Dejan Cukic...

Nodi-wolf

Domaćin
Poruka
3.965
:eek::eek::eek:

Ja sam sokirana i odusevljena,
zar je moguce da covek od 55 godina ima toliko pozitivne i nenametljive energije..?
kada slucajno naletim na TVu na neku njegovu pesmu,
odmah udarim kez,
posebno ako puste nesto sa nekog live nastupa...
Unosi mi nekako optimizam,
iako to ne da nije muzika koju ja slusam,
nego mislim da nikada u zivotu nisam pustila sama neku njegovu pesmu...
Ali kada naletim slucajno kao sada na MTSu,
ja se odusevim i nekako mi svet lepsi...
Kada napunim 55 godina,
mislim da cu biti mrzovoljna bakica,
a vidite njega...


Ne znam strasno koliko pozitivno na mene deluje...
Ne smata mi taj rock'n'roll,
ali stvarno nisam ljubitelj...
Dakle genijalan je...:confused:
 
:eek::eek::eek:

Ja sam sokirana i odusevljena,
zar je moguce da covek od 55 godina ima toliko pozitivne i nenametljive energije..?
kada slucajno naletim na TVu na neku njegovu pesmu,
odmah udarim kez,
posebno ako puste nesto sa nekog live nastupa...
Unosi mi nekako optimizam,
iako to ne da nije muzika koju ja slusam,
nego mislim da nikada u zivotu nisam pustila sama neku njegovu pesmu...
Ali kada naletim slucajno kao sada na MTSu,
ja se odusevim i nekako mi svet lepsi...
Kada napunim 55 godina,
mislim da cu biti mrzovoljna bakica
,
a vidite njega...


Ne znam strasno koliko pozitivno na mene deluje...
Ne smata mi taj rock'n'roll,
ali stvarno nisam ljubitelj...
Dakle genijalan je...:confused:

:eek: "Bakica" se postaje već sa 55 godina? Čoveče... nisam to znala... :mrgreen:

Bez uvrede, ali uvek me zanimalo da nekog ko sluša metal pitam "kako možeš to da slušaš"? Ali ne znam nikog takvog... Pa evo, pitam tebe... ali stvarno me zanima... Šta pronalaziš tu? Šta ti se dopada... Ovo se ne tiče Cukića, al` aj sad. :)
 
:eek: "Bakica" se postaje već sa 55 godina? Čoveče... nisam to znala... :mrgreen:

Bez uvrede, ali uvek me zanimalo da nekog ko sluša metal pitam "kako možeš to da slušaš"? Ali ne znam nikog takvog... Pa evo, pitam tebe... ali stvarno me zanima... Šta pronalaziš tu? Šta ti se dopada... Ovo se ne tiče Cukića, al` aj sad. :)

Postavljanjem takvog pitanja pokazujesh da si gloop/a. Zashto samo u metalu mora neshto da se pronadje da bi se slushalo ?? Da li si chuo/la za ukuse ? Zashto mislish da si neshto vishe ako slushash to shto slushash ?? Zashto mislish da ja tebe ne mogu da pitam "Shta pronalazish u toj muzici koju slushash" ????
 
:eek: "Bakica" se postaje već sa 55 godina? Čoveče... nisam to znala... :mrgreen:

Bez uvrede, ali uvek me zanimalo da nekog ko sluša metal pitam "kako možeš to da slušaš"? Ali ne znam nikog takvog... Pa evo, pitam tebe... ali stvarno me zanima... Šta pronalaziš tu? Šta ti se dopada... Ovo se ne tiče Cukića, al` aj sad. :)

Sve preko 45 je matoro...
A na onu temu ne zelim da diskutujem,
posebno ne sa nekim ko verovatno slusa grand,
i nikada nije cuo vise od dva rifa u pesmi pracene retardiranom paralernom rimom...
Dakle ako spadas u tu grupu ljudi,
nikada neces ni shvatiti ZASTO???
A ako ne spadas imas privatnu poruku za takve stvari...

PS Ni ja nikada necu razumeti sta ljudi pronalaze u muzici razgolicenih krestalina koje pevaju pesme na fazon "Ako hoces sex, kupi mi bundu auto i prsten"...
(pesme tipa brushalter, gacice, bunde od nerca,
ona sto peva kako u prljavom i zadimljenom hotelu vara svog visegodisnjeg decka,
sa nekim koga prvi put vidi u zivotu,
naravno mrtva pijana sa glavoboljom,
a alkohol kombinuje sa aspirinima...)
 
Postavljanjem takvog pitanja pokazujesh da si gloop/a. Zashto samo u metalu mora neshto da se pronadje da bi se slushalo ?? Da li si chuo/la za ukuse ? Zashto mislish da si neshto vishe ako slushash to shto slushash ?? Zashto mislish da ja tebe ne mogu da pitam "Shta pronalazish u toj muzici koju slushash" ????

Važi. Ja sam nju pitala, tebe ne. Iskreno me zanima. Prvo, zašto se inače bilo koja muzika voli i sluša, ako se u njoj nešto ne pronalazi? Drugo, ja nisam pljunula na metal. Bar ne vidim da sam napisala tako nešto. Samo pitam devojku šta joj se dopada, jer me zanima. Treće, nisam ni napisala da sam nešto više zbog onoga šta slušam, a nisam ni napisala šta slušam. Tako da si se ti ovde izbesneo za džabe. Mada, koliko vidim po forumu metalci obično tako reaguju. :confused: Nodi je, ako sam dobro zapazila jedina, ili jedna od ređih iz te "metal grupe" koja se ne upljuvava tako kao ti, ;) pa će pretpostavljam dati odgovor na ono što sam je pitala... ako ne želi, opet u redu.
 
Važi. Ja sam nju pitala, tebe ne. Iskreno me zanima. Prvo, zašto se inače bilo koja muzika voli i sluša, ako se u njoj nešto ne pronalazi? Drugo, ja nisam pljunula na metal. Bar ne vidim da sam napisala tako nešto. Samo pitam devojku šta joj se dopada, jer me zanima. Treće, nisam ni napisala da sam nešto više zbog onoga šta slušam, a nisam ni napisala šta slušam. Tako da si se ti ovde izbesneo za džabe. Mada, koliko vidim po forumu metalci obično tako reaguju. :confused: Nodi je, ako sam dobro zapazila jedina, ili jedna od ređih iz te "metal grupe" koja se ne upljuvava tako kao ti, ;) pa će pretpostavljam dati odgovor na ono što sam je pitala... ako ne želi, opet u redu.

Dala ti je ona perfektan odgovor...
 
Sve preko 45 je matoro...
A na onu temu ne zelim da diskutujem,
posebno ne sa nekim ko verovatno slusa grand,
i nikada nije cuo vise od dva rifa u pesmi pracene retardiranom paralernom rimom...
Dakle ako spadas u tu grupu ljudi,
nikada neces ni shvatiti ZASTO???
A ako ne spadas imas privatnu poruku za takve stvari...

PS Ni ja nikada necu razumeti sta ljudi pronalaze u muzici razgolicenih krestalina koje pevaju pesme na fazon "Ako hoces sex, kupi mi bundu auto i prsten"...
(pesme tipa brushalter, gacice, bunde od nerca,
ona sto peva kako u prljavom i zadimljenom hotelu vara svog visegodisnjeg decka,
sa nekim koga prvi put vidi u zivotu,
naravno mrtva pijana sa glavoboljom,
a alkohol kombinuje sa aspirinima...)


Šta ja slušam možeš pročitati na temi EKV. :confused: Ja tebe ne pljunuh, samo te lepo pitah. I što ti meni sve ovo ispisa, u vezi Granda? Zaboravi da sam pitala. Poz.
 
Poslednja izmena:
Bravo Nodi. Napokon da se neko seti Cukića. Stvarno je neverovatna njegova energija.
On je živi primer kako je neki čovek rodjen da se bavi muzikom. Mislim da je dobro uradio što je se davno odvojio od Bajage. Stvara pozitivnu energijau, i ne samo da volim njegovu muziku, nego sam i oduševljena njegovim odnosom prema publici. On uvek ima da kaže nešto pametno a da to nije isfolirano:klap::klap::klap:
 
Forma...najjednostavniji odgovor na tvoje pitanje je da su ukusi razliciti...
...e sad to sto neki ljudi ne pronalaze za shodono da odgovore na postavljena pitanja je stvar kulture...
...a crta karaktera je to sto krecu u kontranapad...iako napada ocigledno nije ni bilo...
 
Forma...najjednostavniji odgovor na tvoje pitanje je da su ukusi razliciti...
...e sad to sto neki ljudi ne pronalaze za shodono da odgovore na postavljena pitanja je stvar kulture...
...a crta karaktera je to sto krecu u kontranapad...iako napada ocigledno nije ni bilo...

Kapiram ja apsolutno da su ukusi različiti, oko toga ne pravim pitanje. Samo su me interesovali razlozi ZA slušanje metala i to je to. Stvarno me interesuje. Izgleda da odgovore neću dobiti... A za tvoj post:arrow: :ok:
 

Back
Top