Немачки злочини над Србима- Панчево 22.април 1941.
Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 189

Tema: Немачки злочини над Србима- Панчево 22.април 1941.

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Podrazumevano Немачки злочини над Србима- Панчево 22.април 1941.

Odmah nakon ulaska nemaca u pančevo, pohapšeni su svi ljudi koji su ranije govorili ili nešto radili protiv Nemačke.
    Na Pravoslavnom groblju streljano je i obešeno tog dana 36 ljudi bez suđenja.
    Njih su vešali njihove komšije Nemci, Folksdojčeri, pod optužbom „rad protiv Nemačkog rajha- potencijalni neprijatelji rajha”

http://media.rozzlobenimuzi.com/privileg/kosick/fuuuj/Nazis.flv
    или
    http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=13619

(ebi ga moderni nemoj da brišeš zbog linka, radi se o sceni streljanaj i vešanja Srba)

Ovo ej kratki isečak dokumentarnog filma koji su sami nemci snimili na kome se vidi vešanje i streljanje srba, a u pozadini an engleskom prevod izjave svedoka vešanja.

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Podrazumevano Re: Немачки злочини над Србима- Панчево 22.април 1941.

Слободно погледајте, немојте да се стидите, да видите Европу на (не) делу

Aktivan član Mali_Oglasi (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio Alekasandar3 Pogledaj poruku
    Odmah nakon ulaska nemaca u pančevo, pohapšeni su svi ljudi koji su ranije govorili ili nešto radili protiv Nemačke.
    Na Pravoslavnom groblju streljano je i obešeno tog dana 36 ljudi bez suđenja.
    Njih su vešali njihove komšije Nemci, Folksdojčeri, pod optužbom „rad protiv Nemačkog rajha- potencijalni neprijatelji rajha”

http://media.rozzlobenimuzi.com/privileg/kosick/fuuuj/Nazis.flv
    или
    http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=13619

(ebi ga moderni nemoj da brišeš zbog linka, radi se o sceni streljanaj i vešanja Srba)

Ovo ej kratki isečak dokumentarnog filma koji su sami nemci snimili na kome se vidi vešanje i streljanje srba, a u pozadini an engleskom prevod izjave svedoka vešanja.
    Ne moze bas sve da se pogleda. Pancevo nije jedino mesto gde su ubijali. U svakom mestu je bilo ubijanja.
    To sto su Nacisti radili za vreme, kumunisti su radili posle rata. Koliko je Nacista uhapseno?
    A ni jedan kumunista nije uhapsen zbog zlocina nad Srbima. Jer da bi se dokazali, koliko su verni Titu, Kumunisti su hapsili, ubijali, zatvarali... Kako ljude tako i medije.. Sada ti isti zive i glasaju za SPS i SRS.

KURAJBER_SOFT nije na forumu
    УПИШИТЕ СВОЈУ ТРЕНУТНУ АКТИВНОСТ
    Primećen član KURAJBER_SOFT (avatar)
    Učlanjen
    08.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio Mali_Oglasi Pogledaj poruku
    Ne moze bas sve da se pogleda. Pancevo nije jedino mesto gde su ubijali. U svakom mestu je bilo ubijanja.
    To sto su Nacisti radili za vreme, kumunisti su radili posle rata. Koliko je Nacista uhapseno?
    A ni jedan kumunista nije uhapsen zbog zlocina nad Srbima. Jer da bi se dokazali, koliko su verni Titu, Kumunisti su hapsili, ubijali, zatvarali... Kako ljude tako i medije.. Sada ti isti zive i glasaju za SPS i SRS.
    Драгољуб Мићиновић на пример...

Učlanjen
    14.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio KURAJBER_SOFT Pogledaj poruku
    Драгољуб Мићиновић на пример...
    Taj ti je bio na Goli Otok. Jer je bio jedan od organizatora Studenskog protesta sesdesetih...

Učlanjen
    08.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Taj ti je bio na Goli Otok. Jer je bio jedan od organizatora Studenskog protesta sesdesetih...
    Ма да, није комуниста

Iskusan ljuta_mamba (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    137

pa sta sad?????
    oces da ti ja postavim linkove sta srbi rade??
    a objasni mi...i mene zanima...kako do da su nemci ubijali samo srbe??
    reci cu ti jednu pricu.....istinitu....kada je nemacka vojska u aprilskom ratu stigla do koova...u prizren....sa njima je bio i jedan moj dalji rodjak...kao prevodilac
    idu dva siptara ulicom......jedan ss-ovac vidi da nose culave na glavama....one pletene crno bele...i pomisli da su jevreji...posto jevreji imaju slicne kape...i odmah automtaski izvuce pistolj iz korica da im presudi....nije znao ko su
    ovaj moj rodjak to vide...i rece mu
    hey...nicht juden....muhamedan
    ovaj samo klimnu glavom,shvati da je pogresio i vrati pistolj u korice

zasto ti ovo pricam......jer,nemacka vojska nije ubijala ljude iz zabave i iz dokonosti...osim jevreja,ali to je druga prica
    ako su ubijali srbe...znaci da su imali razlog,jer su im ovi podrivali ratne napore...ja nevidim zasto su srbi to radili...nije mi jasno,sta su imali od toga.....ali svako podrivanje ratnog napora na nekom drugom mestu...znacilo je mnogo palih mladih zivota u rusiji i uopste istocnom frontu
    stoga...bilo koje dizanje pruge u vazduh,zbog koje kasni voz sa nekim materijalom na istok,dovodi do gubitaka zivota na istoku
    e sad...lako je tudjim gloginje mlatiti....kad tebe sornu,pa vidis kako zaboli...drugacije rezonujes
    stoga...srbi su sami navukli nemce...ovi ih nebi napali......srbi su sami navukli bes nemaca na sebe,svojim delanjem protiv njih,ovi ih nikada nebi dirali prvi
    ako su mislili da sami mogu da oslobode zemlju...grdno su se prevarili..jer to nisiu probali cakj ni francuzi,ni danci,ni holandjani,ni poljaci...kojih je i po broju i po cemu god hoces, i vise i bolje su organizovani od srba
    stoga...ja nevidim funkciju pljuvanja po folksdojcerima na toj tvojoj temi,koja je za istoriju......a ne politiku...osim da shvatis,da niko te jude nebi dirao..da nisu okarakterisani kao buskaci protiv reicha
    to jeste zlocin....alki mi nije jasna poenta tvog posta

Domaćin berislav83 (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    83

srbi su poznati po hrabrosti ljuta mamba...koji brane svoju slobodu i ne ulaze u saveze sa neprijateljima kao sto su nacisti.

Učlanjen
    18.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    83

nemacka vojska nije ubijala iz dokonosti?a monstruozni eksperimenti nad ljudima u logorima?odsecanje delova tela i cuvanje kao trofeji?

Učlanjen
    08.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio ljuta_mamba Pogledaj poruku
    pa sta sad?????
    reci cu ti jednu pricu.....istinitu....kada je nemacka vojska u aprilskom ratu stigla do koova...u prizren....sa njima je bio i jedan moj dalji rodjak...kao prevodilac
    idu dva siptara ulicom......jedan ss-ovac vidi da nose culave na glavama....one pletene crno bele...i pomisli da su jevreji...posto jevreji imaju slicne kape...i odmah automtaski izvuce pistolj iz korica da im presudi....nije znao ko su

zasto ti ovo pricam......jer,nemacka vojska nije ubijala ljude iz zabave i iz dokonosti...osim jevreja,ali to je druga prica
    ako su ubijali srbe...znaci da su imali razlog,jer su im ovi podrivali ratne napore...ja nevidim zasto su srbi to radili...nije mi jasno,sta su imali od toga.....ali svako podrivanje ratnog napora na nekom drugom mestu...znacilo je mnogo palih mladih zivota u rusiji i uopste istocnom frontu
    stoga...bilo koje dizanje pruge u vazduh,zbog koje kasni voz sa nekim materijalom na istok,dovodi do gubitaka zivota na istoku
    e sad...lako je tudjim gloginje mlatiti....kad tebe sornu,pa vidis kako zaboli...drugacije rezonujes
    stoga...srbi su sami navukli nemce...ovi ih nebi napali......srbi su sami navukli bes nemaca na sebe,svojim delanjem protiv njih,ovi ih nikada nebi dirali prvi
    ako su mislili da sami mogu da oslobode zemlju...grdno su se prevarili..jer to nisiu probali cakj ni francuzi,ni danci,ni holandjani,ni poljaci...kojih je i po broju i po cemu god hoces, i vise i bolje su organizovani od srba
    stoga...ja nevidim funkciju pljuvanja po folksdojcerima na toj tvojoj temi,koja je za istoriju......a ne politiku...osim da shvatis,da niko te jude nebi dirao..da nisu okarakterisani kao buskaci protiv reicha
    Прочитај још једном сопствени пост.

Učlanjen
    08.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio berislav83 Pogledaj poruku
    nemacka vojska nije ubijala iz dokonosti?a monstruozni eksperimenti nad ljudima u logorima?odsecanje delova tela i cuvanje kao trofeji?
    То није доконост, то је била игра

Učlanjen
    18.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    83

ili ubrizgavanje vode,benzina i otrova direktno u srce.....i to nije bilo iz dokonosti ili?nikad mi nece biti jasno baljezganje nekih osoba o nacizmu...poput ovog texta ovde.

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Ja nista ne mogu da vidim...

Učlanjen
    14.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

pa sta sad?????

Ovo jeste ubistvo, ali i Amerka je bombardovala konvoj Albanaca, koji su se vracali kucama. I ko je osudjen? Niko... Zna se da su pogresili, i zbog toga im je oprosteno...
    Ono sto hocu da kazem i ovo Nacistima(da su pobedili) bilo bi oprosteno. Jer Kao i Hrvatska, i Velika Albanija je u to vreme podrzavala privremene pobedike. Samo sto je Albanija podrzavala Italijanske Fasiste a Hrvatska Nemacke Naciste. I obe su imale najveci procvat bas tada.
    Sta li nam to govori, Tudjman je obecao Hrvatima, posle Bljeska i Oluje Zemun...
    Nisam protiv zapada, ali ovo vam govori koliko smo nemocni...

Učlanjen
    08.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio picololeone Pogledaj poruku
    Ja nista ne mogu da vidim...
    грешка, извињавам се
    Poslednji put ažurirao/la KURAJBER_SOFT : 19.07.2008. u 01:12

Učlanjen
    18.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    83

nismo nemocni,srecom postoji ustanova koja se bavi hvatanjem tih monstruma,kao simon vizental,eno otkrili su asnera i sad jos nekog poremecenog starca u cileu izgleda...samo nek ih hapse,srecom imaju duge zivote pa nek ih strpaju sve redom u zatvore do kraja zivota makar to bilo tri dana ili tri godine.takve poremecene osobe ne smeju biti slobodne.

Učlanjen
    16.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    137

pazi...nemci su se kretali samo glavnim putevima......sto vise ljudi im je trebalo za rusiju...nikome od njih nije odgovaralo da se angazuju dodatne trupe u jugoslaviji......morali su represalijom da uguse ustanak...jer je bio masovan....inace...veruj mi....jer znam sta govoirim...nemacki vojnik nikada nebi ubio srpskog civila iz cista mira...jer to nemcima nije odgovaralo...krv trazi krv.....a angazovanje dodatnih trupa,smanjuje broj ljudi u rusiji

Učlanjen
    14.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

U sustini ima istine i u tome, Kumunisti su izasli na ulice... I dobili ono sto su trazili.. A naivan narod, uvek prati tamo gde veruje...

A trebali smo samo da ih propustimo da prodju... Ako mislis da je kralj izdao zemlju, gresis... Ako verujes Kumunistima i njohovoj prici, ja ti tu ne mogu nissta. Ja im ne verujem jer znam kako su moji, koji su sluzili Srbiji i Kralju, prosli sa njima... Neka hvala...

Evo ti malo drugacije istine, kada budes imao prilike procitaj je...
    http://www.dnevnik.co.yu/modules.php?name=News&file=article&sid=37999

Učlanjen
    18.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    83

to je druga stvar kako su prosli tvoji jer su sluzili kralju pobegulji.sto kralj nije poveo narod sa sobom da nemci mirno prodju?

Učlanjen
    16.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    137

Citat Original postavio berislav83 Pogledaj poruku
    to su pojedinci...u logor su is;li jevreji uglavnom..na takav tretman
    recimo...300.000 srpskih vojnika je bilo zarobljeno u aprilskom ratu....internirano u nemacku...i vecina i to velika se vratila kuci...jer su se dobro vladali
    da su pravili probleme...naravno da bi bilo posledica
    naravoucenije...da su srbi,kao resto evrope cekali da ih oslobode...ili jos bolje,da nisu strajkovali 27.3
    bilo bi ih mnogo vise...a kraljevina bi mozda jos postojala

Učlanjen
    18.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    83

verovatno je trebala cela evropa da cuti mozda bi sad svi govorili nemackim jezikom i vikali zi hajl itd.....da nije bilo komunisticke rusije ko zna sta bi bilo sa nama.NE ZABORAVITE NAD SLOBODNIM BERLINOM ZAVIORILA SE CRVENA ZASTAVA SA SRPOM I CEKICEM!!

Učlanjen
    18.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    83

a jevreji su zasluzili takav tretman?

Iskusan systemofadown (avatar)
    Učlanjen
    13.01.2006.
    Pol
    muški
    У Пријепољу смо прошли цензус резултати нису тачни.
    Reputaciona moć
    104

Citat Original postavio Alekasandar3 Pogledaj poruku
    Слободно погледајте, немојте да се стидите, да видите Европу на (не) делу

A jel treba sad da stavljamo linkove za streljane Romanove mozda u Rusiji, da vidimo kako braca Rusi to rade, ili za par miliona nestalih pod Staljinom, ili za ubijane Srbe od strane komunista ili odsecenu glavu Karadjordja od strane Srbina mozda?
    Da vidimo Srbe ili Ruse na (ne)delu?

Zlocin je zlocin, opravdanja nema, a ova tvoja konstatacija je skroz pogresna i tendenciozna.

Učlanjen
    08.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

pazi...nemci su se kretali samo glavnim putevima......sto vise ljudi im je trebalo za rusiju...nikome od njih nije odgovaralo da se angazuju dodatne trupe u jugoslaviji......morali su represalijom da uguse ustanak...jer je bio masovan....inace...veruj mi....jer znam sta govoirim...nemacki vojnik nikada nebi ubio srpskog civila iz cista mira...jer to nemcima nije odgovaralo...krv trazi krv.....a angazovanje dodatnih trupa,smanjuje broj ljudi u rusiji
    Оно што покушавам да Вам нагласин јесте једана анахронизам: овако како Ви причате прво је избио устанак, па је почело Шестоаприлско бомбардовање nemacki vojnik nikada nebi ubio srpskog civila iz cista mira

Učlanjen
    08.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

U sustini ima istine i u tome, Kumunisti su izasli na ulice... I dobili ono sto su trazili.. A naivan narod, uvek prati tamo gde veruje...

A trebali smo samo da ih propustimo da prodju... Ako mislis da je kralj izdao zemlju, gresis... Ako verujes Kumunistima i njohovoj prici, ja ti tu ne mogu nissta. Ja im ne verujem jer znam kako su moji, koji su sluzili Srbiji i Kralju, prosli sa njima... Neka hvala...

Evo ti malo drugacije istine, kada budes imao prilike procitaj je...
    http://www.dnevnik.co.yu/modules.php?name=News&file=article&sid=37999
    Нисте ме разумели, слажем се са Вама у великом делу.

Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 03.06.2007., 13:56
  2. Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 25.10.2006., 21:52
  3. БАРИЧ-БЕОГРАД-ПАНЧЕВО
    Autor L.1 u forumu Beograd
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 14.06.2006., 15:48

Pravila za slanje poruka