kako izgledate?

Pa ja imam 187 cm,73 kilograma,malo dužu smedju kosu i zelene oči,mislim da sam relativno dobro gradjen i redovno posećujem teretanu ali nisam nešto senzacionalno razbacan niti sam zainteresovan da postanem...
 
ja necu da se razmecem svojom lepotom, reci cu samo da nisam preterano visok, i da je velika ljubav prema sportu ostavila finog traga na mojoj telesnoj figuri...
uostalom, kada mi bude dosadila ova moja slatka obdarena veverica, evo... obecavam, stavicu svoju sliku... i to cu da odaberem neku pozersku 8)
 
DJ_MaRe:
Peta W.:
(bese vec slicno pitanje....al' ajd' :roll: :lol: ,s obzirom da je bilo pitanje,moj odgovor je naravno isti) :arrow:
Ne nosim brus i dosta sam komunikativna... :lol: :lol: 8) :wink:
kako bese... onda se ja nadovezujem i kazem :arrow: pa sta je tu vrlina a sta mana?? :wink:
Bas tako... :lol: :wink:
Ma,izgledam OK...
Nesto sam kao malo bila manekenka,dok nisam provalila kakve se tu mucke rade...Visoka sam 173cm,teska 53 kg...levo oko mi je zeleno,desno pola zeleno-pola smedje...Svetlo smedja kosa sa crvenim krajevima (nikako da ih odsecem,totalno su OUT!)... 4 god. sam se bavila rvanjem,idem na aerobik i imam sobni bicikl i tako... 8) :wink:
 
Peta W.:
DJ_MaRe:
Peta W.:
(bese vec slicno pitanje....al' ajd' :roll: :lol: ,s obzirom da je bilo pitanje,moj odgovor je naravno isti) :arrow:
Ne nosim brus i dosta sam komunikativna... :lol: :lol: 8) :wink:
kako bese... onda se ja nadovezujem i kazem :arrow: pa sta je tu vrlina a sta mana?? :wink:
Bas tako... :lol: :wink:
Ma,izgledam OK...
Nesto sam kao malo bila manekenka,dok nisam provalila kakve se tu mucke rade...Visoka sam 173cm,teska 53 kg...levo oko mi je zeleno,desno pola zeleno-pola smedje...Svetlo smedja kosa sa crvenim krajevima (nikako da ih odsecem,totalno su OUT!)... 4 god. sam se bavila rvanjem,idem na aerobik i imam sobni bicikl i tako... 8) :wink:
eh, sto volim devojke sa ocima kao haski... :D :wink:
 
pa postoji slika u profilu...
height: 190cm
weight: 85kg
shooting arm: right
size of foot: 48
legs: two
eyes: green
3pt shooting pct.: 73%
blocks per game: 0.67
hair: black
fingers: 20 (hands(10) + feet(10))
idiot: yes
ever been in Disneyland: yes
sexual orentation: hetero
 

Back
Top