Svi uspesi "demokrata"

Da, izvinjavam se, tačan iznos naše prosečne plate u dolarima je 667 $.

Za vreme radikala je bila oko 100 puta manja od američke, a sada je samo 4 puta manja.

OPET LAZES,AMERICKA PLATA JE TACNO 5,5 PUTA VECA.........

i nemoj da lupetas kakvih bre 600EU NASA PLATA KOJI BRE PROSEK KAKVE LAZI

to je negde oko 48 000 -tolika je prosecna plata?????????:dash::dash::dash::dash:

a jel to ja zivim u zimbabveu pa ne znam kolike su plate:dash:
 
Kada je bilo reči o deviznom kursu, rekao si da treba posmatrati šire svetsko tržište, a ne samo lokalnu razmenu u Babinoj Gredi i Gornjem Markovcu.

Treba da prihvatiš sopstveni savet, i sada isto načelo primeniš na ovu svoju komparaciju kupovne moći.

Reci nam ako letovanje za 3 osobe u Šarm aš-Šejhu košta 900 €, koliko prosečnih plata za tako nešto je trebalo u vreme radikala, a koliko u vreme G17 Plus.

Biće da je rezultat 2,19 danas i 15,0 onda.

bas cu ja sada da razmisljam koliko je tada bilo u sarm el seiku...
OPET BUNARIS NEKE GLUPOSTI.....

A KOLIKO JE TADA KOSTAO KALASNJIKOV A KOLIKO SADA KOSTA A?:hahaha::hahaha:
 
imam laptop sa hd dvd playerom toshibin i dobio sam 2 hd dvd filma uz njega
Ако досманлије све руинираше, ако људи умиру од глади, како онда ти купујеш бољи лептоп од Божидара Ђелића? Нешто ти се видиш не слаже у тој причи.

Јер ако си ти "успео у животу" иако је демократски блок на власти, то значи да исту шансу имају и остали грађани
 
OPET LAZES,AMERICKA PLATA JE TACNO 5,5 PUTA VECA.........
Nek bude i 5,5 iako sumnjam da je prosečna (ili u stvari "median," srednja) plata u SAD 3670 $ i mislim da je manje.

Postavlja se pitanje: koliko je puta bila veća kada je Tomislav Nikolić sprovodio privredni preporod 1998-2000;
i dobija se odgovor da je tada američka plata bila veća od srpske bar 35 puta.

Kako god da okreneš dakle, progres je očigledan, čak i kad koristimo tvoj broj 5,5.


i nemoj da lupetas kakvih bre 600EU NASA PLATA KOJI BRE PROSEK KAKVE LAZI
Ne lupetam, nego ti ne znaš da tumačiš simbole valuta, znak $ se odnosi na dolar, i kažem da je prosečna plata za maj 2008. u Srbiji bila $666.
 
И не знам зашто дижете толику фрку због једне банкине која је постављена ради повећања безбедности у саобраћају? Па људи, јесте ли Ви свесни да нам сваки дан погине по 10 људи у саобраћају?
 
ovo je jedna od prepreka na putu za EU


:mrgreen:


Misliš to nam pokazuju kako su nas zajebali,a?

:klap:

Zatim još jedna stvar koja nije loša od 5. oktobra je ta što su plate povećane 2000%,
i što smo primljeni u Ujedinjene nacije.

Naravno to se ne može uporediti sa uspehom radikala, koji se sastojao od restrikcija struje i trčanja u atomska skloništa usled vazušne opasnosti



Ma da bre, postoji čak nekoliko ljudi iz DS koji su ukrali više i od Tomislava Nikolića

То може бити тачно само и једино ако је инфлација била 3000% :mrgreen:


Пре неки дан ми падне на памет да видим да ли се онај фамозни ај-фоун (iPhone) продаје и у Србији, има ли сервиса, итд.

И установим да наравно има, и неке жене коментаришу у фазону "Скоро сам добила, баш је супер," итд.

Е сад, та прва верзија је коштала око 500 $.

То је једна добра илустрација како су се ствари промениле од демонократског нарко-аџуванског пуча 5. октобра 2000.
Наиме, пре 5. октобра је са месечном платом од пар десетина евра ваљало штедети око 10 година за тај телефон,

а сада пошто су плате 600 $, а у Београду још више од просека, уопште није незамисливо да раја то може да приушти.

Па нормално да је било потребно штедети 10 година за ТАЈ телефон, будући да он тад још није био изашао. Изашао је тек сад:mrgreen::hahaha:
 
Da ti pomognem: 2000 posto znači 20 puta. Ako je sada prosečna zarada €408, znači da je u vreme radikalskog blagostanja iznosila 20, odnosno bila u desetinama tadašnjih nemačkih maraka.

Ti tada evidentno nisi ni rođen, ali to te ne sprečava da ovde lupaš k'o dupe po samaru.

Kako ide Alimpijada btw? :lol:



To da je Dinkić ukrao milijardu eura mi zvuči kao čisto lupetanje, pretpostavljam da ne možeš da izneseš niti jedan dokaz za to što si upravo odvalio. Čovek verovatno živi u stanu 4 puta manjem od onoga koji je Tomislav Nikolić ukrao.

а спава на теткином канабету. Николић није украо стан, зато што непокретности не могу бити предмет крађе, правнички речено.:mrgreen:






Можда га је дао себи, али то је друго питање
 

Back
Top