VI I VASE DRUSTVO

NEPRAVDA se pise zajedno!!!!
...protiv koje nepravde??nije mi bas jasna tema?ja sa drugovima volim da izadjem..
......da se lijepo provedem..uzivam...zaebajem se...da se pozalim kad mi je potrebno....
......i da im se nadjem kad je njima to potrebno.......u zadnje vrijeme se i nismo bas
borili.....:dontunderstand:
 
Imam 3 droogarice. Prave. Normalne. S jednom se droozim samo u toku skole.
Drooga me jako iritira, soojetna je, 'prepametna' itd. Ali znamo se od 5. god.
I najbolja, naravno, mrzimo se, ali ***, znamo se od rodjenja.
 
Sta za vas to znaci imati druga i njih vise... Kako ce te se zajedno boriti protiv nepravde!!!!!!!!!!!!
:super::super:

Pa prave drugove nemam....za mene reč drug ima malo jače značenje nego za dobar deo ljudi iz moje okoline....Imam dosta poznanika i ljudi sa kojima provodim vreme...Družim se sa ekipicom od pet ljudi....ali dve ''drugarice'' su mi posebno drage...
 
Poslednja izmena:
Pa mnogi spadaju u to "moje drustvo"...S tim da neko stalno dolazi i odlazi,posebno ako je iz drugog grada...Imam 3,4 prave drugarice,a rodjeni brat mi je bas naj,naj drug,a ostale drugove imam,ali sam izgradila bolji odnos samo sa jednim.
Volim sto imam na koga da se oslonim,a opet mi nimalo ne nedostaje smeha kada sam sa njima.
 
Ima nas ukupno 7,Maja,Bilja,Sanja,Dragana,Dragana,Ivana i ja....
Bilju i Sanju znam od malih nogu,porodichni prijatelji,Ivanu 10 godina a Maju,i Draganu *2 znam 8 god....
Super su mi i iskrene smo jedne prema drugima........Nekad se posvadjamo ali sve so to da reshiti,mada je svadja redak sluchaj....A od njih svih naj mi je Ivana:D:D:D:D
I shto mi je naj...Uvek se drzimo zajedno!
 

Back
Top