PROVERAVANJE

Da li ste ikada proveravali / bili proveravani?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
41
Da li verujete jedno drugom? Da li ste sigurni da vam ne rade ništa iza leđa? Da li ste nekada proveravali? Da li ste bili proveravani? Kakva su vaša iskustva i mišljenja o tome?


... Ukoliko ste bili iskreni anketa će da pokaže kakve su današnje veze, i ima li u njima imalo poverenja, poštovanja i ljubavi ... :lol:
 
Ljudi, a anketa??? Aj da i ja kažem svoje iskustvo. Ja nikada nisam proveravala. Niti ću. Bar sada tako mislim... Jednom me je dečko proveravao, ali sam oprostila jer znam da mi veruje i da je to uradio čisto iz zezanja... I to je to za sad...
 
Ja nikada nishta ne krijem,tako da me proveravanja uzhasno nerviraju.

Ja i kada sumnjam nikada ne proveravam,otkachim jedino kada mi postane ochigledno bez proveravanja da se neshto deshava,kada je drushtvo u pitanju. : )
 
А ша значи ''проверавање''? Мислим, шта ви/ти подразумевате под ''проверавањем''?

manje/vise ovo je bilo to

zasto ne odgovaram odmah na poruku? jesam li to sa nekim? ko je to?
nisam nosila telefon?? aha! dakla nisam htjela da me on ometa u necemu! sto sam to vazno radila?
zasto gasim telefon dok spavam? spavam li? a zasto spavam kad je on, jadan budan i nedostajem mu?
jel to imam drugog?
zasto sporo kucam poruke na msn-u? je li mi to smeta mozda? sa kim to jos pricam u isto vrijeme?
ako odem spavat u 3am - zasto idem spavat? izbjegavam li ga? sto to krijem?
ako mi nestane internet - gdje sam to ako nisam u kuci i sa kim sam i sto radim?
onda preko drugova i drugarica - znam da nisi bila na casu a nisi se javila! sa kim si to bila? sto ti je bilo vaznije od mene?
u jednom me je trenutku napao da muvam svoju naj drugaricu njemu iza ledja :lol:

a u pocetku je bio zlatan djecak koji mi je pisao i posvecivao pjesme, bla, bla..... )
onda se zadnjih mjesec dana stanje polagano pogorsavalo
mind you - ova je paranoja bila tacka kada sam ga ispalila
i ispala neosjetljiva, nezahvalana vjestica u ocima njegovog drustva i njega :mrgreen:

tek nakon drugog mjeseca veze sa drugim momkom je prihvatio cinjenicu
da sam raskinula i da moze zaboravit na mene :lol:
u medjuvremenu je nastavio da muva maloljetne gimnazijake uprkos svojim godinama...vjerovatno ce tako dozivotno.....
 
Takvog idiota lepo pozoveš kod sebe na piće. Iza vrata staviš kofu napunjenu sa odredjenom biološkom tekućinom. Onda kada pozvoni na vrata, ti uzmeš motku, umočiš u tu kofu, ljubazno i nasmejano otvoriš vrata i iznenadno ga raspališ tom motkom! Posle dva-tri udarca ti ponovo umoči motku, pa ponovo udri!
 
А ша значи ''проверавање''? Мислим, шта ви/ти подразумевате под ''проверавањем''?

ProSeravanje = paranoja + ljubomora

tek nakon drugog mjeseca veze sa drugim momkom je prihvatio cinjenicu
da sam raskinula i da moze zaboravit na mene :lol:

Joj :neutral: Što mrzim takve bolesnike.
A da znaš da ih je mnogo takvih...koji ne daju devojkama mira.
 
Е па онда сам ја погрешно гласао... то није проверавање већ просеравање. Нпр ја девојци већ код питања ''Зашто не одговарам на поруку?'' објасним како се виђам са другом јер ме она смара и кад ми пошаље поруку попне ми се страшно уз ону ствар :roll: мислим молим те... шта те боли зашто не одговарам на поруку одмах... не тече мени живот твојим током :|

Проверавање је по мени нешто што се дешава у време упознавања, оно... где је, одакле је, чија је и сл. Ја то зовем провера на ДБ начин :D
 
Pod "proVeravanje" prvenstveno sam mislila na testiranje. Npr devojka pošalje dečku poruku sa drugog broja, i predstavi se da je neka extra riba i pita ga da izađu, i ako dečko nasedne ona ga šutne, a ako odbije i kaže da ima devojku onda ga još više voli... :roll:
 
zasto ne odgovaram odmah na poruku? jesam li to sa nekim? ko je to?
nisam nosila telefon?? aha! dakla nisam htjela da me on ometa u necemu! sto sam to vazno radila?
zasto gasim telefon dok spavam? spavam li? a zasto spavam kad je on, jadan budan i nedostajem mu?
jel to imam drugog?
zasto sporo kucam poruke na msn-u? je li mi to smeta mozda? sa kim to jos pricam u isto vrijeme?
ako odem spavat u 3am - zasto idem spavat? izbjegavam li ga? sto to krijem?
ako mi nestane internet - gdje sam to ako nisam u kuci i sa kim sam i sto radim?
onda preko drugova i drugarica - znam da nisi bila na casu a nisi se javila! sa kim si to bila? sto ti je bilo vaznije od mene?
u jednom me je trenutku napao da muvam svoju naj drugaricu njemu iza ledja :lol:

a u pocetku je bio zlatan djecak koji mi je pisao i posvecivao pjesme, bla, bla..... )

sve ovo je grozno...
ali stvarno.

:neutral:
 
Pod "proVeravanje" prvenstveno sam mislila na testiranje. Npr devojka pošalje dečku poruku sa drugog broja, i predstavi se da je neka extra riba i pita ga da izađu, i ako dečko nasedne ona ga šutne, a ako odbije i kaže da ima devojku onda ga još više voli... :roll:

Каква генијална идеја за проверу. Просто сам одушевљен... не знам само да ли да будем одушевљен идејом (која је иначе глупа као седам ноћи) или чињеницом да ипак постоје они који ће насести на тако глупу идеју :neutral: Да није оволико смешно било би тужно и јадно.
 
manje/vise ovo je bilo to

zasto ne odgovaram odmah na poruku? jesam li to sa nekim? ko je to?
nisam nosila telefon?? aha! dakla nisam htjela da me on ometa u necemu! sto sam to vazno radila?
zasto gasim telefon dok spavam? spavam li? a zasto spavam kad je on, jadan budan i nedostajem mu?
jel to imam drugog?
zasto sporo kucam poruke na msn-u? je li mi to smeta mozda? sa kim to jos pricam u isto vrijeme?
ako odem spavat u 3am - zasto idem spavat? izbjegavam li ga? sto to krijem?
ako mi nestane internet - gdje sam to ako nisam u kuci i sa kim sam i sto radim?
onda preko drugova i drugarica - znam da nisi bila na casu a nisi se javila! sa kim si to bila? sto ti je bilo vaznije od mene?
u jednom me je trenutku napao da muvam svoju naj drugaricu njemu iza ledja :lol:

a u pocetku je bio zlatan djecak koji mi je pisao i posvecivao pjesme, bla, bla..... )
onda se zadnjih mjesec dana stanje polagano pogorsavalo
mind you - ova je paranoja bila tacka kada sam ga ispalila
i ispala neosjetljiva, nezahvalana vjestica u ocima njegovog drustva i njega :mrgreen:

tek nakon drugog mjeseca veze sa drugim momkom je prihvatio cinjenicu
da sam raskinula i da moze zaboravit na mene :lol:
u medjuvremenu je nastavio da muva maloljetne gimnazijake uprkos svojim godinama...vjerovatno ce tako dozivotno.....

Pametan čovik...Shvatio sa kim ima posla,a zaljubljen bio...
 

Back
Top