CRNA KONDOLIZA KAŽE SRBIJA MORA DA PRIHVATI NEZAVISNOST NJENE BIVŠE PROVINCIJE
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 94

Tema: CRNA KONDOLIZA KAŽE SRBIJA MORA DA PRIHVATI NEZAVISNOST NJENE BIVŠE PROVINCIJE

Iskusan nesko101 (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Podrazumevano CRNA KONDOLIZA KAŽE SRBIJA MORA DA PRIHVATI NEZAVISNOST NJENE BIVŠE PROVINCIJE

Koliko nas vlada SAD voli pokazuje Kondoliza koja je danas primila Tačija i obećala mu je da će nastaviti da pritiska Srbiju i kazala je da Srbija imora da prihvati i potpiše nezavisnost Kosova.Zar ona misli da mi više nemamo volje,hrabrosti i prava da branimo ono što je naše i za šta smo najviše od svih života dali.Dok se Srbije ne pita nikad neće dugo biti mira a Ameriku je sopstvena supersila zaslepila i misli da vekovne i verske ratove može rešiti tako što oduzme pravo jednoj državi i tako nastavi po celome svetu da nepravdom pridobija pristalice i sprovodi sopstvene interese.Ovakvom nepravdom mogu samo da stvore i stvoriće zaista udružene države koje će ih potisnuti i to je neminovno a mi samo trebamo da izdržimo do tog dana i da ekonomski jačamo do tog dana u koji mi SRBI moramo da verujemo.Jer ako ne verujemo u taj dan i ne borimo se do tog dana koji će sigurno doći mi ćemo izgubiti Kosovo trajno.Zato samo pravdu u ruke i napred bez saginjanja glave.S verom u boga da nas Srbe drži u slozi.

Neproveren član Cossack (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: CRNA KONDOLIZA KAŽE SRBIJA MORA DA PRIHVATI NEZAVISNOST NJENE BIVŠE PROVINCIJE

Daj neki izvor.

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

Podrazumevano Re: CRNA KONDOLIZA KAŽE SRBIJA MORA DA PRIHVATI NEZAVISNOST NJENE BIVŠE PROVINCIJE

Citat Original postavio nesko101 Pogledaj poruku
    ...udružene države koje će ih potisnuti i to je neminovno a mi samo trebamo da izdržimo do tog dana i da ekonomski jačamo
    ovo odmah u program vlade! moze i tajni.

Primećen član
    Učlanjen
    10.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

dao bih bez razmisljanja 12 26,67%
    mozda, ali nisam siguran 5 11,11%
    ne verujem da vredi dati svoj zivot za parce zemlje 6 13,33%
    ne bih nikada dao svoj zivot 22 48,89%

Domaćin
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Cossack Pogledaj poruku
    Daj neki izvor.
    sta izvor to rekla 100 puta

Domaćin
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio nesko101 Pogledaj poruku
    Koliko nas vlada SAD voli pokazuje Kondoliza koja je danas primila Tačija i obećala mu je da će nastaviti da pritiska Srbiju i kazala je da Srbija imora da prihvati i potpiše nezavisnost Kosova.Zar ona misli da mi više nemamo volje,hrabrosti i prava da branimo ono što je naše i za šta smo najviše od svih života dali.Dok se Srbije ne pita nikad neće dugo biti mira a Ameriku je sopstvena supersila zaslepila i misli da vekovne i verske ratove može rešiti tako što oduzme pravo jednoj državi i tako nastavi po celome svetu da nepravdom pridobija pristalice i sprovodi sopstvene interese.Ovakvom nepravdom mogu samo da stvore i stvoriće zaista udružene države koje će ih potisnuti i to je neminovno a mi samo trebamo da izdržimo do tog dana i da ekonomski jačamo do tog dana u koji mi SRBI moramo da verujemo.Jer ako ne verujemo u taj dan i ne borimo se do tog dana koji će sigurno doći mi ćemo izgubiti Kosovo trajno.Zato samo pravdu u ruke i napred bez saginjanja glave.S verom u boga da nas Srbe drži u slozi.
    TAKO TREBA,nek nas pritiskaju,nek napadnu iran,nek izdaju izrael,nek se qrobecaju sa rusima,i kinezinma,i kubancima,i nek im japanci ne zaborave,i nek priznaju tibet,i aj jos nek napadnu koju zemlju pa da svetu pukne q id da ih svi zajedno syebu.tako treba
    DABOGADA IH SKAKAVCI IZJELI......

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Daj neki izvor.
    Неверни Тома..........:

VAŠINGTON, 18.07.2008
    Beta-Rojters
    Rajsova očekuje više zemalja da prizna Kosovo

Državni sekretar SAD Kondoliza Rajs (Condoleeža Rice) rekla je danas da će se povećati broj zemalja koje priznaju Kosovo i da je nezavisnost bivše srpske pokrajine činjenica koju protivnici toga moraju da prihvate
    Obraćajući se novinarima u Vašingtonu posle susreta sa delegacijom Kosova koja je doputovala u SAD u sredu na poziv predsednika Dzordža Buša, Rajsova je podvukla da je Kosovo do sada priznalo preko 40 zemalja, uključujući SAD, većinu članica EU i NATO, kao i neke azijske i bliskoistočne zemlje.
    "Znam da će ih biti još više", rekla je Rajsova posle razgovora sa kosovskim predsednikom Fatmirom Sejdiuom i premijerom Hašimom Tačijem.
    Rajsova je obećala da će SAD pružiti pomoć Kosovu i pozvala je njene lidere da osiguraju budućnost zemlje tako što će graditi multietničku demokratiju, štititi prava manjina i versku slobodu i ostvariti ekonomski razvoj.
    Ukoliko se na tim planovima ostvari napredak dovesće do takve situacije "da će oni koji ne žele da vide nezavisno Kosovo razumeti.. da nezavisno Kosovo postoji i da će nastaviti tako da bude", rekla je Rajsova.
    Sejdiu je rekao da se nada da će time što je doveo prvu delegaciju njegove nove zemlje u Vašingon "Kosovo postati deo porodice NATO i EU, i da će uvek imati izvrsne odnose sa SAD-om".
    Kosovska delegacija treba da se sastane sa predsednikom Bušom u ponedeljak, 21. jula.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Buduća legenda Transcendental (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    596

ja bih kondolizu na kolac!
    nervira me njena pojava..

Domaćin *Ljudmila* (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2008.
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio kreptoman Pogledaj poruku
    ja bih kondolizu na kolac!
    nervira me njena pojava..
    Aham, iritira me sto ima razmaknute prednje zube. I mnogo se pravi pametna

Veoma poznat slavka69 (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

Busmanka

Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

Citat Original postavio *Ljudmila* Pogledaj poruku
    Aham, iritira me sto ima razmaknute prednje zube. I mnogo se pravi pametna
    Kod nas se kaze ,,Ih,sto imas razmaknuti zubi da cedis govance kroz njih,,

Domaćin
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

AAAAAAAAAAAA STOOOOOOOOOOO IHH MRZZZZZZZZZZZZZZZZIIIIIIIIMMMMMMMM

Iskusan IDI_DADA_AMIN (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ali, najjaca je fora "CRNA " Kondoliza
    Mislim, da je Kondoliza belkinja, mnogo bi glupo izgledalo u naslovu "bela kondoliza".....iako ni ovako nije mnogo pametnije

Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

I ovako i onako bi bila Koza i Crna i Bela...lol

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio voyo.riq Pogledaj poruku
    AAAAAAAAAAAA STOOOOOOOOOOO IHH MRZZZZZZZZZZZZZZZZIIIIIIIIMMMMMMMM
    e bas su se potresli ,preostaje ti jedino ovo da se malo smiris

Domaćin
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    e bas su se potresli ,preostaje ti jedino ovo da se malo smiris
    pa i jesu da znas da su me potresli

Iskusan zadovoljni kupac (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    97

ove crncuge postadose najgori fasisti...

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

E, ali Kondoliza je danas bila crnja nego ikad na TV-u!
    Prava crncuga i pored svih kozmetickih zahvata.

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio IDI_DADA_AMIN Pogledaj poruku
    Ali, najjaca je fora "CRNA " Kondoliza
    Mislim, da je Kondoliza belkinja, mnogo bi glupo izgledalo u naslovu "bela kondoliza".....iako ni ovako nije mnogo pametnije
    Pretpostavljam da je reč "crna" korišćena da podvuče da čak ni ona, kao pripadnica rase koja je u Americi (još uvek u praksi) ugnjetavana, ne poštuje prava drugih.

Ima tu nečeg. Žena, pa još "obojena", da bi u Americi došla na tako visoko rangirano mesto, morala se mnogo više truditi nego beli muškarac, pa je lako moguće da je njen uspon u politici išao "preko leševa" - eto, i takvih naroda kao što smo mi. Ili, moguća je pored navedenog i druga opcija - da ona tu postoji "za ukras" i da je obična marioneta, pa i tako, ona služi interesima protivnika njenog sopstvenog naroda.

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio voyo.riq Pogledaj poruku
    TAKO TREBA,nek nas pritiskaju,nek napadnu iran,nek izdaju izrael,nek se qrobecaju sa rusima,i kinezinma,i kubancima,i nek im japanci ne zaborave,i nek priznaju tibet,i aj jos nek napadnu koju zemlju pa da svetu pukne q id da ih svi zajedno syebu.tako treba
    DABOGADA IH SKAKAVCI IZJELI......
    Šta patiš toliko, pa to će se i desiti, samo neće ih svi zajedno s.ebati, nego će oni sami sebe... ne vide sebe, a to istorija nikada nikom nije opraštala, pa neće ni njima.

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Daj neki izvor.
    www.markojaksic.rs

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Неверни Тома..........:

VAŠINGTON, 18.07.2008
    Beta-Rojters
    Rajsova očekuje više zemalja da prizna Kosovo

Državni sekretar SAD Kondoliza Rajs (Condoleeža Rice) rekla je danas da će se povećati broj zemalja koje priznaju Kosovo i da je nezavisnost bivše srpske pokrajine činjenica koju protivnici toga moraju da prihvate
    Obraćajući se novinarima u Vašingtonu posle susreta sa delegacijom Kosova koja je doputovala u SAD u sredu na poziv predsednika Dzordža Buša, Rajsova je podvukla da je Kosovo do sada priznalo preko 40 zemalja, uključujući SAD, većinu članica EU i NATO, kao i neke azijske i bliskoistočne zemlje.
    "Znam da će ih biti još više", rekla je Rajsova posle razgovora sa kosovskim predsednikom Fatmirom Sejdiuom i premijerom Hašimom Tačijem.
    Rajsova je obećala da će SAD pružiti pomoć Kosovu i pozvala je njene lidere da osiguraju budućnost zemlje tako što će graditi multietničku demokratiju, štititi prava manjina i versku slobodu i ostvariti ekonomski razvoj.
    Ukoliko se na tim planovima ostvari napredak dovesće do takve situacije "da će oni koji ne žele da vide nezavisno Kosovo razumeti.. da nezavisno Kosovo postoji i da će nastaviti tako da bude", rekla je Rajsova.
    Sejdiu je rekao da se nada da će time što je doveo prvu delegaciju njegove nove zemlje u Vašingon "Kosovo postati deo porodice NATO i EU, i da će uvek imati izvrsne odnose sa SAD-om".
    Kosovska delegacija treba da se sastane sa predsednikom Bušom u ponedeljak, 21. jula.
    Gde ovde piše ono što je nesko cuo od marka jaksica u kafani?
    da srbija mora da potpise i prizna nezavisno kosovo?

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DellBoy-011 Pogledaj poruku
    Gde ovde piše ono što je nesko cuo od marka jaksica u kafani?
    da srbija mora da potpise i prizna nezavisno kosovo?
    Iz ovog texta se to ne vidi, ali zaista su na Dnevniku 2 RTS javili opsirnije o tome da je Kosovo srpska provincija koja je nezavisna i da cemo vremenom to prihvatiti, tako nesto...

Domaćin
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio taote Pogledaj poruku
    Šta patiš toliko, pa to će se i desiti, samo neće ih svi zajedno s.ebati, nego će oni sami sebe... ne vide sebe, a to istorija nikada nikom nije opraštala, pa neće ni njima.
    ne nego ce ih skakvavci izjesti,a prethodno im pojesti svu hranu i muciti ih godinama

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio picololeone Pogledaj poruku
    Iz ovog texta se to ne vidi, ali zaista su na Dnevniku 2 RTS javili opsirnije o tome da je Kosovo srpska provincija koja je nezavisna i da cemo vremenom to prihvatiti, tako nesto...
    to znam, samo nisam čuo da je tražila od srbije da prizna nezavisno kosovo.
    ovo ostalo što si napisala je i te kako tačno.
    kao i za hrvatsku, bosnu.....

Slične teme

1. Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 02.02.2009., 15:26
  2. Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.12.2008., 23:28
  3. Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 13.06.2008., 23:11

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge