Albanci se i dalje boje Srba

sokrati je neki albanski japi....

miran, razložan i poslovan čovek.....

za razliku od ovog adema koji samo hoće da zeza ljude...

ima i nik velikog grčkog filozofa Sokrata (barem sam ja tako skapirao......ademe obavesti me ako znači nešto drugo)
 
sokrati je neki albanski japi....

miran, razložan i poslovan čovek.....

za razliku od ovog adema koji samo hoće da zeza ljude...

ima i nik velikog grčkog filozofa Sokrata (barem sam ja tako skapirao......ademe obavesti me ako znači nešto drugo)

normalno da ga neznam, ali mislim da si u pravu
a u pravu si delimicno i za mene, mada ono da zeza ja bih promenio u "da se zeza"
ps. a ime je valjda onog filjozofa, kod nas ga nesto nisam cuo, iako imamo razna imena, cak mislim da nema zemlje mozda u evropi koja ima toliki izbor imena, hocete heroje iz filmova, hocete stara al. imena, hocete italijanska, hocete turska, hocete katolicka, hocete..... nema kraja tome breee
 
normalno da ga neznam, ali mislim da si u pravu
a u pravu si delimicno i za mene, mada ono da zeza ja bih promenio u "da se zeza"
ps. a ime je valjda onog filjozofa, kod nas ga nesto nisam cuo, iako imamo razna imena, cak mislim da nema zemlje mozda u evropi koja ima toliki izbor imena, hocete heroje iz filmova, hocete stara al. imena, hocete italijanska, hocete turska, hocete katolicka, hocete..... nema kraja tome breee

a da ga pitamo dali on zna nesto o povijesti Kosova...?
 
normalno da ga neznam, ali mislim da si u pravu
a u pravu si delimicno i za mene, mada ono da zeza ja bih promenio u "da se zeza"
ps. a ime je valjda onog filjozofa, kod nas ga nesto nisam cuo, iako imamo razna imena, cak mislim da nema zemlje mozda u evropi koja ima toliki izbor imena, hocete heroje iz filmova, hocete stara al. imena, hocete italijanska, hocete turska, hocete katolicka, hocete..... nema kraja tome breee

Ovo me neodoljivo podseća na epsku scenu iz Tarantinovog "Od sumraka do svitanja".

:)

"If we don't got it, you don't want it". :D
 
Pa počela je priča američkog političara Majera o podeli BiH na Federaciju (a unutar nje na hrvatski i bošnjački deo) i RS.
Počela je priča i o podeli KiM na srpski i albanski deo.
Turci čak forsiraju da se Kipar ujedini kao federacija jer im je jasno da nema ništa od EU dok Kipar i Grčka kažu "njet"...
Tajvan je u sve boljim odnosima sa Kinom i pregovara se o ujedinjenju kao što je bilo sa Hong Kong-om i Macao-om...

Dakle, sva zapadna nametnuta (nepravedna) rešenja moraju jednog dana da se reše, a kada će to biti... pa onda kada shvate da silom i na štetu jedne strane (u ovom slučaju srpske) ne mogu da se dugoročno prave planovi o EU i Mediteranskoj Uniji...

Znači, gospodo Šiptari, prihvatite to da ste pojeli jedno veliko g...o i da ste džaba dizali sve one spomenike Klintonu i Bleru... jer uskoro će vas prodati - a kome drugom nego nama :)
 
crni drago sta ti je breee... ko te tako iznervirao....

Ma nije me niko iznervirao, nego sam gledao neku emisiju koju su naši snimili na KiM, čak su govorili i srpskim jezikom u sred Prištine... bilo mi smešno kada su na engleskom jeziku ispitivali mlade Albance, a ovi ne znajući s kime razgovaraju, počeli da lupetaju sve i svašta... :)

Sve u svemu, žale se na bedu, kriminal, lošu infrastrukturu, nedostatak struje, kanalizacije, reda i čistoće... ma svašta nešto.
Onda ih pitali šta će biti sa donacijama koje su im obećali, a većina kaže: Ma to će završiti u džepovima ovih naših političara i mafijaša kao i one donacije od pre...
Ali da ti ne dužim... znaš ti to bolje nego ja ;)
 
Ma nije me niko iznervirao, nego sam gledao neku emisiju koju su naši snimili na KiM, čak su govorili i srpskim jezikom u sred Prištine... bilo mi smešno kada su na engleskom jeziku ispitivali mlade Albance, a ovi ne znajući s kime razgovaraju, počeli da lupetaju sve i svašta... :)

Sve u svemu, žale se na bedu, kriminal, lošu infrastrukturu, nedostatak struje, kanalizacije, reda i čistoće... ma svašta nešto.
Onda ih pitali šta će biti sa donacijama koje su im obećali, a većina kaže: Ma to će završiti u džepovima ovih naših političara i mafijaša kao i one donacije od pre...
Ali da ti ne dužim... znaš ti to bolje nego ja ;)

a mi verovatno uzvracali na engleskom zar ne???
ma ja znam da se zale, sa pravom, otprilike je tako...
mada ima fora da su mozda mislili ako se vise zale da ce im oni dati neku crkavicu, i sto da se ne zaradi koji ejro...
a sto se donacija tice, postavio sam neku anketu, evo je jos jednom, pitanje
da li mislite da ce se novcem korektnu baratati

Po: 1045 vota (34.34 %)
da
Jo: 1805 vota (59.32 %)
ne
Nuk kam qëndrim: 193 vota (6.34 %)
neodlucan
Gjithsej vota: 3043 vota
od 3043 skoro 60 % misli da nece.

ps.hvala na brizi, ali nemoj bas toliko da se nerviras sto nama nije bas najbolje
 
I trebaju da se boje, jer su pocinili strasne zlocine, a zive na teritorije Srbije i zavise od samilosti zapada jer ako zapad jednom promjeni misljenje i odobri intervenciju Srbije, u roku od 48 sati, Kosovo i Metohija ce biti srpski a onda ce biti drugi rezim prema Albancima.

[.

koji je to drugi rezim? da napravimo jos po koju masovnu grobnicu, ja ne znam kako da te nazovem nego maloumnikom!

sta ljudi da pomisle kada cuju nase patriJote, nego da treba istrebiti zlo koje samo prica o nekom krvoprolicu i osveti vec 20 godina a i vise, jel se tako postaje bolji covek od svog protivnika? ili bolji narod od naroda skojim si u svadji?
kao da ce krvoprolice zarad osvete resiti neku stvar, a i bas me zanima ko je taj koji je spreman da ide po kosovu i ubija nepoznate albance radi neke osvete i 'pravde''.

a onda ce biti drugi rezim prema Albancima.[.

ti bas mrzis albance? kako je moguce mrzeti jedan narod i ko to moze tako da postavi u svojoj glavi, neverovatno. i ti mislis da zivis sa njima? [mislim naravno kada ih prvo istrebis malo i zastrasis i postavis ih na svoje mesto,takoreci drugorazredne podastavane gradjane, koje su imali za vreme slobe koji se obracao samo srbima na kosovu zanemarujuci vecinu albanaca, i kada je rekao ne sme vas niko da bije , koja patetika...i posle ga nigde nije bilo, a od nekih razumnih razgovora sa obe strane i resavanja problema nista, samo je upotrbljavao bojkot albanaca na izborima da krade glasove]

albanci su oduzeli kosovo nama pravedno-nepravedno nije sada vazno za moju poentu, oni su tamo vecina, srbi su rasprodali kosovo u poslednjih 100 godina albancima, i mogu sada da zamislim da ljudi koji su u takvoj koncentraiji na jednoj teritriji imaju zelju da se osamostale, ja sam siguran da bi svaki grad koji je demokratski sa zadovoljstvom se odcepio od delova koji su radikalski. pa ovi da idu u evropu a radikali neka se ubudjaju u svom smradu,nemastini,izolaciji i patoloskoj mrznji prema svemu sto je van srbije [sem majcice rusije, seselja,]
 
Poslednja izmena:
a mi verovatno uzvracali na engleskom zar ne???
ma ja znam da se zale, sa pravom, otprilike je tako...
mada ima fora da su mozda mislili ako se vise zale da ce im oni dati neku crkavicu, i sto da se ne zaradi koji ejro...
a sto se donacija tice, postavio sam neku anketu, evo je jos jednom, pitanje
da li mislite da ce se novcem korektnu baratati

Po: 1045 vota (34.34 %)
da
Jo: 1805 vota (59.32 %)
ne
Nuk kam qëndrim: 193 vota (6.34 %)
neodlucan
Gjithsej vota: 3043 vota
od 3043 skoro 60 % misli da nece.

ps.hvala na brizi, ali nemoj bas toliko da se nerviras sto nama nije bas najbolje

Ma ja se ne brinem za vas. Kako ste sejali, tako ćete i ubirati plodove...
Država nastala borbom osvedočenih terorista uz pomoć NATO aviona ne može da bude ni napredna ni prosperitetna.
Ja se brinem za Srbe, za srpske manastire, groblja, zemlju, investicije države Srbije u infrastrukturu, fabrike, rudnike...
Zalažem se za podelu, nama pola, vama pola, pa se snalazite kako znate i umete...
 

Back
Top