Gde izvesti devojku?

to u sluchaju da devojka nije chetnikusha :D
shto se mene tiche ja bih odveo moju devojku tamo
shto se tiche drugih opcija to sve zavisi od devojke.
Evo na primer moga druga napustila devojka pre mesec dana,razlog je bio shto on nju nije izvodio nigde drugde nego samo u kafice,dolazio Parni Valjak,a ona voli njih da slusha i on je nije vodio,i posle se zali meni i josh jednom kako on zaboga nije znao shta ona zeli.
Ako znash shta ti devojka voli tamo je vodi,nije stvar otici i da njoj ne bude lepo.
 
A kaj tražit' na splavu???
Fakat meni muzej, pozorište više pašu.
Dobro, biblioteka ne mora da bude za "izlazak" ali posteta istoj je zaista dobra.
Mene kada bi neko odveo na neki splav ili diskoteku mislim da bih plakala. U stvari ja ne bih ni izašla sa takvom osobom tako da do toga ne bi ni došlo.
 
A kaj tražit' na splavu???
Fakat meni muzej, pozorište više pašu.
Dobro, biblioteka ne mora da bude za "izlazak" ali posteta istoj je zaista dobra.
Mene kada bi neko odveo na neki splav ili diskoteku mislim da bih plakala. U stvari ja ne bih ni izašla sa takvom osobom tako da do toga ne bi ni došlo.

Jer si Vojvodžanka...Tamo su ljudi kulturniji...Kažem ti lepo Vlajne.
 
A kaj tražit' na splavu???
Fakat meni muzej, pozorište više pašu.
Dobro, biblioteka ne mora da bude za "izlazak" ali posteta istoj je zaista dobra.
Mene kada bi neko odveo na neki splav ili diskoteku mislim da bih plakala. U stvari ja ne bih ni izašla sa takvom osobom tako da do toga ne bi ni došlo.
Čekaj malo. Pošto ja ne izlazim na te splavove, ovo je pitanje za one koje idu tamo - šta to ima toliko zanimlvio na splavu? Blizina vode, ljuljanje samog splava, "divan" miris beogradskih reka ili nešto četvrto? Kvalitet usluge, pogled na Kalemegdan?
dontgetit.gif
 
Čekaj malo. Pošto ja ne izlazim na te splavove, ovo je pitanje za one koje idu tamo - šta to ima toliko zanimlvio na splavu? Blizina vode, ljuljanje samog splava, "divan" miris beogradskih reka ili nešto četvrto? Kvalitet usluge, pogled na Kalemegdan?
dontgetit.gif

Pa ako si na splavu onda si IN.Čuješ Seku Aleksić uz priobalnu atmosferu.Pijane seljančure koje tada najlakše možeš da smuvaš,a sutra se kao ničega ne sećaju i žvalave se sa drugim i tako dalje...
 
Pa ako si na splavu onda si IN.Čuješ Seku Aleksić uz priobalnu atmosferu.Pijane seljančure koje tada najlakše možeš da smuvaš,a sutra se kao ničega ne sećaju i žvalave se sa drugim i tako dalje...

Pijane seljančure koje baš nisu bistre u glavi.. A i momci verovatno su takvi.

Ima lepih čardi na Dunavu.. Ne idem tamo ali lepo izgleda... A i to mu ne dođe kao ludi provod.

Jest' Vojvođanka.. Šta ćeš..

Inače ono što je "in" meni je "out"
 
Splav kod mene u gradu kada je bio otvoren,prve 2-3 večeri se svirala uživo starogradska muzika,i došli su nešto malo matorci i gazda splava video da nema nikakvu zaradu i onda doveo tzv.DJ-a da pušta najgore narodnjake i odmah su počeli klinci i klinke sa svih strana da dolaze...Komercijalizam,kapitalizam...
 
Pa ako si na splavu onda si IN.Čuješ Seku Aleksić uz priobalnu atmosferu.Pijane seljančure koje tada najlakše možeš da smuvaš,a sutra se kao ničega ne sećaju i žvalave se sa drugim i tako dalje...
Ali zašto baš splav? To sve, doduše osim priobalne atmosfere, ima i u kafićima. Ionako kad se ponapijaju - sve im je isto. Ali zašto su baš splavovi fetiš domaćih seljobera?
"Pola vino pola voda,
sve se ljulja osim poda.
Nema nje da otrov doda
da me kupi, da me proda."

:mrgreen:
 
Da mene neki decko pozove na splav..pa ne znam sta bih mu uradila.

Prica meni drugarica ,kad izadje na splav,njene drugarice se muvaju sa momcima,i sutra,ko da nista nije bilo..Samo se izvalave,i tako opet....:roll:]

I posle mene pita-zasto ne ides tamo?

A i sta fali obicnom ,najobicnijem parku??
 

Back
Top