Da li živimo u pogrešnom vremenu?

Uh, što bih voleo da živim u periodu 1970-1985......
wub.gif
:whistling:
 
Ono sto je zanimljivo je da ljudi uvek zale za tim nekim proslim vremenom. Ako ste primetili, u knjigama sa pocetka 20. veka isto tako pricaju o 'dobrim starim vremenima' , groze se toga u sta se pretvorilo drustvo... Tj. stariji ljudi to uglavnom pricaju. Tako da ne mislim da zivimo u nekom nenormalnom vremenu, okej mi je ovako. Verovatno cemo se za 30 godina groziti u kakvom to svetu nasa deca zive, a zaboravicemo da ni danas nije savrseno.
 
ja kad gledam unazad,sve mi se čini da su bolja (najbolja) vremena složena u prošlosti,onako fino,hronološki...i to bez obzira na aspekt..bilo da je po pitanju muzike,oblačenja,ophodjenja,originalnosti.
ja se najiskrenije osećam ko potpuni stranac u današnjim vremenima (i prostorima...to ne treba ni pominjati)
 
:klap: ja do 90. čisto da zaokružimo :mrgreen:
Taj moj post se odnosio na ovu državu, pošto je krajem 80-ih već počelo svašta da se dešava. Inače negde drugde - može i do '90-te. :D

Pa...Jeste da smo tinejdžeri ali po meni je generalno nenormalno da u svojoj kući ne smeš ništa da uradiš lopovu nego da samo mirno nazoveš pandure.:otkacio:J*b'o im ja majku lopovsku,sevap je olomiti motku o njih!
Ovo nema veze, to je kod nas takav glupavi zakon. Šta mislite, zašto u Americi svaka kuća ima pušku? Ali ovo je već debeli offtopic.
 
Ja faktički živim u pogrešnom vremenu pošto se jednostavno ne uklapam u ovo doba svojim interesovanjima.
Volela bih da živim tamo, početkom XX veka i nešto dalje, kada je umetnost bila najplodnija i kada su cvetali pravci poput dadaizma i nadrealizma.
Umetnost u generalu - poezija, slikarstvo, hm skulputra tj. ready-made, fotografija, silni filmići.
Dišan, Man Rej, Leže, Ernst, Bal, Dali, Miro, Kiriko, Šagal, Elijar, Prever etc. :)
 

Back
Top