PDF "LJ&S"

Madona 6

Iskusan
Poruka
5.696
Ovde možete da pišete o tome šta vam se sviđa a šta ne na ovom pdf-u. Možete da hvalite, kritikujete, štagod...Bitno je da iznesete svoje mišljenje.

Dakle, kakva su vaša iskustva?
 
Cinjenica je daovdje ima mnogo finog i postenog svijeta :eek: i onako vole neke prefinjene stvari ... gase svijetlo kad vode ljubav da se ne vidi crvenilo lica,dezinfikcija posle seksa obavezno..i s vremena na vrijeme moze se desit da se citajuci postove tako kulturnih i smjernih ljudi osjetis kao najobicniji perverznjak i weird person..:dosadno:
 
Vidis kako sve dodje i prodje..vreme ti je da se udajes..pa da varamo muza..bice zanimljivije tad:lol:

ma necu da se udajem dordzi..nije mi jos toliko dosadno..;)
nijesam od onih koje bi varale muza..ja sam Crnogorka...a i ako bi doslo do tog da se varamo ...ne bi bilo virtuelno..vec sa mnogo boljim 'komatom' ..da se sto se veli ni on ne zastidi..;)
 
Ovde možete da pišete o tome šta vam se sviđa a šta ne na ovom pdf-u. Možete da hvalite, kritikujete, štagod...Bitno je da iznesete svoje mišljenje.

Dakle, kakva su vaša iskustva?

kad vidim da zena ima crn beckgroud tamo kad se klikne na avatar - to mi se svidja. A ne sivjda mi se (svakako) sto je sam forum vise beo i zut, nego crn:otkacio:
 
Cinjenica je daovdje ima mnogo finog i postenog svijeta :eek: i onako vole neke prefinjene stvari ... gase svijetlo kad vode ljubav da se ne vidi crvenilo lica,dezinfikcija posle seksa obavezno..i s vremena na vrijeme moze se desit da se citajuci postove tako kulturnih i smjernih ljudi osjetis kao najobicniji perverznjak i weird person..:dosadno:

Sta ovome fali?
Cini ti se da ako neko kaze da vodi ljubav pod ugasenim svjetlima da sebe zeli predstaviti kao prefinjenog i fiiiinog?
 

Back
Top