Neprijatno peckanje

U

Uplasena

Gost
Imam skoro 18 godina i sa deckom upraznjavam sex skoro tri meseca. U poslednja dva dana osecam neko peckanje i bolove kod vagine, pa sam malo uplasena. Inace treba uskoro da dobijem, pa se tesim da je mozda to zbog toga. Jos da dodam da nismo koristili nikakvu zastitu, ali i meni i njemu je prvi put da spavamo sa nekim, odnosno nismo imali partnere ranije. Da li mozete da kazete sta mi se desava? Da li je to nesto ozbiljno?
 
Sad cu da te grdim :lol: pa sto niste koristili zastitu?
Nema veze sto ste prvi jedno drugome ti moras da imas svog ginekologa,kao sto imas zubara i cim nesto nije u redu na pregled.
Odmah sutra da si otisla i otvorila karton kod ginekologa,verovatno imas infekciju,a moras i da uzmes nesto za kontracepciju,idealno bi bilo kodnom jer te stiti i od trudnoce i od infekcije ali imas veliki izbor pored toga.
Sa tim nema sale,ako vec imas odnose moras biti odgovorna.
 
Uplasena:
Imam skoro 18 godina i sa deckom upraznjavam sex skoro tri meseca. U poslednja dva dana osecam neko peckanje i bolove kod vagine, pa sam malo uplasena. Inace treba uskoro da dobijem, pa se tesim da je mozda to zbog toga. Jos da dodam da nismo koristili nikakvu zastitu, ali i meni i njemu je prvi put da spavamo sa nekim, odnosno nismo imali partnere ranije. Da li mozete da kazete sta mi se desava? Da li je to nesto ozbiljno?

idi ginekologu, zbog nezastite!
 
Anonymous:
Dr, jel moguce da je to zakacila od njega, ja sam imao slicnu situaciju i plasio sam se da sam ja kriv?
Pa bilo bi pozeljno da i vi muski radite kontrole,lepo u mikrobiolosku laboratoriju,uradite briseve i vidite kakvo je stanje,ako ima nesto lepo izlecite,i koristite kondom,to glavu cuva.
 

Back
Top