Pitanje o prostituciji

Kao i svaki posao... Ako ga volis - onda ti ne pada tesko... :)
Ima li sta lepse nego da se zadovoljavas, a jos i dobijes pare za to...?
(ok priznajem, to je iz muskog ugla gledano...)

Gresis bastovan...

Prostitucija spada u najteze zanate!

Niko to ne voli....Jer, sve musterije nisu ni lepe, ni dobre ni normalne....A sa svaki treba biti ljubazan i nesto vise...
 
Prostitucija je jedno od najtežih zanimanja na svetu, teško koliko simultani prevodilac (jedno od najtežih zanimanja, jako stresno) ili rudar. Zašto? Zato što se na prostitutke penju i sa njih silaze svakakvi oznojeni i usmrđeni geljani. Nekada su (u srednjem veku) prostitutke terali, naročito u Veneciji, da pre ulaska u posao provedu nedelju dana u svinjcu - da bi se navikli na svakakve smradove.
 
Upoznao sam pre 15 godina u inostranstvu jedni zenu koja se od svojih 18 godina bavila prostituycijom...tada je imala oko 36...
I jos je bila lepa..
Pricaju, nekada je bila prava lepotica.
Sprijateljili smo se tako i cesto pricali.
Ja sam bio jedan od retkih njenih prijatelja koji nije bio i musterija.
Zena je imala dvoje dece, samo je radila najstariji zanat, zaradjivala je relativno dobro, ali nista nije pristedela.
Po njenom proracunu u zivotu je imala odnose sa preko 3.000 muskaraca svih nacija, boje koze i imovnih stanja..
Kada sam je pitao da li je nekada sa tim muskarcima nesto i osetila, nasmesila se i rekla: "U pocetku moje karijere - da...Svidjali su mi se lepi i zgodni muskarci...Posle, sve je bilo da se sto pre i sto bolje odradi posao..."
Zalosno je slusati ispovesti ovakvih zena...
Iako mi se nekada cine postenije od onih koje su se samo jednom udavale...
 
Pa u svakom slučaju, teže je ako prostitucija nije legalizovana, ako ne postoje zdravstvena i policijska zaštita...
Onda prostitucija i trgovina ljudima, silovanje prostitutki i zlostavljanje...
Postoji i prostitucija visoke klase, u nas poznatija kao sponzorstvo...
Sve u svemu zavisi od mušterija. Ako su mušterije pristojne, prostitucija je do jaja.
 

Back
Top