U svakoj fascikli isti fajl

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

boban2

Početnik
Poruka
15
Od skoro me muči problem-po uključenju PC-a odmah se otvara fascikla moji dokumenti koju naravno zatvorim,ali u svakoj mogućoj fascikli pored normalnih fajlova sadrži se i fajl-fascikla sa imenom fascikle a u kojoj se nalaže moji dokumenti. Prostije,ako npr. otvorim fajl moje slike pored svih fotki nalazi se i fascikla sa nazivom moje slike a koju kad otvorim sadrži fajl moji dokumenti I tako svaka druga fascikla pored fajlova ima i istoimeni fajl a koji ustvari sadrži moje dokumente. U čemu je problem?
 
Ako ti se stalno otvara prozor my documents pri startovanju sistema onda idi u:

C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs\Startup

i izbrisi nezeljeni fajl.

Mada ce se verovatno ponovo pojaviti.

Bolje skeniraj kompjuter nekim antivirusnim programom, jer najverovatnije imas neku stetocinu.
 
Hvala na pomoći,u startup-u imam samo MS Dos Empty kojeg kao izbrišem a on se za dve sekunde ponovo vrati.Nisam stigao da testiram anti-virusom,ali kod druga sam nosio fleš i tamo je njegov AVG prijavio nekog trojanca! Nisam siguran da ga je izbrisao,a ja sam trenutno bez anti-virusa i ne znam koji da nabavim pošto sam sa prethodnim AVG-om mučio jer je danima i dugo radio update dok jednom više nije ni hteo da nastavi...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top