OD KUCE DO SKOLE, OD SKOLE DO KUCE. .

-HUGH HEFNER

Zainteresovan član
Poruka
415
. . ne bas tako, ali definitivno sam primetio da mi put do posla i nazad traje duze za po 15 minuta od kad su poceli ovi lepi dani. .

imam tu srecu da sa posla idem po dunavskom keju pa mi je glava kao suncokret zbog devojaka koje voze rolere. .
vise to nije disktertni pogled, to je sad vec obzervacija koja traje optimalno 5 sekundi. . to vise nije samo pokret glavom, vec rotacija citavog tela, ili samo gornjeg dela kad kasnim na posao. .

znatizelja, da vidim tu guzu, iako sam video na hiljade istih je prosto jaca od mene, znam ja, to su samo sorcici, ili farmerice kakve vec videh, ali tek djavo mi ne da mira. .

ta potreba da vidim guzu mlade vlasnice obuzimam me i kad sam sa devojkom, pa sam ponekad jadan sam sebi, jer i dok se setamo ja bacam na kvarno pogled preko njenog ramena, ili simuliram povredu i zaostajem, a sve da bih video TO. .



nego, jel gledao neko partizan, sta je uradio??
 
ma ne nisam ja nikako manijnak, samo sam nacisto sa svojom seksualnoscu, zene obozavam, pogotovu u fizickom smislu ("ja zene obozavam . . al ih ne cenim" komsija paja). .

zar nije zabrinjavajuce upravo to sto vidjam mladje momke koji imaju priliku da se okrenu za dobrom ribom a to ne cine?? to je zabrinjavajuce
 
Poslednja izmena:

Back
Top