PowePoint(offica XP)
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: PowePoint(offica XP)

Zainteresovan član Pedja Kovacic (avatar)
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano PowePoint(offica XP)

Kako da prebacima da mi PowePoint(offica XP) bude optimalan sa ofisom 2000. kad sam napavio do bola prezentaciju sa sušper efekstima i kada sam prikaza u školi veliki broj efekata nije postojao .Treba da napomenem da je neizvodljivo da se instalira office XP u školi pošto su računari i suviše slabi.
    Kako da rešim problem

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Verovatno taj buljuk boli glava efekata koje si ubacio koristeci PP XP nepostoji u dveiljadarci i tu nista nemozes...

Učlanjen
    06.03.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

znam da ne postoji ti efekti u office 2000 te sam pitao dali je moguće stratovati ppxp sa samo efektima koji su iz 2000.

Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

ne, u pp fajlu stoje podaci samo sta se koristi a ne i sami efekti, te ako ih nema nemozes ih ni videti... a ko sto i sam kazes pola stvari ti fali tako da... nema ti leba

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Ono što možeš da izvedeš je da u PowerPointu Office XP paketa snimiš prezentaciju u PowerPoint Office 2000 formatu
    (kompatibilnost unazad je karakteristična za sve aplikacije Office paketa uz izvesna ograničenja),
    tj možeš da snimiš dve verzije prezentacije, po jednu za svaku verziju Office paketa,
    tako što ćeš prilikom snimanja, pored 'normalnog' snimanja (za potrebe npr. neke buduće modifikacije),
    snimiti prezentaciju u formatu (Save as type) "Power Point 97-2000 & 95 Presentation",
    i videćeš kako prezentacija izgleda u tom formatu tj. šta ostaje a šta otpada.
    Eventualno možeš da probaš da snimiš u formatu "PowerPoint Show" (nisam probao ovu opciju tako da ne znam šta ostaje).

Učlanjen
    06.03.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

E ovo mi nije ni palo napamet. tako nešto jednostavno a ja razbijao glavu. Hvala

Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

ili probaj da ga exportujes kao html, trebalo bi da sve ispadne kako treba, mada sam ja jednu prez. tako radio pa se nisu bas svi efekti preneli, ali probaj... nista te nekosta

Peruzzi nije na forumu
    је дошао тихо и ушао у легенду...
    Domaćin Peruzzi (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano

Eksportuj u neki format.
    Ili ako bas ne mozes nikako drukcije napravi program...
    Sta je u pitanju?

Učlanjen
    06.03.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ne funkcioniše čuvanje u html , a ni u jednom drugom formatu. Izgleda da ću stavarno morati da promenim celu prezentaciju- imam sada vremena na ovom raspustu pa ću uraditi za jedno tri dana.
    A prezentacija je o Photoshopu, o svim njegovim mogućnostima. Možete onda samo zamisliti kakva je to onda kompleksna prezentacija. Koristiću jednostavne efekte jer mi je to jedini izlaz.Videću dali ću uspeti.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •