamo kao Punisa Racic Radicu prvim ratom i srpskim junastvom...

Neke moguce sintagme:

- ovo je gore i od haskog suda...
- Srbinu je lakse na haskom sudu nego ovde sa vama ovakvima...
- ja sam na haskom sudu dokazao da...
- cak ni haski sud nije bio toliko drzak da...
- meni ni haski sud nije mogao nista, a kamoli vi, koji ste...
- kakav sam ja, dokazano je na haskom sudu, a kakvi ste vi, to...

Jadan li si, sedi di si, jer ni za di si nisi....:ok:
 
Nece mu ubrizgati nista, haski sud je iznad svake kritike.

Seselj se vraca za Srbiju gde ce jos dugo, dugo biti aktivan u politici i nervirati mlade skojevce.

Mada ovi njegovi se nadaju da se nece vratiti kako mi se cini....:think:

Nema nista od umivenih radikala, Tomine blage retorike i slicnih prevara za lakoverne. Hard core Seselj, mnogi su zaboravili kako to izgleda.:whistling:
 
Ко је толико луд да мисли да су тамо убили Милошевића и да сада хоће да убију Шешеља. Па њима је циљ да их осуде а не да их убију, тако немају ништа. Милошевић их је добро зезнуо...
 
Jerković je na konferenciji za novinar u sedištu te stranke kazao da sud u Hagu pokušava da pronađe način za likvidaciju Šešelja koji, kako je naveo, neće moći da otkrije nijedan sudski veštak na svetu.

PREDLOG ZA SLEDEĆU KONJFERENCIJU SRS-a


Amewika namewno zagadjuje vazduh da bi se ubwzao efekat staklene bašte i povećala sopljna tempewatuwa.
Ta tempewatuwa će početi da otapa lednike i Holandija će potonuti sa našim dwagim Dw.Vojvodom pwe nego dokaže svoju nevinost.


:rotf::rotf::rotf:
 
Nadam se da se covek nece naljutiti :

To sto Hag hoce da ubije Seselja koji je u telepatskom kontaktu s Mladicem se savrseno uklapa u par psihijatrijskih dijagnoza i prognozu da ce se doticni naci u nekoj belosvetskoj Psihijatrijskoj ustanovi za zlocince sa visokim standardima bezbednosti kolektivne bezbednosti i brige o poremecenim likovima.

Tja...a ko ce sad pisati knjige "izuzetne knjizevene vrednosti"...taman se nasi kradikali nadali novom knjizevnom umecu "cosavog vojvode"( nesto poput, ***** Karla del Ponta) kada ono samo sto nije.......:rotf::rotf::rotf::rotf::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top