Uhapšen jer je pretio Dačiću smrću

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Uhapšen jer je pretio Dačiću smrću
19. jul 2008. | 13:46 | Izvor: B92
Beograd -- Pripadnici MUP-a uhapsili P.M, zbog pretnje smrću zameniku predsednika Vlade i ministru unutrašnjih poslova Ivici Dačiću.

P. M. će biti predat nadležnom istražnom sudiji, kaže se u šturom saopštenju Ministarstva, u kom se još navodi da je ta osoba uhapšena prošle noći.
Hapsi narodna milicijo....:super::klap:
 
Hapsi narodna milicijo....:super::klap:

Udriiiiiiiiiii milicijooooooooooooooooooo

Milicija je ukinuta 1991. godine. Srbija ima policiju, kao i sve zemlje u Evropi (osim komunističkog kokošinjca zvanog Belorusija). :dash:

xexexe,ne precenjuje ima on iskustva sa plicijom i kada treba udariti...nego idi mu tamo sa otporaskom majicom saspi sve ulice:mrgreen:

Idi ti kod predsednika Tadića sa severnokorejskom majicom i saspi njemu u lice. :mrgreen:
 
Цитат:
Uhapšen jer je pretio Dačiću smrću
19. jul 2008. | 13:46 | Izvor: B92
Beograd -- Pripadnici MUP-a uhapsili P.M, zbog pretnje smrću zameniku predsednika Vlade i ministru unutrašnjih poslova Ivici Dačiću.

P. M. će biti predat nadležnom istražnom sudiji, kaže se u šturom saopštenju Ministarstva, u kom se još navodi da je ta osoba uhapšena prošle noći.

Hapsi narodna milicijo....:super::klap:

Ауууууууууу...... па то уопште није добро. Дебели још није ни загрејао фотељу дупетом а већ се уср'о од претњи смрћу па му је прво 'апшење у вези одбране сопствене гузице... не ваља... неће тај дуго бар колико ја познајем банду црвену, они се не шале...:thumbdown:
 
Obojica imamo veze sa pomenutim. I nema potrebe da me citiraš, vidiš da ova tema zanima još samo nas dvojicu: mene zato što mrzim Gljivicu Krmačića, tebe zato što ga obožavaš.

daleko bilo da ja obozavam ivicu dacica,niti ga volim niti ga simpatisem.
samo mislim da je malo sposobniji od drugih,tj tadica & co.
a sa severno korejcima i belorusima nemam veze kao ni sa kubancima,osim sto ih podrzavam u svemu.
nego ne odgovori mi odakle kubanci i svi ti u crnoj gori pa ih teras.
 

Back
Top