I mi konja za trku imamo...najlepše političarke u Srbiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

master_of_errors

Domaćin
Banovan
Poruka
4.933
Ajmo jedna tema za opushtanje...:)
Predlazem dve vedete SRS-a:

1. Vjerica Radeta
ShowImage.asp


194.jpg


2.Natasha Jovanovic

ShowImage.asp


natasa.jpg


Budite ljubazni i predlozite svoje favorite...
 
Sad chekamo Dellboy-a, da postavi Vuchicevu sliku na kojoj mu usne posebno dolaze do izrazhaja...

Sto?
One su vam san?
Nazalost, moracete da se zadovoljite sa BoTinim usnama.......
Ali verovatno vam je i bolje tako....obzirom na blazeni osmeh Krkobabica, Dacica, Bota je izgleda fantasticno savladao zanat.
Jos od studentskih dana.
-Bio je izuzetno talentovan student- rece nam Saper.:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
lidija.jpg


Kada se pre nekoliko godina suprotstavila članu gradske vlade zaduženom za kulturu Gorici Mojović, Lidija Vukićević je ostala bez posla! Nije htela da radi po njenim direktivama, već je otvorila privatnu školu glume i na taj način zarađivala za život. Jer, kaže - čovek uvek može da sačuva sebe, da se ne stopi sa nezakonjem, a da sačuva lične interese.

Učlanila si se u SRS. Glumcima je to i danas strašno, ali to je tvoj izbor!
- Strašno je što glumci sve češće kažu da nemaju šta da jedu ili da jedva sastavljaju kraj s krajem. Treba da budu podobniji, da se više upuštaju u probleme i da traže svoja prava. Jer, bilo je glumaca na veoma istaknutim mestima u vlasti, ali nisu izlazili za govornicu da urgiraju za svoj esnaf. Neće valjda predsednik države ili Vlade da razmišlja o zakonu u kulturi.

Što zbog lepote, što zbog pripadnosti SRS, mnogi osporavaju tvoj glumački talenat...
- Pomirila sam se s činjenicom da glumački život ne čine samo usponi, već i padovi puni komentara. Ne ispravljam krivu Drinu. Ne idem okolo i ne objašnjavam Beogradu i naciji šta je šta. Ljudi će sve da vam oproste, ali uspeh nikada! To je loš gen, protiv kojeg bi trebalo da se borimo.



Uprkos zlim jezicima, Srpkinja si koja voli i poštuje svoj narod.
- Većina glumaca je u DSS, nemam ništa protiv, to je njihovo opredeljenje. Ali, oni kao demokrate meni zameraju što sam ja u SRS, a ja kao demokrata u SRS nikada ih nisam pitala šta će oni u DSS. Jer, svako ima pravo na svoje samostalno opredeljenje. Oni nemaju hrabrosti da istupe i da se izdvoje iz mase. Mnogi glumci mi kažu da glasaju za SRS, ali ne smeju da se deklarišu da ne bi izgubili posao.

Tvoj prijatelj Pavković je u Hagu. Vojislav Šešelj takođe. Čuješ li se sa njima?
- Usrećio me je telefonski razgovor sa dr Vojislavom Šešeljom. Posle tog razgovora osećala sam se mnogo jačom i snažnijom. Mislim da je on poseban čovek ne samo u Srbiji već na zemaljskoj kugli. Takvi su ljudi apsolutno retki. Toliko je on jak, hrabar i istrajan. Nikada nisam imala idole, ali Šešelj je savršen i jedinstven čovek koji korača ovom planetom.

Ne odvajam decu od Mitra

Sa fudbalerom Mitrom Mrkelom Lidija ima dva sina - Andreju i Davida, koji žive sa njom.
- Nikada nisam ni pomislila da odvajam decu od oca. Moja deca su skoro svakodnevno sa Mitrom na stadionu Crvene zvezde. Od našeg razvoda sve dečje probleme rešavamo zajednički. Nikada nijedan problem nisam rešila sama a da ne okrenem Mitra.

Vučić ima petlju za sve!

S obzirom na to da si poslanik SRS, šta misliš o Aleksandru Vučiću?
- Vučić ima petlju za sve! Odlučan je, ne boji se nikoga i svima govori sve u lice, on je svoj! Nikada ne proziva ljude bez argumenata. Njemu ljudi veruju. Ima sve osobine koje krase jednog plemenitog čoveka. Emotivac je, zna da razume, zna da sasluša, mada je preopterećen, mnogo radi, a sve izdržava - svaka mu čast!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top