O cemu sve radikali u skupstini........

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Mislim da je ova tema sasvim podesnog naslova, da se na nju postavi tekst o vec dvodnevnom maltretiranju grupe debilnih radikala, na celu sa perjanicama gluposti i neotesanosti, Vjericom krava Radetom, Natashom nedoyebanom Jovanovic, i ostalim retardima .......masinbravarima, turistickim vodicima, harmonikasima, glodachima i postarima, u klupama skupstine ...............

Naime , beskonacnim izlazenjem "po poslovniku" , sto im dozvoljava "rupa u skupstinskom pravilniku" , idioti iz SRS , besni sto su po ko zna koji put popushili ulazak u vlast, besomucno izlaze za govornicu i lupetaju gluposti, toliko puta prezvakane , od ove gomile mediokriteta........samim tim, sprecavaju na najsmesniji nacin, dostojan retardiranog , uvredjenog deteta, kojem je neko oteo lilihip, pa se sada inati i duri.....ono za sta parlament i postoji.........izglasavanje zakona, i poboljsanje zivota gradjana srbije......

I po ko zna koji put, mozemo da se uverimo , da radikale nikada nije ni interesovao boljitak srbije.......u uredjenoj, zakonima omedjenoj, i evropskoj srbiji , oni bi morali da se vrate svojim harmonikama i lopatama.........

Svaki dan zasedanja skupstine , nas koji placamo porez kosta gomilu para, jer isti ti radikali su prvi na skupstinskim blagajnama kada treba da se digne dnevnica , uvecana za falsifikovani racun za benzin................zato zalim za vremenima kada su ih iznosili iz skupstine zbog incidenata, kao vrece go*vana, sto oni u stvari i jesu.......


Danas, na tacki dnevnog reda, ratifikovanje sporazuma sa EU.......radikali su *****li , izmedju ostalog o:

- tuskoj okupaciji
- banjskom lecilistu Gornja Trepcha
- Seselju u Hagu
- lipom gde je sahranjen Sloba
- Olujom
- izlivenim septickim jamama u Leskvackom naselju
- lopovima
- izdajicama
- ulizicama
- rusijom i Putinom
- rusijom i naftnim aranzmanom
- oblacenjem narodnih poslanika, i novinarke sa sandalama:hahaha:
-naravno, mafijaskim premijerom djindjicem


Elem, sve to vise nije ni smesno, vec je zaista iritirajuce, narocito kada onaj debil Natasha Jovanovic, nakon svakog idiotskog nastupa, obavezno pocne da urla "bravoooo" sve lupajuci kopitama,,,,,:roll:
 
i o kindapovanju njihovog člana.. samohrane majke (zaboravila sam ime) ,
sto je, ako je tacno, strasno ....
a citiran je i hazim taci...

Da........:dash:

Demokratska stranka kidnapovala njihovog poslanika,,,,,i verovatno likvidirala:hahaha:
Moram da stavim smajlija , jer je smesno, koliko je tuzno.........:dash:

Koliki idiot moras biti, da bi glasao za radikale??.......ima li blesimetra, koji ti moze da izmeri??:think:
 
ma to je ona iz rume,sto je umesto na sednicu otisla na more. verovatno da nadje 9. muza po redu.
a uzgred njen glas je nedostajao kradikalima da bi izabrali predsednika opstine

Da ,,,,,,cinjenica je da su joj demokrate platile letovanje , da se ne pojavi na sednici.......

Ali to upravo govori , kakva nekvalitetna stoka je u SRS......prodala stranku za dve nedelje mora........:dash:.......a siguran sam da se zaklinje u postenje kao Vucic ili patriJotizam kao Toma:dash:
 
Da ,,,,,,cinjenica je da su joj demokrate platile letovanje , da se ne pojavi na sednici.......

Ali to upravo govori , kakva nekvalitetna stoka je u SRS......prodala stranku za dve nedelje mora........:dash:.......a siguran sam da se zaklinje u postenje kao Vucic ili patriJotizam kao Toma:dash:

Pa daj neka plate i Vučiću Havaje jedno 10 godina ... evo ja ću platiti sve, samo neka se više skloni :ok:
 

Back
Top