Evolucija...

minon

Legenda
Poruka
59.497
...kako žena evoluira u dobru domatjicu...?:lol:

...el postoje neki šabloni, utabane staze ili...?

...i šta ako se priroda poigra i transformiše se u nešto drugo...:cry::eek::eek::eek:
 
a kako muskarac evoluira u domacina,bez pomoci zene? e to me zanima :think:
a za domacicu: pa kad osnujes porodicu provodis vise vremena u kuci nego ranije pa ti postane bitno kakve su ti zavese,ukus ti se profini pa ne mozes da prihvatis da rucas sendvice,a mozda ti se i pripije vino pa uvek imas neko pice u kuci
sta je jos odlika domacice?
 
v6kxmp.gif



Nigde nikoga...

nit domacica

nit domacina
 
...kako žena evoluira u dobru domatjicu...?:lol:

...el postoje neki šabloni, utabane staze ili...?

...i šta ako se priroda poigra i transformiše se u nešto drugo...:cry::eek::eek::eek:

Nemoj da rizikuješ! :!:To je opasno! :!:Ta evolucija je izmišljena samo da zbuni muževe!:!:
Bolje unajmi već gotovu domaćicu, a za ostalo se snađi sa neko neevoluiranom, možda će da evoluira u nešto naočekivano.:mrgreen:
 
...kako žena evoluira u dobru domatjicu...?:lol:

...el postoje neki šabloni, utabane staze ili...?

...i šta ako se priroda poigra i transformiše se u nešto drugo...:cry::eek::eek::eek:

Dobije dete i esperanca mu napiše da je zdrav plavi patlidžan a ona nikada nije spremala plavi patlidžan pa pita esperancu kako se to radi pa joj ona kaže a onda ova ode do pijačice ispred zgrade i kupi plavi patlidžan i potrudi se da ga spremi
 
domacica se ne postaje, domacica se radja :)
ma zezam se
od mene jos ni d od domacice. pitam se da li cu moci to da iznesem...
ali s vremenom neke stvari zaista dodju same - recimo volim sad da imam pravi rucak a do pre par godina sam mogla svasta
a i lepse je kad pravis nesto za dvoje, nego samo za sebe
 
domacica se ne postaje, domacica se radja :)
ma zezam se
od mene jos ni d od domacice. pitam se da li cu moci to da iznesem...
ali s vremenom neke stvari zaista dodju same - recimo volim sad da imam pravi rucak a do pre par godina sam mogla svasta
a i lepse je kad pravis nesto za dvoje, nego samo za sebe


hmmm...vid' nju, a ja se jos...zlopatim s terminom - cuj, domacica...:think:
 

Back
Top