Sta uraditi?

Celicni mis

Primećen član
Banovan
Poruka
517
Zamislite situaciju:

Vidite nocu parkiran auto, pridjete i unutra vidite vasu devojku kako je najasila nekog misicavog dasu, sto kazu ono 2x2... Okolo nigde nikog...

Sta bi ste uradili u tom momentu? :eek:
 
Zamislite situaciju:

Vidite nocu parkiran auto, pridjete i unutra vidite vasu devojku kako je najasila nekog misicavog dasu, sto kazu ono 2x2... Okolo nigde nikog...

Sta bi ste uradili u tom momentu? :eek:
...stao bi' na dobro osvetljeno mesto ( moja mala se yebe sa strane po automobilima iskljuchivo notju), da me dobro vide i on i ona, i dirao bi' se dole dok im ne postane neprijatno pa upale auto i odu...:rumenko:
 
Mislim da se ne bih usudila prici kolima, znajuci da je neko unutra, a noc i nigdje nikoga okolo...........
ali, i ako bih prisla, virnula i zatekla njega kako radi bas ono sto bi trebalo tada da radi sa mnom...paaaaaa, uhvatio bi me napad smijeha.....to jedino znam, to je moj odbrambeni mehanizam od shoka........pretpostavljam da mu ne bih udijelila kompliment za izbor partnerke.......
 
Mislim da bi bio šokiran, pa besan.Da li bi tog trenutka nešto uradio ne znam! Ja kapiram da ovakve stvari zavise od vašeg partnera, tj., nju niko nije silovao, niti primorao, tako da tip bio on 2x2 1x1 ili 4x8 nije kriv, čovek kreše ko mu daje. Mislim da bi je sledeće veče odveo svojim autom u neki šumarak i pokušao da ponovim vidjenu scenu, što bi joj palo u sumnju, a i verovatno ukapirala. Možda bih je odvezao kući i više nikad javio, ili bih je pitao dali joj bolje večeras ili sinoć, bez razlike na odgovor, ostavio u šumi, pogledao je i rekao da nisam znao da sam ikada vozio kurvu, i lagano otišao.
 

Back
Top