I onda je on prisao i uhvatio je tek tako!!??
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 70

Tema: I onda je on prisao i uhvatio je tek tako!!??

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano I onda je on prisao i uhvatio je tek tako!!??

Evo juce posmatram neke momke, 20tak godina imaju, dvojicu njih...neke klinke igraju u uglu lokala i njih dvojica prilaze, ne govore ni reci, jedan od njeh je hvata jednom rukom oko struka i kao "igra" zajedno sa njom...onaj muski stil samo gore-dole (ili levo-desno, kako vec).

Ona ga ni ne gleda uopste okrenuta je drugaricama sa kojom mirno nastavlja konverzaciju koju su njih tri imale. Drugi momak stoji tu ispred, i on igra, ali ne 'fata ni jednu. Nakon 1-2 minuta riba koja je onako bezobrazno bila uhvacena oko struka okrece se onom sto ju je uhvatio i kaze nesto (pitam se sta? )
    Nastavljaju tako da igraju, a zatim sve tri od onog drugog traze cigare i naslanjaju se na zid........

Da li je ovo normalan prilaz tek tako prici nekom i uhvatiti ga i kao igrati sa njim/njom kao da ga znas 100 godina?
    Mislim koja je sansa da te otera u 3pm ili cak izudara??
    Secajuci se jednog incidenta sa konobaricom u kome ju je moj drug sdasvim slucajno malo zakacio otpozadi, a ona digla dreku na sred lokala, trazila da se prekine muzika da svi cuju sta je "nesrecnik" uradio i pretila da ce zvati gazdu lokala....strasno

Primećen član dejadejka (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: I onda je on prisao i uhvatio je tek tako!!??

Mlion puta sam prisustvovala takvim situacijama.... Meni je to glupo.... Uopste, kada mi decko pridje vikendom, u gradu, ne ostvarujem kontakt... Znam sta hoce-recku...
    Ako ne moze da nedje bolju varijantu, od hiljadu i jedne postojece.... E jjbg onda....

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5974

Citat Original postavio dejadejka Pogledaj poruku
    Mlion puta sam prisustvovala takvim situacijama.... Meni je to glupo.... Uopste, kada mi decko pridje vikendom, u gradu, ne ostvarujem kontakt... Znam sta hoce-recku...
    Ako ne moze da nedje bolju varijantu, od hiljadu i jedne postojece.... E jjbg onda....
    A kada ti pridje drugim danimasvasta..zbog takvog stava ste i same..i ne treba vam prilaziti.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

offtopic:
    pa sta bi trebalo, da ti pridje na buvljaku? mislim ako te je video vikendom u gradu, mora nekako da ti pridje jer je to jedina sansa koju ima, e sad je pitanje da li je ovo pravi nacin

Video li je neko nesto slicno, koliko su cesti ovakvi prilazi danas??

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    A kada ti pridje drugim danimasvasta..zbog takvog stava ste i same..i ne treba vam prilaziti.
    pa da znas.

Koristis li ovakve prilaze, da li si video nekog ranije da ovako prilazi? I koji su rezultati, jel dobio neko samar ili sl.?

Učlanjen
    05.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio TheRedOne Pogledaj poruku
    offtopic:
    pa sta bi trebalo, da ti pridje na buvljaku? mislim ako te je video vikendom u gradu, mora nekako da ti pridje jer je to jedina sansa koju ima, e sad je pitanje da li je ovo pravi nacin

Video li je neko nesto slicno, koliko su cesti ovakvi prilazi danas??
    Ko je pomenuo buvljak?! Cekaj! Jel' ne moze taj neko malo da se raspita koga hoce da muva, da pronadje broj telefona????????? Jel prilazak u gradu jedini nacin?
    Ako smatras da jeste, ako je to tvoje vidjenje, onda ne znam zasto si se, shatro, zacudila tome? To bi onda trebalo da bude normalno! Napominjem, ako neko ima vidjenje da se jedino u gradu moze prici devojci, onda nije cudno sto joj je prisao i uhvatio je oko struka....... Ona verovatno deli to misljenje da se samo u gradu moze muvati!!!! !

Iskusan
    Učlanjen
    02.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Evo juce posmatram neke momke, 20tak godina imaju, dvojicu njih...neke klinke igraju u uglu lokala i njih dvojica prilaze, ne govore ni reci, jedan od njeh je hvata jednom rukom oko struka i kao "igra" zajedno sa njom...onaj muski stil samo gore-dole (ili levo-desno, kako vec).

Ona ga ni ne gleda uopste okrenuta je drugaricama sa kojom mirno nastavlja konverzaciju koju su njih tri imale. Drugi momak stoji tu ispred, i on igra, ali ne 'fata ni jednu. Nakon 1-2 minuta riba koja je onako bezobrazno bila uhvacena oko struka okrece se onom sto ju je uhvatio i kaze nesto (pitam se sta? )
    Nastavljaju tako da igraju, a zatim sve tri od onog drugog traze cigare i naslanjaju se na zid........

Da li je ovo normalan prilaz tek tako prici nekom i uhvatiti ga i kao igrati sa njim/njom kao da ga znas 100 godina?
    Secajuci se jednog incidenta sa konobaricom u kome ju je moj drug sdasvim slucajno malo zakacio otpozadi, a ona digla dreku na sred lokala, trazila da se prekine muzika da svi cuju sta je "nesrecnik" uradio i pretila da ce zvati gazdu lokala....strasno
    Zašto tražiš šablon kada ga nema? Neke devojke vole "bezobrazne" tipove, neke ne vole. Neke snime tipa, sviđa im se, pa deluje da nisu, on priđe i sve je ok. Možda je i ova snimila ovog tipa, ali ti to nisi video. Ta priča sa konobaricom je slaba za komentar osim da je on stvarno mogao biti nepristojan, ali nenamerno, ali njoj stoti tog dana, pa joj je "pala roletna".
    Prvo i osnovno je da se svidiš nekome, a onda zavisi od te osobe da li voli "bezobrazan" ili neki drugi način da joj priđeš. Moraš da rizikuješ. Nema pravila.
    Zato i tako često ispadnete stoka - posmatrate sve devojke kroz jedan primer.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Ko je pomenuo buvljak?! Cekaj! Jel' ne moze taj neko malo da se raspita koga hoce da muva, da pronadje broj telefona????????? Jel prilazak u gradu jedini nacin?
    Ako smatras da jeste, ako je to tvoje vidjenje, onda ne znam zasto si se, shatro, zacudila tome? To bi onda trebalo da bude normalno! Napominjem, ako neko ima vidjenje da se jedino u gradu moze prici devojci, onda nije cudno sto joj je prisao i uhvatio je oko struka....... Ona verovatno deli to misljenje da se samo u gradu moze muvati!!!! !
    pa mogao je bar prvo nesto kazati...mislim malo je nekulturno, posebno na zapadu, tek tako narusiti "personal space"
    a kod koga da se raspita, treba li da predje u spijune i uhode pa da te prati svuda pod izgovorom "trazim broj""??

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio Treća Pogledaj poruku
    Zašto tražiš šablon kada ga nema? Neke devojke vole "bezobrazne" tipove, neke ne vole. Neke snime tipa, sviđa im se, pa deluje da nisu, on priđe i sve je ok. Možda je i ova snimila ovog tipa, ali ti to nisi video. Ta priča sa konobaricom je slaba za komentar osim da je on stvarno mogao biti nepristojan, ali nenamerno, ali njoj stoti tog dana, pa joj je "pala roletna".
    Prvo i osnovno je da se svidiš nekome, a onda zavisi od te osobe da li voli "bezobrazan" ili neki drugi način da joj priđeš. Moraš da rizikuješ. Nema pravila.
    Zato i tako često ispadnete stoka - posmatrate sve devojke kroz jedan primer.
    A kako da znam dal sam joj se svideo...vecina devojaka danas ne daje apsolutno nikakve signale, jesi primetila to??

Aktivan član Almsivi (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

TheRedOne:
    Ne nije normalno, taj je hrabar nema sta, i ima mYda za to. Ponekad dobije neko samar i za nista...

Aktivan član Almsivi (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Duplikacija

Dupli post!!
    Poslednji put ažurirao/la Almsivi : 17.07.2008. u 17:49 Razlog: Duplikacija

Učlanjen
    05.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

pa mogao je bar prvo nesto kazati...mislim malo je nekulturno, posebno na zapadu, tek tako narusiti "personal space"
    a kod koga da se raspita, treba li da predje u spijune i uhode pa da te prati svuda pod izgovorom "trazim broj""??
    Postoji lepsi i kulturniji nacin... Nisu potrebni shpijuni, nemoj da banalizujes.... Neko je zna, sigurno... Raspita se o njoj, pozove je na kafu, popricaju... Usput bi mogao da ubije i dve muve odjednom.... Da ga devojka shvati ozbiljno i da je na kraju smuva...

Iskusan
    Učlanjen
    02.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

A kako da znam dal sam joj se svideo...vecina devojaka danas ne daje apsolutno nikakve signale, jesi primetila to??
    Nisam. Primetila sam samo da je mnogim muškarcima potrebno mnogo signala da bi bili sigurni. Ili su ćoravi ili iskompleksirani.

Učlanjen
    05.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio Treća Pogledaj poruku
    Nisam. Primetila sam samo da je mnogim muškarcima potrebno mnogo signala da bi bili sigurni. Ili su ćoravi ili iskompleksirani.
    Ovo drugo.... Misle da je signal ako vide da joj kkkurac viri iz ociju... To je jedini signal koji oni primecuju... Ako se to moze nazvati signalom....

Zainteresovan član s@jkan (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Ja sam tako prisao jednoj pevacici dok je njen muz klavijaturista sve to gledao

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Ovo drugo.... Misle da je signal ako vide da joj kkkurac viri iz ociju... To je jedini signal koji oni primecuju... Ako se to moze nazvati signalom....
    moze li neko da mi opise taj signal, mislim da uopste ne razumem!?

i cemu sve te gluposti i signali, mogla bi jednostavno dati signal rukom da dodjem i to je to, da ne pravimo od toga veliku filozofiju
    i mislim da bi te signale trebalo ustanoviti maltene zakonom, kao sto se propisuju saobracajni znaci, i nema vise dileme.

Učlanjen
    05.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

moze li neko da mi opise taj signal, mislim da uopste ne razumem!?

i cemu sve te gluposti i signali, mogla bi jednostavno dati signal rukom da dodjem i to je to, da ne pravimo od toga veliku filozofiju
    i mislim da bi te signale trebalo ustanoviti maltene zakonom, kao sto se propisuju saobracajni znaci, i nema vise dileme.
    Samo ce ti se jednog dana reci!!!

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5974

U sto volim ove iskusne sto znaju slati signale..a kad im pridje neko samo nalaze mane..kao imaju kriterijume..videce kitu na sveti nikad.

Učlanjen
    05.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    U sto volim ove iskusne sto znaju slati signale..a kad im pridje neko samo nalaze mane..kao imaju kriterijume..videce kitu na sveti nikad.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Samo ce ti se jednog dana reci!!!

i takav nekakav odgovor sam i ocekivao. mislis da znas jednu stvar i odma dizes nos zbog toga kao da si zavrsila 5 fakulteta.
    otkud znas ko je sa ove strane: mozda sam uspesan naucnik, investitor pun para, mozda izgledam kao Adonis, zabavniji nego Jerry Luis...ali ljudi sa takvim stavom kao sto ti iznosis u toj recenici nikad nece proci kod mene.

ali razumem to, jer treba dosta hrabrosti da se prihvate novi pogledi

moje iskreno saucesce

Učlanjen
    05.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

i takav nekakav odgovor sam i ocekivao. mislis da znas jednu stvar i odma dizes nos zbog toga kao da si zavrsila 5 fakulteta.
    otkud znas ko je sa ove strane: mozda sam uspesan naucnik, investitor pun para, mozda izgledam kao Adonis, zabavniji nego Jerry Luis...ali ljudi sa takvim stavom kao sto ti iznosis u toj recenici nikad nece proci kod mene.

ali razumem to, jer treba dosta hrabrosti da se prihvate novi pogledi

moje iskreno saucesce
    Nema razloga da se ljutis.... Pitao si za mishljenje... To je moje...

Veoma poznat john doe (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Danasnje klinke se satiru od....

Slican slucaj sam imao prilike da vidim u nekoj vikendici na zurci proslog leta. Dvojica likova od 25-30 su se muvali i jedan od njih je poceo da igra sa devojcicom 17-18 god, na nacin opisan od strane postavljaca teme. Pice dva posle, njih dvojica su igrali sa istom klinkom. Sat vremena kasnije sam upao u sobu trazeci gajbe sa pivom, i video malu u sendvicu, onako opusteno, nije delovala previse pijano, cak je onako bila zivahna. I opusteno me je pogledala, bez trunke stida. Mogao sam verovatno i da utrcim u kombinaciju, da sam pokazao interesovanje. Mislis da se neko uznemirio u sred tog drndanja. Nema sanse... Znaci, od pocetka do sendvica nije proslo vise od 90 min... Toliko o flertu, muvanju, kvalitetima, proceni, privlacnosti i ostalo...

Učlanjen
    05.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio bgdalibor Pogledaj poruku

Slican slucaj sam imao prilike da vidim u nekoj vikendici na zurci proslog leta. Dvojica likova od 25-30 su se muvali i jedan od njih je poceo da igra sa devojcicom 17-18 god, na nacin opisan od strane postavljaca teme. Pice dva posle, njih dvojica su igrali sa istom klinkom. Sat vremena kasnije sam upao u sobu trazeci gajbe sa pivom, i video mali u sendvicu, onako opusteno, nije delovala previse pijano, cak je onako bila zivahna. I opusteno me je pogledala, bez trunke stida. Mogao sam verovatno i da utrcim u kombinaciju, ali mi je bre mnogo bilo bljutavo. Znaci, od pocetka do sendvica nije proslo vise od 90 min... Toliko o flertu, muvanju, kvalitetima, proceni, privlacnosti i ostalo...
    Zato sam i rekla da treba da se raspita o dotichnoj....

Iskusan Santa Fe (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio bgdalibor Pogledaj poruku

Slican slucaj sam imao prilike da vidim u nekoj vikendici na zurci proslog leta. Dvojica likova od 25-30 su se muvali i jedan od njih je poceo da igra sa devojcicom 17-18 god, na nacin opisan od strane postavljaca teme. Pice dva posle, njih dvojica su igrali sa istom klinkom. Sat vremena kasnije sam upao u sobu trazeci gajbe sa pivom, i video malu u sendvicu, onako opusteno, nije delovala previse pijano, cak je onako bila zivahna. I opusteno me je pogledala, bez trunke stida. Mogao sam verovatno i da utrcim u kombinaciju, da sam pokazao interesovanje. Mislis da se neko uznemirio u sred tog drndanja. Nema sanse... Znaci, od pocetka do sendvica nije proslo vise od 90 min... Toliko o flertu, muvanju, kvalitetima, proceni, privlacnosti i ostalo...
    love is in the air....

ne razumem ja to.bitno je da se prilazi. car je onaj ko na prvi pogled zna šta prolazi kod dotične

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

ne znam sta te cudi ovo je prilicno vidjena stvar po mestima gde ljudi izlaze da bi igrali.
    meni licno ne smeta,ja stvarno volim da igram,e sad druga stvar je sto dobar broj tih muskaraca koji te tako savataju odmah misle da je sledeca stvar muvanje
    ja igram zbog igre,i stvarno uzivam u istoj kad sam dobro raspolozena i sve jedno mi je da li cu igrati sama ili u drustvu,muskom ili zenskom...
    medjutim to muvanje posle,kod mene nekako ne prolazi to je uglavnom momenat kad se distanciram
    u jeee.pa tesko ce dobiti recku ako nisi saglasna ne vidim u cemu je problem
    ne znam sta sve tacno podrazumevas pod zapadom al se meni te iste situacije najvise tamo desavale ne bih se slozila sa konstatacijom...
    Postoji lepsi i kulturniji nacin... Nisu potrebni shpijuni, nemoj da banalizujes.... Neko je zna, sigurno... Raspita se o njoj, pozove je na kafu, popricaju... Usput bi mogao da ubije i dve muve odjednom.... Da ga devojka shvati ozbiljno i da je na kraju smuva...
    pa ako se gore navedena situacija desava u selu ili manjem gradu,ok mozda i nadje nekoga ko je zna...u suprotnom malo teze opet,ne vidim nista lose u tome jer neko i tako moze da upoznaje ljude....razne su situacije i ne vidim zasto a priori odbacivati to "nocno" upoznavanje bez sto i jednog posrednika.
    you make me sick because i adore you so

Slične teme

1. Uhvatio sam zlatnu ribicu...
    Autor nikolasander u forumu Arhiva
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 24.10.2007., 13:13
  2. Prisao sam devojci
    Autor Bg8333 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 31.08.2006., 12:27
  3. Ja sam uhvatio sarana od 5,5 kilograma
    Autor h.anastasija u forumu Lov i ribolov