Najveći LJ & S blam koji ste doživeli

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Dragi forumaši, ovde možete pisati o najvećim ljubavnim i sexualnim blamovima koje ste doživeli. Slobodno pišite, nemate se čega stideti.

Evo ja ću prvi.

Najveći ljubavni blam doživeo sam kad sam pohađao sedmi razred Osnovne škole. Bio sam zaljubljen u jednu Milicu, uzornu devojčicu koja je svirala violinu i pohađala peti razred Osnovne škole. I tako smo mi bili zaljubljeni jedno u drugo a stidljivi – i ništa se nije događalo. I onda jedne zime ja bio prehlađen i slinav i gazeći po snegu a ne videći je istresem nos i sline mi se ljujaju levo-desno nekoliko sekundi - i kad ih bacim na sneg – pogledam – kad Milica gleda pravo u mene sa gadljivim izrazom lica. Užas! Više bih voleo da me je pregazio tramvaj nego što mi se to dogodilo.

Najveći sexualni blam doživeo sam kad sam vodio ljubav sa virgo vulgatom (devicom), odnosno kad sam joj oduzimao nevinost. Navalio sam kao sivonja, digao joj noge uvis i tako u jednom momentu ulaženje i izlaženje mog čolda u njezinu jadu i iz njezine jade poče da proizvodi zvuk nalik prdenju. Da stvar bude gora i meni se priprdelo. Ona sva pocrvene i zapita me: “Šta to radiš bre?!” Ja joj rekoh da ne prdim ja no njena pica i da bih joj olakšao situaciju i ja prdnuh kao konj. Užas! Oboje smo crveneli sve dok nismo svršili.

E, a računa li se i virtualni sex? Ako se računa, onda sam najveći blam doživeo nedavno sa jednom forumašicom preko msn-a, (samo sa njom sam imao takvu vrstu “sexa”) kada mi je pisala sve i svašta, šta bi mi i kako radila itd, a ja joj rekao da mi je to jako glupo i zamorno i da me virtualni sex ne zanima, prekinuli smo kontakt, i ona je sutra javno rekla na forumu kako me je odyebala, citiram, “odebala sam ga”, a da ne znam gde sam pogrešio, jer nismo ni imali sex.

Eto ja sam bio iskren. Izvolite i vi.
 

Back
Top