Za mushku decu..

pooshi ga

  • ne vadi ga iz usta, voli da ga pooshi vishe nego vodu, sok da pije

  • kako kad, nekad je raspolozen/a, nekad ne

  • ne voli da pooshi, ali nekad mi uchini

  • ne zna da pooshi, ali voli, pa joj ga dam

  • volim da mi pooshi dok mi se ne zavrti u glavi, a posle je razvalim od kite


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

A bitch and a half

Zainteresovan član
Poruka
470
koliko chesto vam devojka, zena, ku.rva, dechko pooshi to shto vam visi do kolena?:mrgreen:
da li volite, daleko bilo, da vam to bude deo predigre? :eek:
deo sexa? :D
ili ceo sex? so called oralni sex :mrgreen:
ili vishe volite da ga posle munete u neki drugi deo tela? npr ushi, nos, debelo crevo? :D

raspalite, shto bi rekli ozzezziite junaci :mrgreen:
 
koliko chesto vam devojka, zena, ku.rva, dechko pooshi to shto vam visi do kolena?:mrgreen:
da li volite, daleko bilo, da vam to bude deo predigre? :eek:
deo sexa? :D
ili ceo sex? so called oralni sex :mrgreen:
ili vishe volite da ga posle munete u neki drugi deo tela? npr ushi, nos, debelo crevo? :D

raspalite, shto bi rekli ozzezziite junaci :mrgreen:

Sve volim ali josh nisam probao da munem u ushi, nos itd !!! Volem samo u tri zenske rupe da ga "munem" !!!
 
aaa znam sad da su tri rupe i that's why se kaze da mushkarac y e be zenu, a ne obrnuto..stvar je u tim rupama..jer kad bi oni imali roope ebali bi mi njih..tj moze se reci da ih ebemo ako ih jashemo, mada opet izgleda ako se mi penjemo i nabijamo na njih da ebemo same sebe..kakvo komplikovano sr.anje..zashto je zivot tako surov.. :((((
 
ako moze malo krivlji ugao, ne znam tachno, onda jeste, ne drzi me za rech..

a jel vas blam shto ste nesrecnim sluchajem mushkarci, pa imate tu erekciju koja se vidi?
digne se i shta onda?
meni se par puta desilo da vidim nekim ljudima se digne i bash se vidi, mene bude blam, kad pomislim da je i njih blam shto svi vide, znate kad ste na javnim mestima :eek:
mada ne mora da znachi..moze npr i ovako :rumenko:
 
ako moze malo krivlji ugao, ne znam tachno, onda jeste, ne drzi me za rech..

a jel vas blam shto ste nesrecnim sluchajem mushkarci, pa imate tu erekciju koja se vidi?
digne se i shta onda?
meni se par puta desilo da vidim nekim ljudima se digne i bash se vidi, mene bude blam, znate kad ste na javnim mestima :eek:

meni se to bash dogodilo pre par dana u busu, pa sam se nabio na prozor da se kao nevidi, josh sam bio u nekim bermudama pa se onako oslikavalo !!!
 
pa jesi bio ko prezreli paradajz? :rumenko:
ajmee jedan kad je izlazio iz busa, izlazio nekako sa strane da se ne vidi, al ne kapiram, koga zabole za to, mada osecam da svi vole da vide zreo krastavac ..
eto, a neke zene ne vole, ali to im ne pishe na chelu, a neke su stalno horny i isto tako im se ne vidi..ali to je gori polozaj, jer bi se verovatno nashao neko da im pomogne :confused:
 

Back
Top