E ste vi...?

Браво Марко. Само, сада ће да ти кажу да је СПС имао преображај и да је то сада добра партија хахаххахах

vidim ovaj mali_oglasi naprimer otvorio 10-ak tema protiv radikala a ne zna da objasni zasto je SPS milijardu puta gori od radikala napravio vladu sa njegovim DS-im!
 
Normalni? kao mrzite SRS a volite SPS koji je gori milijardu puta od SRS? :rotf: :rtfm:
Ko , bre, "voli" tu bilo koga? Šta opet haluciniraš? Ako vi nekog od stranaka i političara "volite", ili "mrzite", onda s vama nešto debelo nije u redu. I, ne polazite od sebe, ne znači da na te stvari tako gledaju svi. Već sam ranije ovde rekla šta može biti predmet emocija, ljubavi, mržnje, i ostalog. Političke stvari sigurno ne. Niti "volim" niti "mrzim" bilo koga u tom smislu. Samo hladno konstatujem. A što neke od vas istina boli, to je vaš problem.
 
Zar je bitno ko koga navodno voli ili mrzi? SRS nije na vlasti, SPS jeste ali nema neku moć i to je jedino bitno. Pritom sumnjam da neko ovde zaista voli ili mrzi bilo koju stranku ili političara, osim ako nije baš uživljen u politiku.
 
Ko , bre, "voli" tu bilo koga? Šta opet haluciniraš? Ako vi nekog od stranaka i političara "volite", ili "mrzite", onda s vama nešto debelo nije u redu. I, ne polazite od sebe, ne znači da na te stvari tako gledaju svi. Već sam ranije ovde rekla šta može biti predmet emocija, ljubavi, mržnje, i ostalog. Političke stvari sigurno ne. Niti "volim" niti "mrzim" bilo koga u tom smislu. Samo hladno konstatujem. A što neke od vas istina boli, to je vaš problem.

milunka ti se o temama o radikalima lepis kao muva na... to se vidi! a kad se prica o SPS-u cutis!
 
Ja užasno mrzim SPS i njihovog predsednika Gljivicu Krmačića, ali moja stranka (DS) sa njima pravi koaliciju.

Pa ako ih užasno mrziš onda ne bi bilo loše da prestaneš da pratiš politiku i malo živiš pravi život dok se ne pojavi neko koga ćeš zaista imati više razloga da mrziš.

A stranka nije tvoja, nije ni je tata kupio pa ne moraju da respektuju tvoj stav o tom Dačiću ili nekome drugom. Da si barem neki faktor, ovako ćuti i trpi ili uzmi dokumenta pa se iščlani, neće niko plakati da ostaneš.
 
I ko voli SPS to se zove politika- *** kad Tomce nije imao cime da privuce Dacica. Samo kad s esetim kako je posle izbora kao kroz salu nudio premijersko mesto Dacicu he, he
 

Back
Top