zlostavljanje

Gospodja Štrbac vise nije ni vazna..3 sata je posle ponoci..verovatno spava..polemisemo o takvim slucajevima kojih nije malo..o maltretiranjima i zlostavljanjima u brakovima..
Meni je, na primer, u 3 sata posle ponoći, potpuno nebitna rasprava o propalim brakovima, o isfrustriranim muškarcima i ostalom sličnom ološu koji, nažalost, hoda ovim prostorima. To mi isuviše liči na obično naklapanje i ništa više. Evo, pogledaj i sama, skoro četiri stranice bla bla...

Ja sam ti više za priču o braku između biološki i duhovno zdravih i zrelih ljudi.

Kao što su Kučka i Kojot, na primer.

Uhf, što bi to bio brak. MLJAC! :) :)


P. S. Muvalo oprosti, ali ti si već udata. Za jadnička. : ))
 
Poslednja izmena:
Nisam gledao film...uopšte slabo gledam filmove, 2-3 godišnje....Baš ti hvala što me ceniš, al' ja bih ipak da čujem konkretan primer...

Znas i sam da ne komentarisem na podforumima Istorija, Filozofija i sl. Ne zato sto sam obican, pr(ip)rost covjek. :)
Ovo je ipak zenski kutak i treba na neki nacin podstaci mozdanu masu na rzmisljanje.
Znas i sam da nije u zivotu bas sve onako kako nase (ili bilo cije) oci vide i li zele da vide.
 
Znas i sam da ne komentarisem na podforumima Istorija, Filozofija i sl. Ne zato sto sam obican, pr(ip)rost covjek. :)
Ovo je ipak zenski kutak i treba na neki nacin podstaci mozdanu masu na rzmisljanje.
Znas i sam da nije u zivotu bas sve onako kako nase (ili bilo cije) oci vide i li zele da vide.

Čoveče, nije u tome poenta....Nije poenta da se mi zalepimo za gospodju Štrbac i da se držimo nje i njenog slučaja. Ovakva pojava postoji u društvu, i nije usamljena, nažalost. NE POSTOJI NI JEDAN RAZLOG, ZBOG KOG BI NEKO DOŽIVLJAVAO OVAKO NEŠTO....Neka nas i gospodja Štrbac pali, laže, maže....nije ovde reč o njoj...nego o ovakvim pojavama...
 
Meni je, na primer, u 3 sata posle ponoći, potpuno nebitna rasprava o propalim brakovima, o isfrustriranim muškarcima i ostalom sličnom ološu koji, nažalost, hoda ovim prostorima. To mi isuviše liči na obično naklapanje i ništa više. Evo, pogledaj i sama, skoro četiri stranice bla bla...

Ja sam ti više za priču o braku između biološki i duhovno zdravih i zrelih ljudi.

Sto si sladak :)
 
Čoveče, nije u tome poenta....Nije poenta da se mi zalepimo za gospodju Štrbac i da se držimo nje i njenog slučaja. Ovakva pojava postoji u društvu, i nije usamljena, nažalost. NE POSTOJI NI JEDAN RAZLOG, ZBOG KOG BI NEKO TRPEO OVAKO NEŠTO....Neka nas i gospodja Štrbac pali, laže, maže....nije ovde reč o njoj...nego o ovakvim pojavama...
Odnosi u braku, pa i inace izmedju dva bica razlicitog pola se regulisu i uspostavljaju u prvim danima njihove zajednicke veze. Ako se to ne uspostavi tada - nece nikada.
Opet da ponovim da ne opravdavam takvo ponasanje njenog partnera jer ne znam sto je bila inicijalna kapisla takve reakcije.
Zaboga, pa ima dana kada i ja budem mnogo gori od njega - samo sto ne tucem ! (priznajem) Ali imam sjajan brak.
 
I ti si meni mnoogo slatka, ma šećerlema prava. :)

Muvi, ako se ikad (mislim pu, pu, daleko de bilo, ali)
ako se ikad odlučiš da se razvedeš od svog j...
nadam se da s puno prava (i iz puno razloga, je l') mogu da očekujem
da me o tome obavestiš odmah.

Ma kavi odmah, obavesti me i ranije.
Makar dva dana ranije bi mi puno značilo. :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top