Немачки злочини над Србима- Панчево 22.април 1941.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Odmah nakon ulaska nemaca u pančevo, pohapšeni su svi ljudi koji su ranije govorili ili nešto radili protiv Nemačke.
Na Pravoslavnom groblju streljano je i obešeno tog dana 36 ljudi bez suđenja.
Njih su vešali njihove komšije Nemci, Folksdojčeri, pod optužbom „rad protiv Nemačkog rajha- potencijalni neprijatelji rajha”

http://media.rozzlobenimuzi.com/privileg/kosick/fuuuj/Nazis.flv
или
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=13619

(ebi ga moderni nemoj da brišeš zbog linka, radi se o sceni streljanaj i vešanja Srba)

Ovo ej kratki isečak dokumentarnog filma koji su sami nemci snimili na kome se vidi vešanje i streljanje srba, a u pozadini an engleskom prevod izjave svedoka vešanja.
 
Odmah nakon ulaska nemaca u pančevo, pohapšeni su svi ljudi koji su ranije govorili ili nešto radili protiv Nemačke.
Na Pravoslavnom groblju streljano je i obešeno tog dana 36 ljudi bez suđenja.
Njih su vešali njihove komšije Nemci, Folksdojčeri, pod optužbom „rad protiv Nemačkog rajha- potencijalni neprijatelji rajha”

http://media.rozzlobenimuzi.com/privileg/kosick/fuuuj/Nazis.flv
или
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=13619

(ebi ga moderni nemoj da brišeš zbog linka, radi se o sceni streljanaj i vešanja Srba)

Ovo ej kratki isečak dokumentarnog filma koji su sami nemci snimili na kome se vidi vešanje i streljanje srba, a u pozadini an engleskom prevod izjave svedoka vešanja.

Ne moze bas sve da se pogleda. Pancevo nije jedino mesto gde su ubijali. U svakom mestu je bilo ubijanja.
To sto su Nacisti radili za vreme, kumunisti su radili posle rata. Koliko je Nacista uhapseno?
A ni jedan kumunista nije uhapsen zbog zlocina nad Srbima. Jer da bi se dokazali, koliko su verni Titu, Kumunisti su hapsili, ubijali, zatvarali... Kako ljude tako i medije.. Sada ti isti zive i glasaju za SPS i SRS.
 
Ne moze bas sve da se pogleda. Pancevo nije jedino mesto gde su ubijali. U svakom mestu je bilo ubijanja.
To sto su Nacisti radili za vreme, kumunisti su radili posle rata. Koliko je Nacista uhapseno?
A ni jedan kumunista nije uhapsen zbog zlocina nad Srbima. Jer da bi se dokazali, koliko su verni Titu, Kumunisti su hapsili, ubijali, zatvarali... Kako ljude tako i medije.. Sada ti isti zive i glasaju za SPS i SRS.

Драгољуб Мићиновић на пример...
 
pa sta sad?????
oces da ti ja postavim linkove sta srbi rade??
a objasni mi...i mene zanima...kako do da su nemci ubijali samo srbe??
reci cu ti jednu pricu.....istinitu....kada je nemacka vojska u aprilskom ratu stigla do koova...u prizren....sa njima je bio i jedan moj dalji rodjak...kao prevodilac
idu dva siptara ulicom......jedan ss-ovac vidi da nose culave na glavama....one pletene crno bele...i pomisli da su jevreji...posto jevreji imaju slicne kape...i odmah automtaski izvuce pistolj iz korica da im presudi....nije znao ko su
ovaj moj rodjak to vide...i rece mu
hey...nicht juden....muhamedan
ovaj samo klimnu glavom,shvati da je pogresio i vrati pistolj u korice

zasto ti ovo pricam......jer,nemacka vojska nije ubijala ljude iz zabave i iz dokonosti...osim jevreja,ali to je druga prica
ako su ubijali srbe...znaci da su imali razlog,jer su im ovi podrivali ratne napore...ja nevidim zasto su srbi to radili...nije mi jasno,sta su imali od toga.....ali svako podrivanje ratnog napora na nekom drugom mestu...znacilo je mnogo palih mladih zivota u rusiji i uopste istocnom frontu
stoga...bilo koje dizanje pruge u vazduh,zbog koje kasni voz sa nekim materijalom na istok,dovodi do gubitaka zivota na istoku
e sad...lako je tudjim gloginje mlatiti....kad tebe sornu,pa vidis kako zaboli...drugacije rezonujes
stoga...srbi su sami navukli nemce...ovi ih nebi napali......srbi su sami navukli bes nemaca na sebe,svojim delanjem protiv njih,ovi ih nikada nebi dirali prvi
ako su mislili da sami mogu da oslobode zemlju...grdno su se prevarili..jer to nisiu probali cakj ni francuzi,ni danci,ni holandjani,ni poljaci...kojih je i po broju i po cemu god hoces, i vise i bolje su organizovani od srba
stoga...ja nevidim funkciju pljuvanja po folksdojcerima na toj tvojoj temi,koja je za istoriju......a ne politiku...osim da shvatis,da niko te jude nebi dirao..da nisu okarakterisani kao buskaci protiv reicha
to jeste zlocin....alki mi nije jasna poenta tvog posta
 
pa sta sad?????
oces da ti ja postavim linkove sta srbi rade??
a objasni mi...i mene zanima...kako do da su nemci ubijali samo srbe??
reci cu ti jednu pricu.....istinitu....kada je nemacka vojska u aprilskom ratu stigla do koova...u prizren....sa njima je bio i jedan moj dalji rodjak...kao prevodilac
idu dva siptara ulicom......jedan ss-ovac vidi da nose culave na glavama....one pletene crno bele...i pomisli da su jevreji...posto jevreji imaju slicne kape...i odmah automtaski izvuce pistolj iz korica da im presudi....nije znao ko su
ovaj moj rodjak to vide...i rece mu
hey...nicht juden....muhamedan
ovaj samo klimnu glavom,shvati da je pogresio i vrati pistolj u korice

zasto ti ovo pricam......jer,nemacka vojska nije ubijala ljude iz zabave i iz dokonosti...osim jevreja,ali to je druga prica
ako su ubijali srbe...znaci da su imali razlog,jer su im ovi podrivali ratne napore...ja nevidim zasto su srbi to radili...nije mi jasno,sta su imali od toga.....ali svako podrivanje ratnog napora na nekom drugom mestu...znacilo je mnogo palih mladih zivota u rusiji i uopste istocnom frontu
stoga...bilo koje dizanje pruge u vazduh,zbog koje kasni voz sa nekim materijalom na istok,dovodi do gubitaka zivota na istoku
e sad...lako je tudjim gloginje mlatiti....kad tebe sornu,pa vidis kako zaboli...drugacije rezonujes
stoga...srbi su sami navukli nemce...ovi ih nebi napali......srbi su sami navukli bes nemaca na sebe,svojim delanjem protiv njih,ovi ih nikada nebi dirali prvi:rotf::rotf::rotf:
ako su mislili da sami mogu da oslobode zemlju...grdno su se prevarili..jer to nisiu probali cakj ni francuzi,ni danci,ni holandjani,ni poljaci:?::!:...kojih je i po broju i po cemu god hoces, i vise i bolje su organizovani od srba
stoga...ja nevidim funkciju pljuvanja po folksdojcerima:?::!: na toj tvojoj temi,koja je za istoriju......a ne politiku...osim da shvatis,da niko te jude nebi dirao..da nisu okarakterisani kao buskaci protiv reicha
to jeste zlocin....alki mi nije jasna poenta tvog posta

Прочитај још једном сопствени пост.
 
pa sta sad?????
oces da ti ja postavim linkove sta srbi rade??
a objasni mi...i mene zanima...kako do da su nemci ubijali samo srbe??
reci cu ti jednu pricu.....istinitu....kada je nemacka vojska u aprilskom ratu stigla do koova...u prizren....sa njima je bio i jedan moj dalji rodjak...kao prevodilac
idu dva siptara ulicom......jedan ss-ovac vidi da nose culave na glavama....one pletene crno bele...i pomisli da su jevreji...posto jevreji imaju slicne kape...i odmah automtaski izvuce pistolj iz korica da im presudi....nije znao ko su
ovaj moj rodjak to vide...i rece mu
hey...nicht juden....muhamedan
ovaj samo klimnu glavom,shvati da je pogresio i vrati pistolj u korice

zasto ti ovo pricam......jer,nemacka vojska nije ubijala ljude iz zabave i iz dokonosti...osim jevreja,ali to je druga prica
ako su ubijali srbe...znaci da su imali razlog,jer su im ovi podrivali ratne napore...ja nevidim zasto su srbi to radili...nije mi jasno,sta su imali od toga.....ali svako podrivanje ratnog napora na nekom drugom mestu...znacilo je mnogo palih mladih zivota u rusiji i uopste istocnom frontu
stoga...bilo koje dizanje pruge u vazduh,zbog koje kasni voz sa nekim materijalom na istok,dovodi do gubitaka zivota na istoku
e sad...lako je tudjim gloginje mlatiti....kad tebe sornu,pa vidis kako zaboli...drugacije rezonujes
stoga...srbi su sami navukli nemce...ovi ih nebi napali......srbi su sami navukli bes nemaca na sebe,svojim delanjem protiv njih,ovi ih nikada nebi dirali prvi
ako su mislili da sami mogu da oslobode zemlju...grdno su se prevarili..jer to nisiu probali cakj ni francuzi,ni danci,ni holandjani,ni poljaci...kojih je i po broju i po cemu god hoces, i vise i bolje su organizovani od srba
stoga...ja nevidim funkciju pljuvanja po folksdojcerima na toj tvojoj temi,koja je za istoriju......a ne politiku...osim da shvatis,da niko te jude nebi dirao..da nisu okarakterisani kao buskaci protiv reicha
to jeste zlocin....alki mi nije jasna poenta tvog posta

Ovo jeste ubistvo, ali i Amerka je bombardovala konvoj Albanaca, koji su se vracali kucama. I ko je osudjen? Niko... Zna se da su pogresili, i zbog toga im je oprosteno...
Ono sto hocu da kazem i ovo Nacistima(da su pobedili) bilo bi oprosteno. Jer Kao i Hrvatska, i Velika Albanija je u to vreme podrzavala privremene pobedike. Samo sto je Albanija podrzavala Italijanske Fasiste a Hrvatska Nemacke Naciste. I obe su imale najveci procvat bas tada.
Sta li nam to govori, Tudjman je obecao Hrvatima, posle Bljeska i Oluje Zemun...
Nisam protiv zapada, ali ovo vam govori koliko smo nemocni...
 
Прочитај још једном сопствени пост.

pazi...nemci su se kretali samo glavnim putevima......sto vise ljudi im je trebalo za rusiju...nikome od njih nije odgovaralo da se angazuju dodatne trupe u jugoslaviji......morali su represalijom da uguse ustanak...jer je bio masovan....inace...veruj mi....jer znam sta govoirim...nemacki vojnik nikada nebi ubio srpskog civila iz cista mira...jer to nemcima nije odgovaralo...krv trazi krv.....a angazovanje dodatnih trupa,smanjuje broj ljudi u rusiji
 
Прочитај још једном сопствени пост.

U sustini ima istine i u tome, Kumunisti su izasli na ulice... I dobili ono sto su trazili.. A naivan narod, uvek prati tamo gde veruje...

A trebali smo samo da ih propustimo da prodju... Ako mislis da je kralj izdao zemlju, gresis... Ako verujes Kumunistima i njohovoj prici, ja ti tu ne mogu nissta. Ja im ne verujem jer znam kako su moji, koji su sluzili Srbiji i Kralju, prosli sa njima... Neka hvala...

Evo ti malo drugacije istine, kada budes imao prilike procitaj je...
http://www.dnevnik.co.yu/modules.php?name=News&file=article&sid=37999
 
nemacka vojska nije ubijala iz dokonosti?a monstruozni eksperimenti nad ljudima u logorima?odsecanje delova tela i cuvanje kao trofeji?

to su pojedinci...u logor su is;li jevreji uglavnom..na takav tretman
recimo...300.000 srpskih vojnika je bilo zarobljeno u aprilskom ratu....internirano u nemacku...i vecina i to velika se vratila kuci...jer su se dobro vladali
da su pravili probleme...naravno da bi bilo posledica
naravoucenije...da su srbi,kao resto evrope cekali da ih oslobode...ili jos bolje,da nisu strajkovali 27.3
bilo bi ih mnogo vise...a kraljevina bi mozda jos postojala
 
Слободно погледајте, немојте да се стидите, да видите Европу на (не) делу

:dontunderstand:
A jel treba sad da stavljamo linkove za streljane Romanove mozda u Rusiji, da vidimo kako braca Rusi to rade, ili za par miliona nestalih pod Staljinom, ili za ubijane Srbe od strane komunista ili odsecenu glavu Karadjordja od strane Srbina mozda?
Da vidimo Srbe ili Ruse na (ne)delu?

Zlocin je zlocin, opravdanja nema, a ova tvoja konstatacija je skroz pogresna i tendenciozna.
 
pazi...nemci su se kretali samo glavnim putevima......sto vise ljudi im je trebalo za rusiju...nikome od njih nije odgovaralo da se angazuju dodatne trupe u jugoslaviji......morali su represalijom da uguse ustanak...jer je bio masovan....inace...veruj mi....jer znam sta govoirim...nemacki vojnik nikada nebi ubio srpskog civila iz cista mira...jer to nemcima nije odgovaralo...krv trazi krv.....a angazovanje dodatnih trupa,smanjuje broj ljudi u rusiji

Оно што покушавам да Вам нагласин јесте једана анахронизам: овако како Ви причате прво је избио устанак, па је почело Шестоаприлско бомбардовање nemacki vojnik nikada nebi ubio srpskog civila iz cista mira
 
U sustini ima istine i u tome, Kumunisti su izasli na ulice... I dobili ono sto su trazili.. A naivan narod, uvek prati tamo gde veruje...

A trebali smo samo da ih propustimo da prodju... Ako mislis da je kralj izdao zemlju, gresis... Ako verujes Kumunistima i njohovoj prici, ja ti tu ne mogu nissta. Ja im ne verujem jer znam kako su moji, koji su sluzili Srbiji i Kralju, prosli sa njima... Neka hvala...

Evo ti malo drugacije istine, kada budes imao prilike procitaj je...
http://www.dnevnik.co.yu/modules.php?name=News&file=article&sid=37999

Нисте ме разумели, слажем се са Вама у великом делу.
 

Back
Top