Makeonski film "Pre kise"

Malo si ga preterano nahvalila ipak je na Balkanu snimljeno mnogo boljih filmova, ali je svakako najbolji makedonski film. Labina Mitevska je bila odlicna, kao i Serbedzija. Dobar soundtrack takodje. A za ostalo pogledaj film...
 
Malo si ga preterano nahvalila ipak je na Balkanu snimljeno mnogo boljih filmova, ali je svakako najbolji makedonski film. Labina Mitevska je bila odlicna, kao i Serbedzija. Dobar soundtrack takodje. A za ostalo pogledaj film...
Slazem se sa ovom konstataciom,film je vredan gledanja svakako,a mislim da je soundtrack radila grupa Anastasia.P.S Imam negde film,pogledacu gde se trenutno nalazi,ako nadjem shaljem ti.
 
DarylVanHorne,
Bila bih ti jako zahvalna kada bi mi poslao film jer ga vec dugo trazim bezuspesno...
Sto se tice moje konstatacije o filmu,samo sam prepricala tudje impresije...U svakom slucaju ,vase konstatacije mi potvrdjuju da je film dobar i da moji napori da ga nadjem i odgledam nisu uzaludni.:D
 
Slazem se sa ovom konstataciom,film je vredan gledanja svakako,a mislim da je soundtrack radila grupa Anastasia.P.S Imam negde film,pogledacu gde se trenutno nalazi,ako nadjem shaljem ti.


Tek sada sam videla ovu temu,film sam gledala i mnogo mi se dopao,muzika takodje.
Znam da je nekulturno sa moje strane ali ja ovaj film odavno trazim i veoooooooma bih ti bila zahvalna ako bi mogao i meni da ga prosledis nekako.
Please!!!!!!!!!!!!!!:rumenko:
 
film se davao više poota na tv......odličan...to je najbolji film m, mančevskog...onaj kasnije...holivoodski vestern...je takvo sranje....a pre kiše sooper....kad ti neko hvali ost pre nego film...odma misliš nije baš..al film je dobar....i da je imao najgoru ziku...
 

Back
Top